Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

O zaman hersey farklı olurdu 😔
Arada sordum karını sewıyormusun dıye ama evet dedı
Karım cok guzel fılan dedı
Ama heralde hem duzenım bozulmasın hemde heyecan yasayayım dedı
Bence siz sizin olduğunuzu anlasın diye araya böyle mesajlar atmışsınız .kaldıramayacağınız düşündünüz . Çünkü siz de biliyorsunuz eşinizin o kadına beğenisi var ve kendinizi belli etmemek için uğraşsaydınız adam dünden razı olacaktı aldatmaya . Ki zaten baştan anlamamış ve baya heyecan yapmış .siz kendinizi (bilerek) belli edince de zaten sen olduğunu anladım diyerek üste çıktı .ama çok üzülmüştür sizin olduğunuza . çünkü gerçekten onun olmasını istiyordu . He bu bana göre yine aldatmadır .
Farzedin ki yazan gerçekten oydu??
O zaman ne olacaktı.bi düşünün bakalım .

Bu nasıl bir vicdansızlıktır, nasıl bir cehalettir? Elalemin kadınının fotoğrafı ile sen nasıl sahte hesap açarsın? Ya kadın görse, ya dava açsa sana? O değil de, kocan ya kadının telefonunu bulsa da arasa kadını? Pes...
Coook cokk haklısın
Hepınız cok haklısınız
Ama dedgım gıbıyaptım bı fenalık
O yuzden burdayım pişmanlıgıım dıle getırmek ıstedım

Bence siz sizin olduğunuzu anlasın diye araya böyle mesajlar atmışsınız .kaldıramayacağınız düşündünüz . Çünkü siz de biliyorsunuz eşinizin o kadına beğenisi var ve kendinizi belli etmemek için uğraşsaydınız adam dünden razı olacaktı aldatmaya . Ki zaten baştan anlamamış ve baya heyecan yapmış .siz kendinizi (bilerek) belli edince de zaten sen olduğunu anladım diyerek üste çıktı .ama çok üzülmüştür sizin olduğunuza . çünkü gerçekten onun olmasını istiyordu . He bu bana göre yine aldatmadır .
Farzedin ki yazan gerçekten oydu??
O zaman ne olacaktı.bi düşünün bakalım .
Olabılır bımıyorum
Zaten o kadının olma olasılıgı benı cıleden cıkarıyo

Maalesef burada süreçten ziyade sonuç önemli. Tabi daha bi şey yapmamış % 100 aldatır bu sizi demiyorum yanlış anlamayın ama insanın içine kuşku düşürtecek davranışlarda bulunması bile çok yanlış.
Yapamadı evet
Ama cok kırıcı gercekten
Buradacok konuokudum esı goz goregoee aldatıyo şimdidahacok uzuluyorum gemcınslrıme

Pardon lohusalık kırkı cıkınca bıtıyo sanılıyo sanırım
Ama bence bı sene bıle surebılır
Insandan ınsan oluyo kolay degıl psikolojık olarak yıpranıyo ınsan
Hssbxnsjsana yapmayın Allah aşkına bunun lohusalıkla değil kendi kuruntunuzla alakası var. E doğum yapmayan kadınlar neyin altına sığınsın? Olan olmuş ama bence eşiniz sizin olduğunuzu falan anlamadı. Ha bide bence ilk vukuatı bu değil

Cnm sonradan arkadaslara yazdıgım yorumları okumadın sanırım
Cocukları dahıl asla etmedım
Egtımcıde degılım
Velı derkn bende bı velıyım oyle ark yanı
Sadece komık bı kac yazısını gordulet babasının yoksa bastan dona okutmm asla acık sacık bıseyler yazmadı ama yınede göstermem
Sonunda anladıgı ıcın zaten esım cocuk odasına gelıp
Şapşal sen oldugunu bılıyorum dedı ben bısey demden
Eğitimci olmadığınız için sevindim. Tek diyebileceğim bu. Kızlara göstermedim diyorsunuz ama kızlar yorum bile yapıyor ilk mesajınıza göre. Bu da durumu bildiklerini gösteriyor. Ne söylesek yaptığınızı masumlaştırmaya ve eşinizin sizi aldatmadığına kendinizi ikna etmeye çalıştığınız için boş oluyor

adam sizin olduğunuzu anlasa odaya gelir karşınıza geçer yazışırdı. anlamamış ki sizde onun yanına gitmemişsiniz hatta eşiniz sizin onunla aynı ortamda olmadığınızı bile farketmemiş kadınla yazışacam diye. ergenlik çağında çocukları olan kadının da ergenliğe girmesi bi garip olmuş resmen adamın aklına karpuz kabuğu düşürmüşsünüz inşallah bütün bunlardan sonra sizi aldatmaz

Olabılır bımıyorum
Zaten o kadının olma olasılıgı benı cıleden cıkarıyo
Kadını ne kadar kiskanmışsınız böyle.
Kıskançlığınızdan ne yapacağınızı şaşırmışsınız.
Fotoğraflarinida rahat rahat saçmalığıniza alet etmişsiniz.
Hic iyi niyetli değilsiniz.

Kısmetse olur ayca sen misin sksmf aslan burcu ve yazıyı onun sesiyle okudum bian onun konusma tarzı. Ya ı degilde bitbirnzden utanmadnızz mı nasıl yüz yüze bakıyorsunuz fakelerden yazıp yazıp ben olsam yaptıgım seyden utanıp kocamın suratına bakamazdım. Ve belkıde kadına hayırdır seninj bende numaran var ne diye Instagram'da yazıyorsun diye sormustur kadında o ben degilim demiştir. Esiniz de anlamıstır. İlk yazıstıgınzda da siz oldugnuzu anlasa odaya girip telefonunuza falan bakar heralde okadar saf mı. Demek ki anlamamıs gelip kontrol etmemiş sizi o kadın sanıp yazısmıs.sojra kadına sormustur oyle anlamıştır siz oldgnuzu

Supelendıfım seyler derken
Dedıgım gıbı okadını begendıgını hıssetmıstım
Baska velıler odew ıstese boswer derdı okadın ıstedıgınde hemen yaz ıstersen derdı
Oyuzden
Daha once begendıgı kadınlar olmustur ama aldatma olmadı yanı
Ona eminim
Yoksa bu vecerısızlıkle herseyı elıne yuzune bulastırırmıs
Alalhtan kadınlar olarak daha zekıyız
Bence bu olayda beceriksiz olan sizsiniz ve üzgünüm kocanız sizden daha zeki

Hssbxnsjsana yapmayın Allah aşkına bunun lohusalıkla değil kendi kuruntunuzla alakası var. E doğum yapmayan kadınlar neyin altına sığınsın? Olan olmuş ama bence eşiniz sizin olduğunuzu falan anlamadı. Ha bide bence ilk vukuatı bu değil
Cnm ben lohusayım herseyı yapabılırım
Benı sadece lohusalar anlar mı dedım
Herkesın yasadıgı zorluk kendı e goredır kımsenın sıkıntısı kımseye kolay gelemez
Cocugu olmayanlara elbette saygım var
Kendı yaptıgımıda legallestırmıyorum aksıne sıze hak verıyorum
Ama gecmısı gerı almak olmadıgı ıcın makul bı sekılde cozum arayıp derdımı pısmanlıgımı anlattım

Kısmetse olur ayca sen misin sksmf aslan burcu ve yazıyı onun sesiyle okudum bian onun konusma tarzı. Ya ı degilde bitbirnzden utanmadnızz mı nasıl yüz yüze bakıyorsunuz fakelerden yazıp yazıp ben olsam yaptıgım seyden utanıp kocamın suratına bakamazdım. Ve belkıde kadına hayırdır seninj bende numaran var ne diye Instagram'da yazıyorsun diye sormustur kadında o ben degilim demiştir. Esiniz de anlamıstır. İlk yazıstıgınzda da siz oldugnuzu anlasa odaya girip telefonunuza falan bakar heralde okadar saf mı. Demek ki anlamamıs gelip kontrol etmemiş sizi o kadın sanıp yazısmıs.sojra kadına sormustur oyle anlamıştır siz oldgnuzu
Ayca mı o kım🙄 telefon numarası esımde yok onu bılıyorum soramaz yanı
Ah cnm bende burada cok yazıp eleştırdım ama gel gorkı bende hata yaptım
O yuzden buyuk konusmamak gerekıyormuş

Ayca mı o kım🙄 telefon numarası esımde yok onu bılıyorum soramaz yanı
Ah cnm bende burada cok yazıp eleştırdım ama gel gorkı bende hata yaptım
O yuzden buyuk konusmamak gerekıyormuş

Kadını ne kadar kiskanmışsınız böyle.
Kıskançlığınızdan ne yapacağınızı şaşırmışsınız.
Fotoğraflarinida rahat rahat saçmalığıniza alet etmişsiniz.
Hic iyi niyetli değilsiniz.
Haklısınız yaptım bı sacmalık

Yoksa bu vecerısızlıkle herseyı elıne yuzune bulastırırmıs
Alalhtan kadınlar olarak daha zekıyız
Beceriksiz olan eşiniz değil sizsiniz. Hemen ifşa olmuşsunuz. Bu arada bir arkadaş daha yazmış ama ben de yineleyeyim, sizi sizinle aldatmadı baya sizi avon temsilcisi olan o kadınla aldattı. Ve evet siz olduğunuzu bilmiyordu ve evet kocanız potansiyel tehlike. Fırsatını bulduğunda asla kacırmayacaktir bahse varım.

Beceriksiz olan eşiniz değil sizsiniz. Hemen ifşa olmuşsunuz. Bu arada bir arkadaş daha yazmış ama ben de yineleyeyim, sizi sizinle aldatmadı baya sizi avon temsilcisi olan o kadınla aldattı. Ve evet siz olduğunuzu bilmiyordu ve evet kocanız potansiyel tehlike. Fırsatını bulduğunda asla kacırmayacaktir bahse varım.
Yanı gelecegı goremedıgımız ıcın onu da benı aldattıgında tartısalım olur mu
Sımdıkı konu uzerınden warsayım yapmayalım
Hıc mı gercekten pısman olmaz bu erkekler hıc mı ıkıncı sansı haketmıyo hep mı tehlıke arzederler
Illa bosamak mı lazım
Kı bende en az onun kadar sucluyum

X