Çok merak edilen hikayem ve yazmadığımdan beri yaşadıklarım :(

ezel.01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
266
2
36
arkadaslar uzun süre buraya cvp yazamadım. Buraya yazdıklarım kuzenim tarafından görülmüştü takip etmesini istemedim. Sevdiğini söylediği kızla bi süre snra anlaşamayıp ayrıldılar ama o kadar kolay olmadı tahmn edersiniz. Ayrıldıktan sonra kız tehditlerine vs maruz kaldı. O hiç kimseyi sevemez sevse bile uzun sürmez uzun sürsede zarar verir onun kiişiliği bu ztn. Özel mesajlar geldi hikayeni merak ediyoruz ailene söledinmi vs die. Bende yazmaya karar verdim. Anneme sizlerin verdiği cesaretle anlatmıştım ztn biliyorsunuz. Babama anlatamazdım çünkü bazı hastalıkları ortaya çıktı babamda kalp var duydugu an hiç bişeyin dönüşü olmaz kendimden çok onları düşünemk zorundaym :gitme: Kısa ve öz anlatmak istiyorum nişanlandığımı söylemiştim çok güzel bir aşk hikayemde vardı biliyorsunuz. Ama hersey btti :gitme: ben nişanma konusu gectiginde ergüne anlatma kararı aldım çünkü artık basit deildi hersey. evliliğe adım atıyorduk ve bunları bilmesi gerekiyordu beni öyle sahiplenirse devam edecektim burun kıvırsaydı arka bile bakmayacaktım çünkü yaşadıkalrımda bnm bi sucum yoktu senağlama Buluşmak istediğimi söyledim mersine ben kendim gittim çünkü beni o halde kabul etmezse bari bittiğinde buraya kadar geldim hic gerek yokmus dedirtmemek icin ben kendm gittm. Sakin bi yere gittik ve basımdan böyle bir olayın gectigini söyledm ilk önce çok şaşırdı bana hiç yakıştıramadı bu acıları sarıldı ve agladı nelere katlanmıssın dedi senağlama ellerim titriyordu yüzüne bakamıyordum sen neden yüzünü eğiyorsun senin bi kabahatin yokki dedi :gitme: Ben seni sen olduğun için sevdm düşündüğün dier erkekler gibi namussu iki bacak arasında arayanlardan da deilim sen istedgin sürece biz birlikteyiz dedi :gitme: ama bu rahatlamama yetmedi çünkü bunu yapanın kim olduğunuda soracaktı ve de sordu polise gitmednzmi annen baban ne dedi falan dedi babamın bilmedgni annemin bildiğini söyledm kim yaptı nasıl oldu dedi benm icin en can alıcı nokta oydu iste konusamayınca tmm bu konular acılmayacak bi daha kesinlikle unutcaz olmadı öle bisey dedi ama ben sölemem gerektiğini söledim :gitme: herseyi anlattım hayretler icinde yüzüme baktı ve yalçını bulacagını söyledi o kadar sinirlendiki anlatamam nerdeyse ayaklarına kapandm yalvardm nolur bsey yapma bilmiyor gbi davran dedm cünkü babam ahstaydı duydugu an aile faciası olurdu hem ergün cok snirliydi ve yalçına bsey yapabilirdi bu durumda onun aileside duyacaktı tam bi facia olacaktı :çok üzgünüm: ölümü gör dedim fayda etmedi ayrılırız dedim fayda etmedi daha cok yalvardım Allahın adına kadar bi cok sey söyledm sakinleşti babam için benm icin :çok üzgünüm: nisan yapıp hemen evlencez sonrada buraya en uzak sehire gidicez ailenle bile görüsmeyeceksn gerekirse dedi herşeyi kabullendim cünkü cok mutlu olucaktık artık yeni bi hayatım olacaktı herseym bana herseyi unutturacaktı :a015: Yalçını bnm haberm olmadan arayıp tehdit etmiş bi daha ona msj atmayacaksın rahatsz etmeyeceksn ne düğünümzde ne nişanımızda ne de evimizde işin yok demiş çalıştığı yere gidip o snirle birazda pataklamıs ama bu ailelerin kulagına gitmedi yine gördüğü yerde üzerine gidiyormus :1no2: Neyse ki nişan yaptık yalçın yoktu nişanda hersey o kadar güzeldi ki yüreğimin sahibi ugrunda ölmeyi göze alabilecegm tek insan yanımdaydı bana bakıyordu gülümsüyordu hersey bambaskaydı gözlermde sevinc gözyasları dökülürken onları silip sildiği mendili cebnde tasıyaacak kadar cok deger veriyordu gözyaslarıma bile :gitme: dökülen saçlarımı alıp mendillerinin arasında tasıyan biri ben o kadar cok sevildim ve sonra o kadar cabukta vazgecildm sebebi nedir bilmem :gitme: Hersey üç buçuk ay sürecekmiş bnm nişanımda döktügüm sevinç gözyasları üç buçuk ay snra dert gözyasları olacakmıs :çok üzgünüm: Gecen hafta msj atmıs böyle olması gerekiyordu seni bırakmak istemezdm cok üzgünüm evlenecektk uzaklara gidecektik ama buraya kadarmıs bana kattıgın hersey icin saol kattıklarımda helali hoş olsn mesaj atma arama nedenini sorma bunu yapma cünkü cvp gelmicek arama acan olmayacak cok sevmstm seni çok yazmıs ve ELVEDA ne olduğunu anlamadm 3.5 aylık nişanlılık döneminden snra hersey mahvoldu btti geriye elde kalan sadece gözyaslarım oldu mafoldumben mafoldumben Hayata dair inancım kalmadı hersey yok oldu gözümde oruc tutamıyorum gecem gündüzüm yok bir haftada 58 kilodan 50 ye düştüm. dış dünyayla baglantımı kestm sanki baska seylerle ugrasmaya calıssamda bi süre snra kabak tadı veriyor hersey başa dönüyor mafoldumben iste merak ettgniz gelismeler bunlar ne kolum kanadım ne de dalım dayanagım kaldı mafoldumben
Biraz uzun oldu özür dilerm ama içimi dökmeye ihtiyacım vardı mafoldumben mafoldumben

kelimelerin yetersiz kaldığı bi durum bu ne diyeceğimi bilemedim Allah sabır versin çok zorr bi durum

ilk basta çok sevindim senin adına,sevdiğin adama herseyi anlattığın için ve nisanlandigin için..ama okumaya devam ettigimde neden bu kadar çok ağlayan surat yaptığını anladım ne desem bilemedim..
Allah sabır versin..umarım biran önce hak ettigin mutluluğu yakalarsın..

bu saatten snra imkansızları yaşamaya cesaretm yok mutluluk artık o kadr uzak ki

geçen gün mersinden adanaya gidiyordum aklıma geldin neden bilmem yasadıklarını fln hatırladım zor hakkında hayırlısı olsun ne diyeyim sıkma canını dicem ama zor toparlanman lazım seni bu kadar cok seven adamın neden göstermeden ayrılması üzücü

çok üzüldüm canım ya keşke ilk başta ailene söyleseydin de o gerizekalı cezasını alsaydı amcasının kızına da yapmış
nişanlın da ne güzel önce anlayış göstermiş sonra sebep göstermeden bırakmış çok ayıp etmiş yani
sana bir sorum var kaç yaşındasın ve şu an ne yapıyorsun öğrenci oldugunu yazmışsın

bende bilmiyorum neden öyle bisey yaptgnı baska seyler geliyor aklıma ama yinede anlam veremiyorum bana beni bi daha arama diecek birine de yüzsüzlük yapıp aramak istemedm eger istemiyorsa bende bakmam arkama acımı cekerm hayata devam ederm ama dön ya da neden demem. 22 yasındaym okulum btti profil bilgilerini dgstrmeyi unutmusum kusuruma bakmayn

ah canim benim, ne kadar üzüldüm anlatamam.
seni bu kadar seven bi insanin sebeb göstermeden cekip gitmesi gercekten kafalarda soru isareti birakiyor.
ALLAH yardimcin olsun

ne diyeceğimi bilemiyorum, acına yaşamayan ortak olamaz ama inan çok üzüldüm. nişan fotolarınızı görmüştüm. belki erkek arkadaşının kafasını dinlemeye ihtiyacı vardır. yaşananların yükünü kaldırmak çok zor. hem senin hem onun için.

ben yinede ondan bi sebep söyleme inceliğini bekliyordum belki altında baska bsey vardır cnkü bu sebepten ayrılmak isteseydi nişan gibi masrafa hic girmezdk neden böyle oldu anlayamıyorum

Olan olmuş güçlü olman gerek sende ya iş hayatına yoğunluk ver ya da okul hayatını ilerlet bir gün bulursun seni gerçekten seveni

Neden göstermeden senden ayrılmasını mantıklı buluyor musun?
Her şey bu kadar basitmi pat diye çekip gitmek?

ezel cim canım benim nişanlın her ne kadar benim için öenmli değil dese de
senin küçükken başına gelen olayı ilerde kaldıramam diye düşündüğü geldi aklıma
canım kızma bana ama direkt aklıma bu geldi
sen de metanetli ol geleceğini kurtarmaya bak üniversite meznunmusun peki yaş 22 görünüyor da
ayaklarının üzerinde durmaya alışırsan herşeyi daha kolay atlatırsın
geçmiş konularına baktım da kuzenin hala rahatsz ediyor mu

zor olcak inanmak istiyorum o bile bsey benm icin

bu kadarda karamsar olma anlatacaklarımı dinle!kız Kardeşimin kız arkadaşı var bir oğlanı seviyordu tabi ilişkiyede girmişti sonra ne olduysa oğlan kızı dövdü ve sonrası gelmedi ama sonra duyduğumuza göre kız sonra bir öğretmen ile evlemiş şu an 2 oğlu var vede mutlu

o artık cesaret edemiyor ilk önce anneme anlatıp snra ergüne anlatmam onda şok hissi yarattgı için daha fazlasınıda yapabilecegmi anlamıs gbi görünüyor smdilik sesi cıkmıyor ama etsede artık eskisi gbi savunmasız olmadgmı biliyor

Ay canım yaa (
Çok tuhaf birden öyle bir mesaj atmış olması.
Acaba ailesine veya bir arkadaşına falan anlattı da başkalarının yorumlarıyla mı hareket etti.
İlk başta herşeye göğüs gerip sonradan bırakmış olması...
Üzmemeye çalış tatlım kendini. Vardır her işte bir hayır.
Peki arama demesine rağmen aramayı denedin mi? Veya ortak ark.larınızdan haberini aldın mı hiç

eğer bir daha yapacak olursa canım mesajlarını sakla savcılığa şikayette bulunursun
ema nın da dediği gibi herşeyin sonu değil ki
inşallah sen de yuva kuracak ve seveceksin
bu mübarek günde bol dua et olur mu
dua herşeyin ilacıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…