Çok merak edilen hikayem ve yazmadığımdan beri yaşadıklarım :(

bende öyle tahmn ettm canım. Ailesinin kulagına falanmı gitti acaba die dsündm. Yalçınında uzun zamandr sesi cıkmıyor sanki bisey yaptıda kovuguna cekildi gibi CADIARZU ergünün ailesiyle falanmı görüstü die geliyor aklıma bilmiyorm cok karısıgım ergünü bi tanısanız o kadar bulunmaz bir erkek ki anlatamam.Bin tane insan karsısına cıkıp ezel sunu yaptı desin benm ağzımdan cıkacak lafa bakardı. Okadar çok yasanmıslıklar var ki bi anda bitiremiyosun. Benm dökülen saçlarımı atmamı söleyip onları toplayıp o saclarla ismimi yazardı mafoldumben benm bedenimden atacagm tek bi parcaya bile önem verirdi gözyaslarımı kendi silerdi tırnaklarını kesersen atma tırnagının en kücük parcası bile benm derdi hic bseye kıyamazdı bambaskaydı ama oda beni mutlu edip bütün mutlulugumu bogazmda düğümledi ve gtti. aramaya calısmadm ben cok gururluym eger btti diyorsa btmistir aramam neden die de sormam onunla ilgili kmseyle konusmuyorum soranada bitti artık diyorum. ben onun oyuncagı deildm benm durumumu bile bile öle yapması hic uygn deildi en azından bi sebep sölemeliydi sonucta kmse kmseyi zorla tutmuyordu ehrsey yüzükteydi atardık ve biterdi kalp acısınıda herkes yasar yasamadgm acımı ki zamanında onun icn cok acı cekmstm o yzden kabullenmeyecegm bseyde deildimafoldumben

nısanlanmadan once ne yasadınızı anlıyamadım..
ama sızı yarı yolda bırakıcak bı adamla yolun basında ayrılmanız sızı bırakmasında emın olun vardır bı hayır..belkı sımdı cok uzulceksınız ama gelecekde daha hayırlı olabılır..bır an once toparlanın..kendınzıden baskasına zarar vermıyosunuz..kımse ıcın de degmez..

yasadıklarınıza cok uzuldum
nısanlınızın hıc bır acıklama yapmadan cekıp gıtmesınede anlam veremedım
sana acıklama yapmak zorundaydı..

yasadıklarınıza cok uzuldum
nısanlınızın hıc bır acıklama yapmadan cekıp gıtmesınede anlam veremedım
sana acıklama yapmak zorundaydı..

ama yapmadı ne yazık ki. ben kaybedeceklerimi zamanında kaybettim ztn su anda bsey kaybettgmi düsünmüyorum eger ona karsı bi hatam olms olsaydı evet onu kaybetms olacaktm ama durdk yere terkedildm o msjı okudugm an yüzüüğü parmagmdan cıkardm ztn öyle olması gerekiyorms ölede oldu saglık olsn canım herseye ragmen hayata devam...

Ah tatlımm... Bahsettiğin kadar sana değer veren, herşeye rağmen sana sahip çıkan birinin bu şekilde bir istekte bulunmuş olması çok ilginç gerçekten.
Sen nişandan sonra söyledin bu durumu ona değil mi? Gerçi anlattıklarına göre ne zaman anlattığın çok da önemli değil, çünkü çok seviyormuş seni, yaşadıkların da buna hiç bi şekilde engel olmamış. Belli..
Ben bu ayrılma isteğinin arkasında başka bişey olduğuna inanıyorum. O yalçın denen adamın bişey yapmış olması da muhtemel, dediğin gibi ailesiyle falan mı konustu acaba..:uhm:
Zamana bırak canım. Bence hala soru işaretleri var. Ben de senin gibi gurur yapan biriyim, bitti dediyse bitmiştir, ama sebebini öğrenmeye çalışsan bi şekilde. Çünkü yaşadıklarınızı okudum, böyle basit şekilde bitecek şeyler değil...

Bebeğim okudum konularını. Allah belasını versin o adinin. Nişan kıyafetin falan ne de güzelmiş :/ İçim acıdı bakarken. Bence kendine mukayet olamamaktan korkmuş. Keşke en başında babana söyleseymişsin ailecek görüşmeleriniz bitseymiş. Sen onları her gördüğünde asabın bozuluyordur. Uzaklara gideriz falan demiş de. Ergünün ailesi yok mu oğlum neden kaçıyorsunuz diyecek aslını astarını soracaklar. Sonra mecbur düğüne de gelirdi Yalçın ve ailesi. Sonra bir yerlerde karşılaşırdınız akraba ziyaretleri bilmem ne. Bunları düşünüp ölçiüp biçip bitirmiş heralde. Belli ki severek bitirmiş ama korkmuş kendinden. Evlendikten sonra kafasına takıcakmış belli ki. Okuyunca ben bile o kadar kinlendim ki kuzenini kim bilir Ergün neler hissetti ne fırtınalar koptu içinde. Namus açısından demiyorum tabiki ama insanı katil olmaya zorluyor resmen o çocuk. Kendini yeterince güçlü hissetmemiş demek ki sonradan. Mücadele etmek istememiş. Arama hayatım. Zaten cevap vermeye yüzü yok, sözünde duramamış o yüzden arama demiş. Ya ondan daha güçlü birini çıksın karşına, ya da her şeye hazır hissedip dönsün sana. Ortada bırakıp gitmek yakışmamış öyle bir sevgiye.

off canım ya allah sabır versin sana nişanlının neden değiştiğini hala anlamış deilim bari nedenini söleseydi ((

Çok üzüldüm senin adına. Çok zor bir durum. İlginç. Önce kabul eden sarılan adam o kadar zaman sonra bitti diyor. Çok ilginç

nisan konusu gecer gecmez anlatmıstm canım kendide beni cok sahiplenmsti yani ben ilerde sorun olamsn die tüm amsraflar yapılmadn önce herseyi anlattm

üşenmeyip hepsini okudugn icn tesekkr ederm tatlım. Bence de arama msj atma demesinin sebebi diyecek biseyinin olmaması yoksa bi iliskide karsılıklı yapılan acıklamalar onun icn cok önmlidr ben kendisini lise yıllarından beri tanıyorum cıktıgı kızlar vs herseynde ben vardm yanında. onu benden ii kmsede tanıyamaz ama bunu ona kendm sölemicem cnkü kendisinin yasayarak görmesi onda daha büyük bi üzüntü yaratacaktır. Amacım hic bi zaman onu üzmek ona zarar vermek deil ama bana tek bir cümlelik acıklamayı cok göre o kadr yasadklarımıza saygı duymayan birinin üzüntüsü benm üzüntümün yanında bi hic bile olamaz bunu anladm

cok üüzldüm yaşadıklarına ..ne kadar güzel olmuşsun nişanında bence herseyı boyle bıtırmeyın sen de ara sor sonra neden aramadım sorusu içini yakmasın .

o adiyi de ister istemez koruyosun ama farkında degılsın ..boyle bı ınsanın tehdıtlerıyle yasanır mı baban için endıse etmıssın ne belli yalcının sana ve aılene kötülük etmek için bır gun babana anlatmayacagı ..aynı pisliği amcakızına yapmış ,tecavüz cok ciddi bir suctur saklama artık ..basta ergünden korkmuşsun ama o da afedersin tabansız cıkmış ..3 ayda ne degışmış bence kendını cok guzel saklamış zaten hep böyle abartılı seylerı sahte bulmusumdur yok tırnagını atma benım o fılan sevmek baglanmak sahıp olmak boyle gösteriş kokan hareketlerle olmaz bu da senin gözünü acmış oldu canım ..masallah cok guzel bır kıza benzıyorsun hayatta ınsanın basına
her sey gelır ama boyle bır adıyı artık gizlemeyin bu ona baska sucları için güç veriyor bence

onu gizlemek deilde ailemi düsünüyorum biz o kadar serbest bi aile deiliz bu yzden ben masum oldgmu kmseye kanıtlayamam mümkn olmaz bu. babam hasta duydgu an kötü olabilir cok saglam olan annem bile büyük sarsıntıya ugramısken :1no2:

peki tatlım ya başkasından duyarsabenneyaptımki

Bir parçasına bile kıyamayan nişanlın,
keşke karşısına alıp konuşacak kadar değer veresebilseymiş.
Nedenlerini bilmek, konuşabilmek, çok daha kolay örtebilirdi yaraları.
Bunca şeyi bildiği halde nişan işine girişip, 3 ay sonra neden vazgeçmiş, mantıksız.
Vardır elbet nedenleri ve bu nedenleri bilmeye hakkınız vardı.
Sonra herkes kendi yoluna yine giderdi.
Bu sonucun hakkınızda hayırlısı olduğu kesin.
Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin size inş.
Allah sabır versin, yardımcınız olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…