Çok merak edilen hikayem ve yazmadığımdan beri yaşadıklarım :(

Ezelciğim hikayeni öncelikle gülümseyerek okudum ama sonra yazdıklarına çok üzüldüm, anladığım kadarıyla sen çok metanetli ve olgun bir kızsın eminim bunlarıda atlatacaksın, ben o kuzenin olacak pisliğe diyecek bir şey zaten bulamıyorumda ama en çok nişanlına kızgınım, madem kabullenemeyecekti sana bu kadar ümit verip sonrada seni böylesine üzmeye hakkı yoktu. Şunu unutma asla bu dünyanın öbür dünyasıda var seni üzenler elbet karşılığını göreceklerdir.

eski konularınıda okudum nasıl başladığınızı falanda yazmışsın o lanet pisliğin yaptıklarınıda inan gözlerim doldu hikayene film gibi... ama nişanlın seni çok seviyo ben böyle düşünüyorum ve de sanırım korktuğu bazı şeler vardı duyulmasından ailesinin kabul etmemesinden korkmuş olabilir ve eminim ki şuan oda senin durumundadır aramamazlık yapma unutma aşkta gurur diye bişey yoktur sonuna kadar savaş sonuçta senin hiç bi suçun yok tek suçun suskunluğun olmuş bu zamana kadar :KK43: ama nişanlınla mutlaka konuş...

merhaba ezel bende senin hikayeni bu gün okudum ve çok üzüldüm cidden ALLAH karşına herzaman yanında olacak gerçek bir eş cıkarır inşallah

allah iyilerle karsılaştırsın canım üzülme her serde bir hayır her hayırda bir şer vardır allah senin için en iyi olanı nasip edecektir

X