Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Canımın acıdığı bir durum yok suanda aklıma geliyor aklıma gelmesini istemiyorum sadece bunu aşmaya calısıyorum bundan bahsettim

Önce sakin olur musunuz
Çok uzundu konu elbette özet geçerken kaçırdığım yerler olmuş olabilir
O zaman siz özet geçin
Bu kadar agresif cevap yazmanıza da hiç gerek yok kibarca yanlış anlamışsınız diyebilirsiniz

Bunların hiçbiri seni kandırmasın. Yok istemeden nişanlandı vb diye düşünme. Erkekler basit yaratıklar. İstemeseydi nisananmazdi.
Benim onunla tekrar olma ihtimali sıfır ki böyle bir arzumda yok istediği gibi. Evlenip nişanlanabilir tabiki bende evlendim ben sadece söz yüzüğü takılırken. Yanımda gülen mutlu adamın o halini göremedim bundan bahsettim

Eee sizde direk yapıştırmışsınız tedavi ol diyerek siz bu üslubla yazarsanız sakin bir tepki bekleymezsiniz

Canımın acıdığı bir durum yok suanda aklıma geliyor aklıma gelmesini istemiyorum sadece bunu aşmaya calısıyorum bundan bahsettim
Peki ben yanlış hissetmişim o zaman.
Benzer bir olayı yaşamıştım dönemin şartlarında üfff öldüm bittim demişliğim vardır. Epeyce kendini hatırlattı bu sado kişilik. Sonra sustu. Ben de hiç düşünmediğim bir anda rüyamda gördüm. Ben bir şey hissetmedim evet ne alaka dedim ama olabilir de geç.
Çok fazla anlamlar yüklememek lazım yani.
Bilinçaltı öyle bir şey ki, bir koku , bir görüntü bir söz her şeyden geçmişi hatırlayabilirsin ama farkında olmazsın neyin neden olduğunun.

Şey oluyor biliyor musun daha önce müzik dinlerdim mesela hiç aklıma gelmezsi o rüyadan sonra mesela bir müzik acıyorum dinliyorum sonra aklıma direk o yağmurda söylediğimiz şarkılar geliyor ben bunu yaşamak istemiyorum bunu aşmak istiyorum mesela

Neyin intikamını alacaksınız ki ?
Konu başlığını keşke intikam alıcam yazsaydım en azından herkes doğru anlamış derdim ,intikamın bahsettiğim konumla alakası yok benim derdim intikam falan değil adamı ben istemedim tekrar deneyelim dediğinde ben bitirdim zaten

Size açıklama yapmayı düşünmüyorum zira anlatılmak istenen konuyu yanlıs anladığınız belli teşekkürler
32 yaşında yetişkin; evlilik hayatı da deneyimlemiş, şu anda bekar bir kadınsınız. Siz 20 - 21 yaşındayken, flört ettiğiniz 23- 24 yaşındaki adam için açtığınız konunuzda neyi yanlış anladığımı/ anladığımızı düşünüyorsunuz ?

Konunuza yazan üyelere verdiğiniz cevaplar da konunuza dahil değil mi sizce ? Siz başka bir üyenin mesajına cevaben: intikam almak istesem yazarsanız, neyin intikamını alacağınızın sorulması da son derece normal.

Ben hic bir kelimemde ondan intikam alacagım ı söylemedim üyenin birisi intikam al o zaman şeklinde yazısına cevaben yazdım açtığım konuyu doğru anlayan kişilere cevabını verdim genelleme yapmayın siz farklı sekilde algılıyorsanız o sizin sorununuz ben size ne demek istediğimi açıklamak zorunda değilim . Ayrıca 20-21 yaşında flört etmedim benim zamanımda flört yoktu ya seversin seviyorum dersin veya sevmezsin en azından benim için öyleydi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…