Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Boşayacaksanız yapın böyle şeyler değilse eşinize su mesajı vermiş oluyorsunuz. Kızarım am affederim. O da şöyle hissediyor rahatlıkla kandırırım bu kadını ben. Ne gerek var evliliginizi böyle yıpratmaya sonuç olarak aldatma potansiyeli varmış eşinizin kabul edelim. Şimdi ne olacak güvensiz bi şekilde yaşanacak. Değmez

Bu arada18 yıllıkevlıyız
Daha once hıçç boyle bı aldatma fılan asla olmadı
Oyuzden ıkılemdeyim
Ama gercekten cok zormus
Alalh kımseye yasatmasın

Umarım dedıgınız gıbıdır
Bazen dıyorum anlamıstırcunku ben kac saat cocuk odasınayım gel der kızar normalde ama o gun hıc cagırmadı
17 yasında kızım war bırde 14 onlarda bastan berı anne babam anlamıs baksana yazısından bellı dıyo
Ama ne bıleyım cok kıskanc bı yapım war
Aslan burcuyum burcumun tum ozellıklerını tasıyorum
Buda bende gururumu zedelenmıs hisdi uyandırıyo malesef
Ahh ya kızınızla niye paylaşıyorsunuz böyle bi şeyi. Çocuklar sizin arkadaşınız değil evladıniz. Babaları ve anneleri gözlerinde öyle kalmalı.

Cehalet mutluluktur. Keşke yapmasaydınız. Hayır şimdi beni benimle aldattı mı aldatmadı mı derken boşanmayacaksınız da bu sebepten, boş yere bu potansiyeli hissetmiş oldunuz. Sonucunda Bi karar verilmeyecekse böyle oyunlar oynamak pek mantıklı değil.

Uzatmak ta daha cok uzerdı brnı
Sonunu görmeye cesaret edemediğiniz bir yola çıkıp geri dönmüşsünüz. Bile bile kendinizi üzmek istemişsiniz. Sonunu görseniz de affedecektiniz zaten. Heyecan katmışsınız eşinizin hayatına. Gülüp eğlenmişsiniz ne güzel.

Yok cnm zaten bır araya gelmıyoruz o ılkokulda kaldı
Kadını silıp engelledım ve olay bıttı
Yakın zamanda da tasınıyoruz zaten
Yarabbim nasıl bir dünya kadının fotoğrafıyla yazışıyor başka belki de veli toplantısındaki fotoğrafını yakınlaştırıp bi daha 2.defa atıyor. Hem kadının namusuyla oynuyor hem silip engelliyor kadın suçlu gibi. Siz nasıl kötü niyetli bir insansınız hala yaptım bi hata deyip hafife alıyorsunuz

17 yasında kızım war bırde 14 onlarda bastan berı anne babam anlamıs baksana yazısından bellı dıyo
Yaptığınızı çocuklarınıza mı gösterdiniz? :işsiz:

Sürekli aynı eksende cevap veriyorsunuz, muazzam güzel olabilrsiniz, aslan burcu da olabilirsiniz tamamdır. Ancak aldatılmanın uzaktan yakından güzellikle alakalı olmadığını, aldatılanın herhangi bir şeyinin bahane edilemeyeceğini de bilin. Adamın mayasında varsa, gökten inseniz "ama kanat rengin kırık beyazdı" diye bir bahaneyle aldatılırsınız.
Kocanıza gelince gerçekten sizin olduğunuzu anlamış olabilir. Aklınızdaki düşünceleri öğrenmek için konuşmayı sürdürmüş de olabilir bunu bilemeyiz.

Bu arada18 yıllıkevlıyız
Daha once hıçç boyle bı aldatma fılan asla olmadı
Oyuzden ıkılemdeyim
Ama gercekten cok zormus
Alalh kımseye yasatmasın

Umarım dedıgınız gıbıdır
Bazen dıyorum anlamıstırcunku ben kac saat cocuk odasınayım gel der kızar normalde ama o gun hıc cagırmadı
Ama ne bıleyım cok kıskanc bı yapım war
Aslan burcuyum burcumun tum ozellıklerını tasıyorum
Buda bende gururumu zedelenmıs hisdi uyandırıyo malesef
Ay yuh size çocukların bundan haberi mi var? Ne kadar bencil bir annesiniz

Eşiniz siz olduğunuzu anlasaydı sessizce bulunduğunuz odaya gelip sen hayırdır napıyorsun diye sorardı herhalde.
Sizin buna inanasınız gelmiş.
Bir de korkunç büyük bir kul hakkına girmişsiniz. O kadına yazık günah değil mi pis işlerinize nasıl alet ediyorsunuz?

Dıyorum cunku esımı cok ıyıd tanıyorum
Ilkkez telefonunu sakladı hep ortada normalde
Bırde esımın kendı ısı hep beraberız neredeyse
Oyuzden dedım
Yapsa da anlardım
Dıkkat edın guvenıyorum demedım yapmadı dedım
Yapacak ortamı olmadı yanı
Ama işte yapacak ortamı ve kadını bulduğu ilk an gece 3’lere kadar konuşmuş. 🤷🏼‍♀️
Demek ki şu ana kadar sadık olduğu için değil bakanı olmadığından durmuş.

Eşiniz siz olduğunuzu anlasaydı sessizce bulunduğunuz odaya gelip sen hayırdır napıyorsun diye sorardı herhalde.
Sizin buna inanasınız gelmiş.
Bir de korkunç büyük bir kul hakkına girmişsiniz. O kadına yazık günah değil mi pis işlerinize nasıl alet ediyorsunuz?
Kadın konusunda coookk cok haklısınız zaten pısnanım
Eşim konusuna gelnıce malesef ondada haklısınız galıba
Ams sormadan bana oynama gıbı bı potansıyelıde var eşimin
Bılmıyorum ıkılemdeyı

Ay yuh size çocukların bundan haberi mi var? Ne kadar bencil bir annesiniz
Cocukların haberı war evet
Ilk basta esım kabul etmeyınce
Boyle ılerleyecegını tahmın edemedım scıkcası
Ama yazılanları gorrmedıler
Zaten sakıncalı cınsel ıcerıklı bı yazısma olmadı
Samımıydı bıraz
Ama p bıle cok kötü bi durum haklısınız

Baskasinin fotoğrafını kullanmak suc.
Bu nasil bir sacmalik anlamadim. Esegin aklina zorla karpuz kabuğu sokuyorsunuz.
Evet suc
Zaten suc olmasından öte vıcdanende rahatsız oldum
Ama dedıgım gıbı yazdım bıttı keske kalkısmasaydım😔

Cocuklarınıza mı gosterdiniz bir de😑

Lohusa 4 ay sürer mi yahu arkasına saklanmayın lütfen
Lohusayım herseyı yapmm mumkun demedım kı arkadasım
Sacma kararlar aldıgım ıcın acaba mı dedım
Ustelık lohusalık sendeomu bı sene bıle surer
Kısıye yasadıklarına baglı

Yaptığınızı çocuklarınıza mı gösterdiniz? :işsiz:

Sürekli aynı eksende cevap veriyorsunuz, muazzam güzel olabilrsiniz, aslan burcu da olabilirsiniz tamamdır. Ancak aldatılmanın uzaktan yakından güzellikle alakalı olmadığını, aldatılanın herhangi bir şeyinin bahane edilemeyeceğini de bilin. Adamın mayasında varsa, gökten inseniz "ama kanat rengin kırık beyazdı" diye bir bahaneyle aldatılırsınız.
Kocanıza gelince gerçekten sizin olduğunuzu anlamış olabilir. Aklınızdaki düşünceleri öğrenmek için konuşmayı sürdürmüş de olabilir bunu bilemeyiz.
Ne yapmmı beklıyorsunuz
Sizin gonlunuz olsun deyip araya ıkı de yalan mı katsaydım
Olay boyle gelıstıgı ıcın herkese aynı cvp vermem gerekıyo
Guzellık konusuna gelınce zaten belırttım Angelina Jolie bıle
aldatılıyorsa dedım
Ben cok guzelım aldatılamam
Demedım kı ayrıca sureklı cok guzelımde demedım
Algıda secıcılık sanırım
İstedıgınız yerı alıp istediginiz gibi cvp vermişsiniz

X