Çok özledim seni, nerdesin... :(

ablanızın mekanı cennet olsun inşallah canım:Saruboceq:................erken beklenmedik ölümler daha bi derinden yaralıyor bizleri.....................

okurken gözlerim doldu çok kötü oldum. tüylerim diken diken.

Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.

Allah rahmet eylesin benımde diqer arkadaslrım qibi qozumden yaslar suzuldu benmde bı kız kardesm var bı an onu kaybetme korkusu yasadım cok zor bı acıdır Allah sabrını versn sana =(

arkadaşım inan aylardır siteye girmiodmm.ve şifremi unutmusum deminden beri sana yazmak için çabalıorm.ağustosu bende hiç sevmem.çünkü bende cnm kardesimi 2 yıl önce ağustosta kaybettim.çok büyük bi acı hayatımın yarısı gitti .bi tek kardeşimdi kanımdan canımdan ömrümce yanımda olacak koşulsuz beni sevecekti.ben hayatta herkesten çok onu severdim.hep derdik biz evlenmiycez yaşlı kardeş olucaz.ama o beni bırakıp gitti.hemde kendi eliyle inan ilk günkü gibi canım acııo ondan sonra hayat benim için çok deistii.çok yalnızım ve mutsuzum.belkide biraz kendimi suçluyorm.çünkü yeterinrce ilgilenmedim.ve ona hiç seni seviorm demedim.ama eminim ki o bilioo ablası onu çok sevioduu....nolur sevdiklerinize söleyin ben artık rüyalarımda sölüyorm..SENİ ÇOK SEVİYORUM MELEK KARDEŞİMM

başınız sağ olsun
mekanı cennet olsun inşallah
hayattaki en büyük acılardan biriymiş kardeş acısı
bir evlat birde kardeş acısı hiç bitmez derler
aynı şeyi eşimde yaşamış 15 yıl önce ama acısı dün gibi taze
hiç aklından çıkmıyorsenağlama
allah kalanlara ömür versin,sabır versin inşallahsenağlama

bende kardeşimi 17 yaşında kaybettim 9 sene oldu senin bu sözlerin benimde kardeşime olan hasretime tercüman oldu kardeş acısı çok zor seni o kadar iyi anlıyorumki ben kardeşime doyamamıştım çok küçüktü daha o küçük bedenini topraga koyduklarında yanında olmak istemiştim o deilde ben yatmalıyım orda demiştim çünkü o daha hiçbişey yaşamamıştı benim güngörmemiş canım kardeşim............

Başın sağolsun Allah sabır versin ailene de sana da... Denevst senin de başın sağolsun canım... :teselli:

öncelikle başınız sağolsun mekanı cennet toprağı bol olsun allah sizlere sabırlar versin

hayatımızda gerçek olan tek gerçeği neden kabullenmek bu kadar zor
neden ayrılık bu kadar acıı
üzülme canım biz onun yanına gidecez o sınavını bitirdi ve ebedi mekanına kavuştu
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Canım benim, çok üzüldüm inan.. Allah rahmet eylesin kardeşine, sizlere de sabırlar versin.. Evet, çok zor

Haklısın canım sınavını bitirdi ve bizleri bırakıp gitti bitanecik ablacım.. Bütün insanlar bu sonu ( aslında başlangıcı) yaşayacak, bunu da biliyoruz.. Ama genç ve beklenmedik ölümler insanı çok sarsıyor.. Kabullenmek, bu duruma alışmak çok zor oluyor, yıllar geçse bile.. Bu özel günlerde ablam için bol bol dua ediyorum.. İnşallah orada iyidir.. Kızlar yazımı okuduğunuzda ablam için de bir fatiha okursanız sevinirim..

canım hem okudum hem gozlerım doldu benımde bır ablam var ve dusundumde cok ama cok acı
allah yattıgı yerı nur mekenını cennet yapsın
allah bol sabır versın

gecenin bir yarisi gözü yasli biraktin beni

Yerinde rahat uyusun mekani cennet olsun, ahirete bulusma ümidiyle canim

ablamla aram eskisi gibi degil aramiza bir sogukluk girdi bir türlü isinamadim tekrar
bunu okudum simdi ve acaba dedim, ölümlü dünya...

Canım benim ne olursa olsun o senin ablan.. Hayatta iken sevdiklerimizin kıymetini bilelim lütfen ve ufacık şeyler yüzünden birbirimizi kırmayalım, sevgimizi göstermekten çekinmeyelim.. Yarına herşey için çok geç olabilir çünkü..

çok içten bi yazı olmuş okuyuo da ağlamamak elde değil
başın sağ olsun..................

canım okurken inan içimden bişeyler koptu allah nur içinde yatırsın mekanı cennet olsun.ne güzelki ona verdiğin sözü tutmuşssun eminimki seni bir yerlerde görüyordur.başın sağ olsun arkadaşım geride kalanlara yüce allahım uzun ömür versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…