Çok yoruldum zor durumdayım

Boşanmak için nedeniniz cok neyi bekliyorsunuz

Lütfen, lütfen daha fazla bu muameleyi kendinize reva görmeyin. Size öyle hissettiriliyor yaşatıldığınız ortamda, anlıyorum, ama değersiz değilsiniz. Böyle davranılmayı hak etmiyorsunuz, kimse hak etmez. Bir an önce gidip darp raporu alın ve adliye, emniyet gibi gerekli mercilere başvurun. Böyle evlilik devam etmez. İstediği kadar çocuğu alırım desin, hangi mahkeme öyle bir babaya verir çocuğun velayetini? Boşanınca zaten nafaka vermek zorunda çocuk için. Siz de kendinize uygun bir iş bulup çalışırsınız. Belki bir süre ailenizin evinde kalırsınız, maddi durumunuz el verirse kendi evinize çıkarsınız. Ayrıca kimseyi o insan müsveddesinin hayatınızı nasıl rezil ettiğine inandırmak zorunda değilsiniz. Anlatmak zorunda da değilsiniz. Kimse sizin istediğinizden fazlasını bilmek zorunda değil. Lütfen daha fazla bu hayata katlanmayın.

edepsiz . istediği kadar video ceksin video ve ses kaydi mahkemede delil olarak kabul edilmiyor . seni dövdüğü zaman git darp raporu al . belli seni gözden çıkarmış bari elinde kanıt olsun

Herşey ona yaranmak için ama artik yaranmaya calismiyorum
Yoo hiçte yaranmak için değilmiş gayette gülücüler uçuşuyormuş baya heyecanlı yazmışsınız. Hatta millet salgından kırılırken baya başbaşa romantik yemek planı yapmışsınız ve sizi sevdiğini de biliyormuşsunuz. Iyi ki eski mesajlar silinmiyor da sadece bugün yazdıklarınızla değerlendirmiyoruz . Isinize gelince iyi işinize gelmeyince tu kaka. Önce bi bundan vazgeçin. Öküz her zaman öküzdür iki yüzünüze gülünce değişmiyor.

Bosandimmi gidecek bi yerim yok ailem kabul etmez kabul etse bile cok baski uygulicsklar kaçti bak ne olfu dicrkler kucuk bi sehir zaten herkes laf edecek
Hergun kocanın tepene çıkıp seni yumruklamasindasa birak ailen bir kaç defa söylensin. Hala bile ailenizi kötü gösteriyorsunuz tamam hata yapmışsıniz yaşadığınız her şeyi anlatın size yardım etmeyeceklerini düşünmüyorum. Ne kadar kötü olursaniz olun evlat evlattir anne baba ne kadar kotu olursa olsun annedir babadır . Kocan daha mı iyi bu durumda ama önceki yazılarınızı okudum pek eşinizi bırakacak gibi degilsiniz

Anlattıklarınız doğruysa çok geçmiş olsun. Allah bizleri böyle karaktersizlerden muhafaza eylesin...

ben en cok bu hanzoya kacmak icin cok ugrastiniz mi onu merak ediyorum
ne zaman biri boyle kactim dese kocasi okuzun önde gideni oluyor.

Bosandimmi gidecek bi yerim yok ailem kabul etmez kabul etse bile cok baski uygulicsklar kaçti bak ne olfu dicrkler kucuk bi sehir zaten herkes laf edecek
el alem başka zamanlarda da konuşmuştur.
bence yine kulağinizi tikayip ailenizin evine gidin

Allah yardımcın olsun cok zor bir durum bosansam ailen yardım eder mi kac yasındasın

O sana kufir hakaret ettiginde gizlice ses kaydi yap ya da kameraya cek. Elinde delil olsun. Onlar da telefonunda durmasin. Kendine mail at. Rabbim kurtarsin. Adam tum bunlari bosanmak icin yapiyor sanki. Cocugun velayetini alamaz. Bunu tehdit olarak kullaniyor. Keske kendi ayaklarinin uzerinde duracak gucun olsa da bu okuze bosanma, tazminat davalari acsan.

Bu arada bir daha sana vurdugunda polisi ara tutanak tuttur zaten polis seni yonlendirir darp raporu almaya ya da direk bir hastaneye git darp raporu al. Elinde darp raporu olursa buyuk koz olur bosanirken.
Bu arada adliyelerin icinde savcilik var. Oradan da esine uzaklastirma karari cikarabilirsin. Ama bir kac sadece eve gelemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…