Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

kendi kendini bu kadar manipüle etmekte ne bileyim.
yok manifestmiş yok bilmem ne.
kavuşamamışsınız o yüzden unutamamışsınız.
hayır yani bir sinirlenip tartıştığınızda telefonu kapattınız diye intikam almak için eski sevgilisiyle çabuk çabuk buluşan karakterde birini hala sevmeye devam etmek akıllı insan işi değil kusura bakmayın. insan soğur böyle bir adamı sevmeyi kendine yakıştıramaz.
boşluktan rüyalarınıza giriyordur.

Bazı seyler yarım kaldığında bu şekilde rüyalara vs giriyor. aslında sizin zihninizde o sayfa hala açık. Manifestle vs. alakalı oldugunu dusunmuyorum. Benim de bir ilişkim vardı evlenmeden önce 2 sene süren ve adam ayrıldıktan 2 ay sonra evlendi meğer nişanlıymış - benımleyken nişanlanmış- cok büyük travma yaşamıştım. Bu arada ilişki süresinde çok iyidi bana çok iyi davranırdı yani hayatımda ondan başkasıyla mutlu olamam gibi hissederdim. Emekleri de çoktur üzerimde üniversiteye baslarken cok destek olmustu bana. Ben de evlendikten sonra bile onu rüyamda görüyordum çünkü hesaplaşamadım. İçimdeki o öfke ya da soruları cevaplamadı bana. Sizin de anladığım kadarıyla öyle olmuş. Neden bittiğini bilmediğiniz bi ilişki her sey yolundayken aniden boyle olmus ve zihniniz bunu anlamlandıramıyor. Konuşup kendi yolunuza devam edebilmeniz için bu ilişkinin neden bittiğini öğrenebilirsiniz. O zaman rahatlarsınız belki. Ama burada cok ince bir çizgi var karsınızdaki adam evli ve ne olursa olsun hislerinize yenilmemeniz lazım. Ama siz mesela zorla evlendiğini falan düşünüyorsunuz bunlar uç düşünceler. bu düşüncede siz konuştuğunuzda duygularınıza yenilebilirsiniz. Terapi alabilirsiniz, belki konuşmadan bu soruların cevabının üstünden gelirsiniz böylelikle.

Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için

Haklısınız böyle bir adamı hala nasıl sevebilirim diye kendimle çok savaştım bunları yaşadıgım dönemde kendime cok kızdıgım oldu ,konudada yazdım asla yapmam dediğim şeyleri yaptım diye aşk insana çok şey yaptırabiliyor inşallah siz şuurunuzu kaybettirecek bir aşk yaşamazsınız .

Terapi aldım ondan sonraki süreçte ben sorumun cevabını almıştım aslında neden diye sordugumda tek cevap sonu yoktu oldu . O zamanlar tek düşündüğüm sey onu bu kadar değiştiren neyin olmasıydı. Ama cevabı kendim buldum sonra o zaten böyle birisiydi. Ona anlamlar yükleyip gözümde yüceltip bu sekilde gören bendim o hep böyleydi . Sonra iyileşmeye başladım zaten ama dediğiniz gibi karşındaki insanı biranda bambaska görmek zihin bunu anlamlandıramıyor fakat suan merak ettiğim neden bana bunu yaptıgı değil neden yıllar sonra aklıma gelmesi

Canım yaşadıkların için sana yaşattıkları iiçim üzüldüm cidden. Ama ben her zaman derim yahu seven insanın bahanesi olmaz. Neymiş sonunuz yokmuş da ondan gitmiş vallahi seven insan isterse bir gün sonra ölsün son gününü yine de sevdiğiyle geçirmek ister. Ki senleyken de senden sonrada başkaları olmuş hayatında yani benim için bilmiyorum büyük konuşmak da değil de zihninde başkasının olması bile dayanılır bişey değil oysa kalmış başka isimle hitap edecek görüşecek işte insan sevince gözü kör oluyor. Kabul etmem tahammül etmem dediği şeyleri görmüyor, canım benim o ismi herneyse senden gitmek için sana Bi açıklama yapmamış bahanelerinin arkasına saklanmış ki sonrada ara ara geldiğinde de hal ve hareketleri seni soğutmuş zaten. Biliyorum çok zor insan deli gibi oluyor ama zihnini meşgul et. Yani mümkün olduğunca sayfasına bile bakma bırak manifest bile yapmış olsa sen yine de onunla ilgilenmemeye çalış yoksa yine aynı acıları yaşayabilirsin diye korkuyorum çünkü karşındaki insanın ney Bi tavrı duruşu yok. Kendine çok iyi bak canım üzülme

Teşekkür ediyorum güzel düşüncelerin için

Belki de şu an biraz durgun bir donem geçiriyorsunuzdur. Mutlu olduğu günleri insanın hatırlaması kadar doğal bir şey yok, kendinize yeni uğraşlar edinin bence. İnsanlar dönem dönem boşluğa düşüyor o yuzden aklınıza gelmiş olabilir. Bir de insanız yani ya farklı olsaydı nasıl olurdu diye hep düşünüyoruz. Bence en güzeli affedici olmak, affettiğinde ve kabul ettiğinde sayfa kapanıyor. Aklınıza gelmesi bir yerlerde kırgınlık kalmıs olmalı o nedenle olabilir.

Vallahi ben de sonuna kadar okudum. Güzel duygular yaşamışsınız, güzel şeyler hissetmişsiniz, güzel laflar duymuşsunuz vs. Kapılıp gitmişsiniz ben bunu çok anormal bulamadım. Birçok genç kız kapılıp giderdi herhalde. Tüm ayrıntıları ile bu kadar hatırlamanız da bravo yani dün ne yediğini hatırlamayan ben buna şaşırdım Ama yanlış insana karşı doğru duygular gibi olmuş bu biraz. Anne ayrıntısını veriyorsunuz çünkü bence içten içe her şeyi tepetaklak eden şeyin annenizin tek lafı olduğuna inanmak istiyorsunuz. Ama öyle olsa inanın bu kadar çirkin diyaloğun içinde o da suratınıza vurulurdu yani. Bir erkek gerçekten sevdiği hatta sevmeyi bırak az değer verdiği bir kadına aç her yerini çıplak fotoğrafını çek bana at demez, bir gün ulaşamadı diye aldatmaz, az mücadele eder bu kadar kolay yüz üstü bırakmaz. Her hareketi iğrenç gerçekten. Tam kendini unutturup sonra aynı buhranlara sürüklemesi sizi aynı çaresiz döngüye sokması çok düşmanca hareketler. Fotoğraf olayına çok takılmayın ben mezuniyetimde o kadar eğlendim o kadar dans ettim ki bir hafta bacaklarım ağrıyordu yataktan çıkmak istemiyordum. Ama öyle fotoğraflar var ki arada silah zoruyla gitmişim gibi. O sizi gerçekten sevmedi gerçekten değer vermedi ve zannettiğiniz gibi mutsuz bir evlilik yapmadı. Anadolu erkeği manifest ne onu bile bilmez. Boşluktasınız, ilgi ve sevgi açlığınız var şu dönem bence. Rüyalarınızın tek sebebi bu.

Yaptıklarının mide bulandırıcı olduğu için zaten eskisi gibi olmadıgı için tekrar deneyelim dediğinde yürümedi istemedim çünkü o adam benim aşık olduğum adam değildi çok değişmişti yada daha önceki yorumlarda bahsettiğim gibi ben onu yücelttim gözümde aslında o baştan beri böyle birisiydi . Fotoğraf tı oydu buydu zaten bunlar dipnotlar ben sadece artık onun yüzünü rüyamda bile görmek istemiyorum.

Canım psikolojik yardım almalısın bence.o seni senin gibi sevmemiş

Tüm yazdıklarınızı okudum. Siz onu çok sevmişsiniz, sanırım ilk sevgiliniz ve çok bağlanmışsınız. O ise aynı duyguları beslememiş, maymun iştahlı. Hem sizi kaybetmek istememiş hem eski sevgilisi ile görüşmüş. Kaldı ki hep siz fedakarlık yapmış annenizle bile tanıştırmışsınız. O ise bu sevgiyi haketmemiş. Şuan eşinden boşansa ve size mesaj atsa kafanızı karıştıracak gibi duruyor. Sakın böyle bir hataya düşmeyin. Böyle bir adamı iki saniye düşünmeye değmez. Önceliğiniz kendiniz olmalı, sizi üzen birini aklınıza bile getirmeyin. Hayat çok kıymetli, her günümüz özel. Geçmiş, yaşandı ve geride kaldı, artık ileriye bakın.

Bir de ara ara rüyalarınıza girmesi normal. Yaşadıklarımız bilinçaltımızda kayıtlı kalıyor ve ilerleyen süreçte rüyalar aracılığı ile karşımıza çıkıyor. Bu herkesin yaşadığı bir süreç. Sizi duygusal olarak etkilemesine izin vermeyin

Teşekkür ederim vaktinizi ayırıp ,okuyup yorumladığınız için kesinlikle onunla bir seçenek olamaz artık sadece dediğiniz gibi zamanında çok sevmiş çok değer vermişim .

Hemen unutup yeni ilişki de olmaz zaten onu da savunmuyorum ama siz yıllar süren birşeyden bahsetmişsiniz yaşlılar yapıyor diye dogruoldugu anlamına gelmiyor. Anlatım seklinizden ölüyor bitiyor sürekli aklınız onda sonucu çıkıyor maalesef yazdığınız kadarına yorum yapabiliyoruz. Uzman desteği aldiginizi da yazdiysaniz göremedim demekki ise yaramamış hala size iyi gelmeyen bir kişiyi düşünüyorsunuz

Terapi aldım herşeyi toparladım gayet düzenlide bir hayatım var sadece bir aydır zihnimi mesgul ediyor ve bunun saçma bir rüyayla başladığı için bu konuyu burda paylaştım

hepsini ilgimi çekerek okudum tam wattpad tarzı olmuş, sadece daha fazla düşünüp kafanda kurma bu rüya olaylarıda bir gelir bir geçer daha fazla kurcalama bence o manifest işleri de bu adamda yoktur

Terapi aldım herşeyi toparladım gayet düzenlide bir hayatım var sadece bir aydır zihnimi mesgul ediyor ve bunun saçma bir rüyayla başladığı için bu konuyu burda paylaştım
Onun ruyaniza girmesi tamamen bir çağrışım da olabilir gerçekten bu kadar zihninizi meşgul etmeye değmeyecek bir tipmis anlattiklariniza göre. Farketmesek bile bir müzik bir koku bir cümle bile çağrışım yapabilir bosverin bomboş bır insanmış inşallah karşınıza sizi hakedecek biri çıkar önünüze bakın değmez bu türler için zaman harcamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…