Çok merak edilen hikayem ve yazmadığımdan beri yaşadıklarım :(

Bence de anlatmasaydı, namuslu olduğunu kendi biliyor Her şeyden önce Allah biliyor.Bilmiyorum ne doğru ne yanlış, anlatmasaydı mutlu olacaktı.Bu onun hakkıydı.Öyle değil mi?

bence evleneceği kişinin bilmesi hakkı
ilerde birgün birinden duyarsa ya da anlarsa demez mi neden söylemedin ve o hışımla o şerefsizi vurmaya bile gider

hepinize ii dilekleriniz iicn ve benmle acımı paylastıgnız icin tskkr ederm hepiniz o kadar ii insnalarsınız ki Allah'ım sizlere herseyin en güzellerini nasip etsin.Herhangi bisey yok ortada olunca mutlaka paylasıcam

Geçmiş olsun, umarım hayat seni çok daha güzel yürekli insanlarla karşılaştırır. Seni çok iyi anlayabiliyorum, çünkü 10 gün kadar önce bende nişanlımla ayrıldım, nikahımıza 23 gün kala. Ne kadar zamandır beraberdin bilmiyorum, ben 7 yıllık bir ilişkiyi bitirdim. Zaman inşallah herşeyin ilacı olacaktır. Tek yapman gereken kendine iyi bakman...

yaa inanamıyorum hikayelerini okuyorumda en çok niaşnlanın yaptığına şaştım yalçınmıdır nedir o seninkini dolduruşa getrmiş bence senin hakkında ..sana iftira etmiş olabilir çokkkkk üzüldüm şaşkınım o gri renkteki nişanlık falan hepsi yalanmı oldu şimdi offfff çok üzüldüm

ben de aynı şekilde düşünüyorum ama düşüncelerimi bir türlü ifade edemiyordum. bana tercüman oldun.

ezel tüm yorumlarını okudum, resimlerine baktım. sen gerçekten çok ama çok güçlü bir kızsın. yaşadığın onca şeye rağmen hala dimdik ayaktasın. tamam üzülüyorsun ama yerinde başkası olsa çoktan dağılıp gitmişti.
inan bana nişanlında çok üzülüyordur. belki sonradan kafasına çok taktı olanları. sonuçta hep kuzeninle karşılaşacak. bir erkek için çok zor bir durum. sen ona sığınıp her şeyi unutabilirdin ama onun atlatması biraz zor oldu sanırım. seni daha çok üzeceğinden korktuğu için gitmeyi tercih ettiğini düşünüyorum.
bir açıklama yapmadı demişsin...ne desin ki...seni seviyorum ama olanları kaldıramam, gücüm yok mu desin...çok zor bir durum...keşke barışsanız. böyle bir ihtimal yok mu? biraz kafasını dinlese, kendini toplasa?

ahh cnm bnm ilerde sana bunları unutturacak ve cook mutlu edecek biriyle olmanı dilerim.. cok üzldm gercekten! ama güclüsn hemde cok..

ezel bak sana bişey dyim canım...nişanlına sana tecavüz eden çocuk gitmiştir senin hakkında doldurmuştur tecavüz etme olayını bile senin istemenle olduğunu idda etmiştir yani öyle bir inandırmıştır ki onu çocuk bu yüzden ayrılmıştır senden başka bir sebebi olamaz inan bana dedi dersin yellow...kesinlikle o yalçınmıdır nedir sana iftira etmiş malesef ki senin onu istediğini sölemiştir ezel istediği için birlikte olduk demiştir ve inandırmıştıor erkekleri kandırmak kolay...malesefki nişanlında inanmış...sen ne yap ne et bunu ona ıspatla yalandan yere bitmesin bu aşk..çünkü bu çocuk sana öle bir iftira etmişki adam seninle asla görüşmek istemyor bu iftirayı temizle canım eminimki durum böle...

çok üzüldüm ama nişanlın bunca şeyden sonra neden böyle birşey yaptı anlam veremedim

önceki yazılardan da takip etmiştim sizi duruma yaşadıklarınıza çok üzüldüm umarım hakkınızda hayırlısı olur
tertemiz yepyeni güzel bi hayata başlarsınız

ben şok oldum. tüm hikayeni ilk günden beri biliyorum
o çocukla ilk buluşmaya gideceğin gün yine burdaydım sana destek olmuştum
her şey çok güzel giderken neden böyle senden vazgeçti sebep bile belirtmeden..
bilemedim şaşırdım inşallah barışırsınız....

Sizin çıkmaya başlama hikayenizi okumuştum sonra da nişan fotoğraflarınızı görünce çok sevinmiştim.Bu konuyu görünce şok oldum. Nişanlına da kızamıyorum kendince haklı olabilir ama keşke nişan olayı olmasaydı.Neden masumlar kaybeder ki senin suçun ne nişanlının suçu ne.Allahım ne kötü bir kader
Umarım sana nişanlının yaşattığı mutluluğun daha fazlasını yaşatacak ve seni herşeyinle kabul edip sevecek olan kişi biran önce çıkar karşına opuyorumnanaktan
O pislik hiç mi vicdan azabı çekmiyor.Nasıl olur da bir insan kaç kişinin hayatını mahvedebilir ve sonra da şerefsizce bişey olmamış gibi dolaşabilir aklım almıyoalsanaalsanasmile:mymeka: Allahım böyle insanlara edilen bedduaları geri çevirme
Çok sinirlendim yaaa

Şimdi nasılsın canım nişanlın hiç arayıp sormadı mı seni.Aileler de biliyo mu cidden ayrıldığınızı

var bu işte bi iş yakında çıkar ortaya.
böyle pat diye bitirmesi...
yok yok kesin bişiyler var...

ya anlamıyorum neden böyle sonlandı
hepimiz senin gerçeklri anlatmanı istemiştik doğru olan da buydu zaten
sonra herşeyi kabul etmiş ve mutluluğunuza devam etmişken neden sebep göstermeden sonlandı
yazık nişanlınızada sizede
ama keşke verdiği sözlerin arkasında dursaydıda sizde bi yara daha açmasaydı
bu daha yara verici olmuş
toparlanmaya çalış canım zor biliyorum ama başka şansın yok

Ne desem bilemedim canım...
Çok zor şeyler yaşamışsın, hayallerin yıkılmış...
Ne durumda olduğunu tahmin edebiliyorum. Keşke yapabileceğimiz birşey olsa...
İnşallah en kısa sürede toparlanırsın. Hayat devam ediyor. Daha ne mutluluklar yaşayacaksın...

İstemediğin şeylere maruz kalmışsın. Hayat baze bazılarına çok ağır ve zor şartlar sunuyor. İnşallah bundan sonra yüzün güler canım. Şu saatten sonra üzülsende hiç bir şeyin sonucu değişmez, seni sen olduğun için seven ve kabul eden biri elbet çıkacaktır. Nışanlın gibi sonradan vazgeçen değil...

yaşadıkların gerçekten çok zor ve üzücü. dilerim bundan sonrası için inşallah çok mutlu olur,yaşadıkalrını biran önce unutursun

Ezel ,güzel kardeşim ;
az önce konunu okudum anlayamadım tabi hiç bişi,sonra başa sardım taa ilk buluşmanıza mangal keyfinize gittim nasıl güzellikler yaşamışsınız,nasıl büyük bir aşk beslemişsin içinde ve 22 yılllık yaşa nasıl bir keder yüklenmiş.... Simdi sana desem çok üzüldüm,kahroldum şöyle ağladım senin için ,hiç bir yararı olmıcak sana biliyorum ..Ama bir abla tavsiyesi olsun bu sana küçücük...

BEN OLSAM DELICE ASIK OLDUGUM BU ADAMI ARARDIM ,NEDENINI SORARDIM .....biliyorum sende bir gurur ve eziklik duygusu var yaşadıkların için ama sevgin için aşkınız için son kez BIR ADIM ATARDIM...en azından neden gittiğini ,nereye gittiğini öğrenirdim ..Bunu açıklamak onun sana borcu bence...

Allah'ım sana bir daha hiç acı yaşatmasın,hep güzel günler gör inşallah... Keşke gerçekten elini tutup ,göz yaşını silebilsem... çok öpüyorum tatlımm çokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…