Çok Yardıma İhtiyacım Var

Sizce sadece Uluslararası İlişkiler mi olması iyi yoksa Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler olması mı daha iyi?
Ikisinin birbirinden farki yok ilk mesajimda onu anlatmaya calismistim , ulus.iliskiler siyasettir zaten , bazi ozel univ.ler basina siyaseti de koyuyor mubtemelen ders programinda bi iki farklilik vardir
Netice itibariyle ayni bolumler

Ikisinin birbirinden farki yok ilk mesajimda onu anlatmaya calismistim , ulus.iliskiler siyasettir zaten , bazi ozel univ.ler basina siyaseti de koyuyor mubtemelen ders programinda bi iki farklilik vardir
Netice itibariyle ayni bolumler

Ders programlarına baktım iki okulun farklı dersler vardı o yüzden sordum. Teşekkür ederim cevabınız için

Ders programlarına baktım iki okulun farklı dersler vardı o yüzden sordum. Teşekkür ederim cevabınız için
Rica ederim , gonlunuze gore olur insallah
mezuniyetten sonra mutlaka amerikaya gitmeye calisin yuksek lisans icin , dedigim gibi bu alana gonul verdiyseniz orada cok guzel is imkanlari bulabilirsiniz

kardeşim izmirde uluslar arası ilişkiler okuyor
ingilizce iyi seviye
almanca orta seviye ve
rusça başlangıç seviyesi
biliyor
ama ben de kendisi de işsiz kalacağını düşünüyoruz

a grubu kpss torpil olmuş resmen aten çok alım da olmuyor
seneye mezun olunca yüksek lisansa başvuracak. özel sektörde nolur bilmiyoruz
işin kötüsü o da bilmiyor

bi arkadaşım da kpss genel yetenek kültürden 90 üzeri alarak düz memur oldu kendi alanında değil

biraz olumsuz konuştum ama sen yine de kalbinden geçeni yap
mutlu olacağın bölümde başarılı da olursun
bence özel ünileri bi de eğitimci kadrosuyla incele
kaç prof var hocaları kim gibi

biraz olumsuz konuştum ama sen yine de kalbinden geçeni yap
mutlu olacağın bölümde başarılı da olursun
bence özel ünileri bi de eğitimci kadrosuyla incele
kaç prof var hocaları kim gibi

Arel'in kadrosunu araştırdım hocaların eğitim kadrosu vs çok iyi bir kadro bence. Aydın'da bütün dersler inglizce 4 yıl boyunca beni o da düşündürüyor. Kardeşiniz hakkında hayırlısı olur inşallah ama ben dil bilirken işsiz kalacağını düşünmedim pek.

bir de sonrasında yurt dışına gidersen diye bologna sürecine dahil olmuş mu yani akts var mı derslerinde ona bak
kredi transfer sistemi vsr ise avrupaya vs kabulün daha kolay olur
derslerini sayarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…