Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Okumadıgın o kadar belliki

Sizin tevellüt kaçtı ? Benim zamanımda flört yoktu yazmanız da komik olmuş.

Sizin tevellüt kaçtı ? Benim zamanımda flört yoktu yazmanız da komik olmuş.
Bakın gerçekten boşuna efor sarfetmeyin konuyu yanlıs anladıgınızı düşünüyorum beni kimsenin evliliğini yıkma intikam alma vs niyetim yok olmadıda ben sadece yaşadıgım bir durumu burada paylaştım bunu bu kadar büyütmeyin artık flört konusuna gelincede komik olan birşey yok evet benim ilişki yaşadıgım dönemde flört kelimesi yoktu en azından benim cevremde siz benim cevremi hayatımı bilemezsiniz o yüzden yorum yapmayın kendi hayatınızla ilgilenin

Beni ara ara yokladı diye kabaca tabir ettiğiniz dönemde bana cinsel anlamda hiçbirşeyde bulunmadı o cok sonra oluşan bir mevzu konuyu okumadan yorum yapmayın

Tabiki kimse kimseyi zorla evlendirmez ama bi evlilik olsun die evlenmek vardır birde aşık olup evlenmek
Biz kadınlar çoğu zaman çok hassas düşünüyoruz gibi geliyor bana. Çoğu zaman da çok ayrıntılı. Çevremden gördüğüm ve yaşadıklarımdan çıkardığım derslerden biri de, gerçek olan hiçbir şey insanın içine kuşku düşürmüyor.
Belki sen çok anlam yüklemişsindir bu adama, belki kalbinin hassaslığı böyle düşünmene sebep olmuştur. Kesin olarak gördüğüm bir şey var ki ilerleyen zamanlarda iyi ki çıkmış hayatımdan diyeceksin.
Allah gönlüne ferahlık versin

Şu yorum su gibi ferahlattı beni yemin ederim yanlış anlaşılmaktan kendimi acıklamaktan sıkılmıştım kesinlikle cok cok teşekkür ederim yorumun için

Beni ara ara yokladı diye kabaca tabir ettiğiniz dönemde bana cinsel anlamda hiçbirşeyde bulunmadı o cok sonra oluşan bir mevzu konuyu okumadan yorum yapmayın
Baştan sona okudum gayette iyi anladım . Sizin bir aşk hikayesi anlatmaya çalışmanız baydı . Iki insan seviyorsa her ne olursa olsun bir arada olur . Evli bir erkek bana manifest mi yaptı diye düşünmek etik mi ? Takıntı yapmışsınız boşlukta kaldıkça düşünüyorsunuz.

Gerçekten çok komiksiniz . Hikayem sizi baydı ise eğer başka konulara yorum yapın . Bu öfke bu kin nedir anlayamıyorum adamın eşi sizsiniz sanki sanırsınız adamın yuvasını yıktım burda yazılan çok sey etik mi değilmi tartışılıyor herhalde bu kadar ciddiye almayın bence

Konu sahibi lise , üniversite herkesin ağlamalı , işemeli , şiirli çok büyük aşkları olur. Kavuşmalar , ayrılmalar çünkü ergenlik dönemi tam hormonların uçuştuğu dönemler. Sonra zaman geçer insan büyür . Uzaktan bakar ulan be ne kadar çocuktuk neler yaşadık der. Gerçek hayatta bakın "gerçek" diyorum insanlar evlenir bir yuva kurar . Belki çocuğu olmuştur . Ay bu aralar konudakiler benim kocama taktı . Rahat olun benim kocam öyle kimseyi yari yolda bırakacak karakterde değil. Eski sevgilisini veya beni yani karısını. Siz bence bir şeyleri ciddiye almaya başlayın . Evet tartışılır etik mi değil mi diye çünkü evli bir insandan bahsediyoruz . Bayan kısmı kesinlikle yaşadığınız şeyi romantik zannedip fazla uzatmaniz

Valla beni hiç baymadı gayette romantik romantik yaşadım sizin yaşadığınız ergenlik farklı demekki ben daha duygusal daha romantik bir insandım o şekilde yaşadım bu benim hayatım 20 yaşındaykende aşkı laylaylom düşünmedim yani ben 20 yaşındayken hayatımı ciddiye almaya başladım zaten merak etmeyin siz kendi hayatınıza bakın evli bir erkekten bahsetmek yasak diye kural koysunlar bizde bahsetmeyelim o zaman etik değilse

Yasak değil siz bahsedebilirsiniz evli erkeklerden bunu normal buluyorsanız . Ben kendi hayatıma bakıyorum siz niye benim hayatıma taktınız ?

Yasak değil siz bahsedebilirsiniz evli erkeklerden bunu normal buluyorsanız . Ben kendi hayatıma bakıyorum siz niye benim hayatıma taktınız ?
Konuya göre normal olup olmaması değişir gerçek hayattan bakın diyerek hayatımı eleştirdiğiniz için kendinizle ilgilenmenizi söyledim

Konuya göre normal olup olmaması değişir gerçek hayattan bakın diyerek hayatımı eleştirdiğiniz için kendinizle ilgilenmenizi söyledim
Ben kendimle ilgileniyorum çok şükür güzel giden bir evliliğim var . Evli kadınların sürekli eşlerini kadınlardan kiskanarak yaşadığını düşünen birinden tavsiye alacağımı sanmıyorum

Ben kendimle ilgileniyorum çok şükür güzel giden bir evliliğim var . Evli kadınların sürekli eşlerini kadınlardan kiskanarak yaşadığını düşünen birinden tavsiye alacağımı sanmıyorum
Evli kadınların sürekli eşlerini kadınlardan kiskanarak yaşadığını düşünen birinden tavsiye alacağımı sanmıyorum Şu kısımla ne alakam olduğunu çözemedim ama neyse

Evli kadınların sürekli eşlerini kadınlardan kiskanarak yaşadığını düşünen birinden tavsiye alacağımı sanmıyorum Şu kısımla ne alakam olduğunu çözemedim ama neyse
Adamin eşi sen misin sanki diyorsunuz ya . Düşünce tarzınız diyorum böyle bir konuyu okuyunca ya benim kocamın eski sevgilisi yazarda o beni bırakıp giderse diye korkma ihtimalimden bahsediyorsunuz ya . Bu ihtimali düşünmek çok komik . Çünkü insanin eşini ,çocuğunu ve yuvasını bırakıp gitmesi büyük bir olaydır . Herkeste eşini tanır, aldatır mı aldatma ihtimali var mı ? İnanın her kadın bunu bilir

Valla kır papatyası oda onun ve eşinin problemi ben orayla ilgilenmiyorum işte ben kendi yaşadığım durumu dile getirdim onların ilişkileri beni alakadar etmez ben o adamı tanıdıysam eğer bir sürede olsa asla zaten sadakatli birisi olacagını düşünmüyorum ve karısı ben olmadıgım için buda benim sorunum değil artık yani şunuda dipnot ekleyim (erkeklere o kadar cok güvenmeyin zira karısını mutluluktan göklere çıkarıp o uyurken eski sevgililerini stalklayan milyonlarca evli erkek var aklınızda bulunsun)

Ne kadar saçma bir bakış açısı bu ? Sen şimdi evli bir erkekle ilişki yaşarsan bunun kadının sorunu olacagini mi iddia ediyorsun kadin çatır çatır bosar kendini seven başka birini bulur . Benim ananem bunu 1960 li yillarda yapmış . Aldatmak cinsiyetle alakalı bir konu değil . Zira eşim de aldatırsa bosanirim dünyanın sonu gelmez . Başa dönersek evli bir erkekle birlikte olmak sizin ve evli olan adamın problemi olur . Yani çok ilginç bir kafa yapınız var

Be fark eder mutlu olsa ne olmasa ne? O kizin gunahi ne? Sizin gunahiniz ne? Tek suclu bu adam. Kimse kimseyi zorla evlendiremez hele bir erkegi. Kendinizi oyalamayin fotolarina bakarak. Gecti bitti artik onunuze bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…