Çok yoruldum zor durumdayım

Bosandimmi gidecek bi yerim yok ailem kabul etmez kabul etse bile cok baski uygulicsklar kaçti bak ne olfu dicrkler kucuk bi sehir zaten herkes laf edecek

Sende devlete sığınırsın bu kadar kör olma ömür boyu bu pislik adamı mı çekeceksin? Devlete sığınır kendine meslek edinirsin, çalışırsın bu insan müsvettesiyle yaşamandan iyidir!

Bu durumda tek caren devletw sığınıp, şikayetçi olup bosanmak. Yoksa ömür boyu bu pis herifi cekersin böyle. Yada dinsizin hakkından imansız gelir edasiyla başlayacaksın, ama adam sana zaten şiddet uyguluyormus. Seni öldürme potansiyeli var. Çocuğunu düşün

O zaman her zamanki gibi konu açıklığa kavustu. Kızını oldugu gibi kabul etmeyen sürekli eleştiren arkasında durmayan bir ailenin kızı kimle evlenir? Tabii ki de tanıdık birisiyle, o ebeveynler gibi kendini kötü hissettiren bir psikopatla. Kurban tuzagına düsmüssünüz, gecmis olsun. Sağa sola kulağınızı kapatıp harekete gecmeniz lazım. Artık devlete mi sığınırsınız dava açıp mal mı talep edersiniz bilmem. Ama pis bir üçgene sıkışmışsınız hiçbir güç de sizi ordan kurtaramaz siz istemedikçe

Ailen istemezse kadın sığınma evine gidersin. Biraz çalışıp para biriktirip kendine ufak bir ev tutarsın. Yaşın genç. Taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Okula da gidersin. Meslek sahibi de olursun. Çalışırken çocuğu kreşe bırakırsın. Kadın sığınma evinin kendi kreşi de var zaten.

Bu işin o evden çıkıp gitmekten başka çözümü yok. Kendine acımıyorsan bebeğine acı. O da huzursuz bir evde mi büyüsün?

Biraz sağlam güçlü ol öyle dövdüğünde giT karakola anlat.Videolari da anlat.Kadin sığınma icin yardim iste.Calis ayakta dur bir ruh hastasiyla ömür mü gecer?

O kadar uzun ki tamamını okumadım bile. Kusura bakmayın lakin bu devirde artık ‘ben küçüktüm’ laflarına inanmıyorum. Zira şimdiki 19 yaşındaki kızlar 5 sene öncenin 25 yaşındaki kızlarının bilincindeler. Her şeyi de cin gibi anlıyorlar. 1.5-2 sene önce kaçmışsınız zaten hemen de çocuk yapmışsınız. Bari onu yapmasaydınız? Siz kendi hakkınızı korumadığınız sürece kimse sizin hakkınızı korumaz. Buradan insanların ne yazmasını bekliyorsunuz ki? Ayrıl deseler ayrılmayacaksınız, oku meslek edin deseler onu da yapmayacaksınız. Kendini ezdirme deseler onu bile yapmayacaksınız, zira yapacak okusaydınız şu an bunları yazmazdınız. Allah akıl fikir versin genç kızlaraaaa başka bi şey diyemeyeceğim.
O kadar katisiniz o kadar gaddarsiniz ki yazık şu kizcagiza bile saymissiniz. ..zaten Üzgün zaten bitab çaresiz kalmış..o bir şekilde düzelir inşallah da sizin zihniyetiniz ve vijdaniniz nasıl düzelecek? İnsanlar buradan bi destek almaya yazıyor. ..yazık ya ...

O kadar katisiniz o kadar gaddarsiniz ki yazık şu kizcagiza bile saymissiniz. ..zaten Üzgün zaten bitab çaresiz kalmış..o bir şekilde düzelir inşallah da sizin zihniyetiniz ve vijdaniniz nasıl düzelecek? İnsanlar buradan bi destek almaya yazıyor. ..yazık ya ...
Daha geçen hafta dayakçı kocası için otelde doğum günü kutlaması ayarlayacak kadar akıllı merak etmeyin.

Ne yapin edin darp raporu alin ,komdulara yalvarin sahit olsunlar seslerinizi duyorlardir eminim

Konusahibi hiç bişey yapmaz arkadaşlar.Sevgili kocası şakasına yapıyor herşeyi sonuçta seviyor karısını olur öyle şeyler arada.Değil mi Konu sahibi?

Kaçarak evlenecek kadar cesurmuşsunuz. Şimdi de bu kocadan kaçacak kadar cesur olun. Hep bahane yok çocuk var yok ailem yok.... Kadın sığınma evleri var.

Kadin siginma evi bni cocugumla alir mi
Alıyor tabi. Kreşi bile var siz çalışırken orada bakıyorlar. Siz kendi ayaklarınız üzerinde durana kadar her türlü destek oluyorlar. Ha orada o kadar insanla beraber yaşamak kolay olmaz tabi. Ama mevcut kocanızla da yaşamak kolay değil zaten.

X