Çok özledim seni, nerdesin... :(

Canim inan cok uzuldum gozyaslarim aktii gittiii

Allahim sabirlar versin canim o yattikca Rabbim size uzun omurler versin.Cok zordur kardes acisi Allahim kimseye yasatmasin.Sunu unutma canim belki bu dunyadan goctu ama manevi olarak hep sizlerin yaninda ve hep sizleri goruyo.Ve ne kadar guzel bir anneye ne kadar guzel bir kardese sahip oldugunu gorup mutlu oluyordur.Ve sizlerle gurur duyuyordur.

Allah sabirlar versin canim,,tabiki cok cok zor dayanmasi..............tekrardan Allah gani gani rahmet eylesin ablacigina:çok üzgünüm:

duygularının benzerini bende yaşıyorum .... benimde ablam.seni o kadar iyi anlıyorum ki... ağustos ayı benim içinde kara bir ay. 20 ağustos ...4 sene oldu...
ablan eminim seninle gurur duyuyordur.
mekanları cennet olsun...

bende 23 haziranı hiç sevmem. çünkü bende tam 10 sene önce 16 yaşındaki erkek kardeşimi kaybettim......
seniçok iyi anlıyorum....
başın sağ olsun.....
allah evlat ve kardeş acısını hiç kimseye yaşatmasın....
çok zordur çookk.
allah genç ölümü hiç kimseye yaşatmasın...
allah annenin yardımcısı olsun.
çünkü benim annem 16 yaşında okul formalı liseli çocuklar gördüğünde ağlamaya başlar hemen.......
allah annene başka acı göstermesin .....

Canım benim çok üzüldüm.. Allah ablana da rahmet eylesin.. Çok zor ve çok acı

gözlerimde yaş okudum yazınızı..ne denir ki bu durumda..hangi kelimeler acınızı hafifletebilir ki..rabbim rahmetini esirgemesin...mekanı cennet olsun..size de sabırlar wersin...:çok üzgünüm:

Amin canım, Allah sizlere de sabır versin.. Annemde doktorları gördüğünde dayanamıyor.. Her hastaneye gittiğinde kötü oluyor.. Ablamı kaybettikten sonra kardeşimde aynı üniversitenin tıp fakültesini kazandı.. Kazandığını öğrendiğimiz gün çok ağlamıştık, hem sevinç hem hüzün, karışık duygularla dolu bir gündü..

Gidiyorum bulutlara, yağmamak üzere bir daha,
Yolları ayrılmış göçmen kuşların hayatımdan,
Gidiyorum anne, hoşçakal...
Aydınlıklar, bodrum katındaki döktüğüm damlalarda kaldı,
Serçe yüreği mutluluğum, sevgilerimse bir kanat çırpışı,
Gidiyorum anne, artık hoşçakal...
Mirasımdır sana duvardaki el izlerim,
Aynalardaki göz yansımalarım,
Birde gizli sevdam,
Az deme sakın,
Yaşanmamış masalın ederi,
Gizlice bırakılan birkaç damla yalnızlık izi...

başın sağ olsun tek kelime yazamıyorum düğümlendim...ağlayamıyorum bile ALLAHIM ablana rahmet size sabırlar versin inşallah.

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh canımm benim allah sabrını versin senin de ailenin de... eminim o seni görüodur ve cennette güsel güsel uyuodur toğrağı bol olsun cnm allah rahmet eylesin.... kelimelerin bittiğii yerdeyim:'(

basın sağolsun arkadasım Allah çok uzak etsin inşallah hepimize böyle acıları ama biliyoruz ki ölüm her an basımıza gelebilir biz hayatın hızına yetişirken sevdiklerimizi unutuyoruz kimi zaman keşke kıymetini her an bilebilsek aldığımız nefesin yanımızdakilerin... cok üzüldüm inan Allah sabır versin sana ve yakınlarına.

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh canımm benim allah sabrını versin senin de ailenin de... eminim o seni görüodur ve cennette güsel güsel uyuodur toğrağı bol olsun cnm allah rahmet eylesin.... kelimelerin bittiğii yerdeyim:'(

çok üzüldüm canım insanın sevdiklerini kaybetmesi çok zor bir durum böyle durumlarda inan kelimeler kifayetsiz kalıyor allah sabır versin başınız sağolsun demekten üzüntünü özlemini paylaşmaktan başka elimden bişey gelmiyor.rabbim mekanını cennet etsin ablanın inşallah:çok üzgünüm:

Bende 8 sene önce ablamı kaybettim benden 2 yaş büyüktü.Lösemiydi melek yüzlü ablacım.Çok özlüyorum onu.her seferinde kabrine gittiğimde ilk günkü gibi kendimi kaybediyorum onun için beni fazla götürmüyorlar.offf Allah kimseye yaşatmasın.Yaşlı aile büyüklerimizi de kaybettiğimizde üzülüyorum ama genç ölüm daha acı geliyor bana...Rabbim sabrımızı versin elacım.Ablamın adı Eda ydı...çocukları çok severdi ve bir kızım olursa adı hazır....

Allah senin ablana da rahmet eylesin bitanem.. Çok üzüldüm, ne diyebilirim ki

Allahu teala sabirlar versin canim benim
Bazen olmek yasamaktan hayirlidir.Allahu tealanin genc yasta ablani almasinin mutlaka bir sebebi vardir.hem biliyormusun cennet o kadar guzelmiski oradakiler tekrar dunyaya gelmek istemezlermis.Ki her ne olursa olsun tesellinin zor oldugunu anliyorum.umuramim mekani cennettir.

basin sagolsun canim, gözyaslarimla okudum yazdiklarini,
Allah rahmet etsin ablana , sanada sabir versin insaallah.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…