ÇOK KORKUYORUM BEN NE YAPACAĞIM:(

Neden bebegı hemen yaptınız, veya hamıleyken gızlıce aldırmadınız?
Aranızda hep bır bag olacak umarım bu adam sızın ve bebegınızın pesını bırakır demekten kendımı alamıyorum . Aılesı nerede buarada hıc bu surecten haberdar degıller mı neden dahıl olmuyorlar?

O kadar iyiydik ki biri bana bu hale geleceksini deseydi inanmazdım . Şimdi ise adam keyfinde ben.. Ailesi herşeyden haberdar fakat artık nasıl insanlaraa kimse hiçbirimizi arayp meltem hamile nasıl iyi mi sormadı ..

Haklısınız . Allaha sığındım o ne yapacağını bilir

Keşke 6 ayda evlenmeseydin bir insanı tanımak çok uzun zaman gerektiriyor 6 ayda evlenmek uçurumdan atlamak gibi birde dayak yemene rağmen çocuk yapmışsın hiçz düşünmedin mi

Hepsini okumadik çünkü sinirlendim. Hem adama hemde size. Evlilik oturmadan en az bir yil geçmeden neden hamile kalıyorsunuz ki... Iste ben bunu bir türlü anlamıyorum

Merhametsiz herif bu arada kolay kolay gitme pişman olana kadar onunla iletişime bile geçme

"6 ay içinde evlendiğim insan melekten şeytana dönüştü. 4 günlük gelinken baba evine eşimin babanın yanına gidersen birdaha bu eve gelme boşanma davanı aç demesi üzerine 15 gün önce evi terkettim.
Şu an 4 aylık hamileyim"
konunun hepsini okuyamadim çünkü basini okudum hiçbişey anlamadım. 4 günlük gelinken eve gelme diyor, siz bu yüzden mi 15 gün önce evi terk ettiniz? eğer 4 günlük gelinken söylediklerine bu kadar icerlediyseniz neden hamile kaldınız. Allah yardımcınız olsun

Benim anladığım kadarıyla birlikteyken hamile kalmış, sonra evlenmiş. Evlendikten sonra da şiddet görmüş, daha 4 günlük evliyken evi terk etmiş. Evi terk edeli de 15 gün olmuş. Yani evleneli 20 gün olmuş olmamış. Çok karışık yazmış, anlaması çok güç.

Esin kapiya bir demet cicekle gelse takla ata ata gideceksin.bisey diyemiyorum.gercekten boylesi yarar derlerdi de inanmazdim.aklin varsa kardesim bebeginle kendine guzel siddetsz bir hayat kur

neden korunmadiniz cocugada yazik sizede bu psikopat adam hep hayatinizin bir kosesinde olacak...

canım çok geçmiş olsun.kurtulduğun için şükret.tam tedavilik,hasta olduğunu kabul etseydi cok yakinen tanıdığım psikiyatrist prof.dr ... (..) beye götürürdük.alanında çok iyi.Çünkü evli çiftler gelip çok iyi sonuç alıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

çok zor bir durum. Adam değişik bir tip narsist gibi bir şey. Eğer dönersen hayatı zindan eder o adam sana. En iyi çözüm yolunu ailen daha iyi bilir. Ben evli olmadığım için ne desem boş

Önce nikah kıydık nikah kıydıktan 3 ay sonrasında düğün oldu . Evi terkedeli 12 gün evleneli 17 gün oldu . Evlendiğimin ilk gecesi içkili geldi üzerime bindi kollarımdan tuttu takla attırdı bana ters . Ve şimdi ailemin yanındayım.

Ne kabul etmesi benim hasta olduğumu düşünüyor plancı olduğumu düşünüyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Esin kapiya bir demet cicekle gelse takla ata ata gideceksin.bisey diyemiyorum.gercekten boylesi yarar derlerdi de inanmazdim.aklin varsa kardesim bebeginle kendine guzel siddetsz bir hayat kur
Artık bir demet değil kamyonla gelse de değişmeyecek.. çok zor zamanlar geçiriyorum ve bu zor zamanlarımda kimbilir başkalarıyla..

helal olsun babana kiz ne duruyorsun bas kicina tekmeyi canina yazik boyle adamlar icin uzulmeye deger mi

önceki konularında yazmıştı. resmî nikahı erken yapmışlar ve sonra hamile kalmış. 4 günlük derken düğün sonrasını kastediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…