ÇOK KORKUYORUM BEN NE YAPACAĞIM:(

MeltemMelo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
772
136
34
Daha önce bu konuda bir post açmıştım. 6 ay içinde evlendiğim insan melekten şeytana dönüştü. 4 günlük gelinken baba evine eşimin babanın yanına gidersen birdaha bu eve gelme boşanma davanı aç demesi üzerine 15 gün önce evi terkettim. Birbirimizi çok sevdiğimizi sanmıştım hayatıma ultra herşeyiyle iyi bana uyan tam istediğim gibi biri çıktı sandım. Şu an 4 aylık hamileyim başlarda çok az içen bu insan son 2 ayda her gün içmeye başlamış içtiği zamanlar tartışmalarımıza denk gelirse hırpalama , can acıtmaya kadar ilerlemiş bir insana dönüştü. Eve girişimin ilk günün gecesinde eve alkollü geldi neden o yazarken annem aramış diye . Annemin beni üzüyor diye kendini tutamayıp eşime mesajlar atması eşimin ondan yzaklaşmasına neden oldu ve evlenince beni ailemden uzaklaştırma planları tutmadı. Ama o hep ailesine saygı göstertmek istedi . Babam melek gibi bir insan dik kafalılığı, kibirliliği yüzünden babamdan da kendini nefret ettirdi. İlk gün eve içkili gelip üzerime çıktı hamile halimle bana takla attırdı beni bütün gece ağlattı. Babam gemici onunla vedalaşmaya gitmek istedim diye evden git birdaha gelme dedi ben sana sanki başka şehire gelin gitmişsin gibi davranacaksın demiştim dedi. Ve 15 gün içinde bana sadece mesajla eve gel dedi . Evden nasıl gittiysen öyle geleceksin ben seni almaya gelmeyeceğim dedi . Zaten evlenmeden önceki süreçte çok sıkıntılıydı biz yaklaşık 1 aydır çok kopuğuz diyebilirim . Altınları benden habersz aldı bankaya koydum dedi hala paralar altınlar nerede bilmiyorum bile o da annem herşeyi geri vereceksn bize diye mesaj çekti inat ediyor . Ailem sonuna kadar arkamda asla ezdrmediler beni hamile olduğumu babam bilmşyordu anneme söyleyebilmiştim . Eve döndüğüm ilk gün babamla telefonda kavga ettiler siz biliyor musunuz kızın 4 aylık hamile dedi ve ben eşim için işten ayrılmıştım cok zorlamıştı beni . Bu adam utanmadan bir babaya neler söyledi . Eşime göre ise ben hesap kitap yapmışım her şey formaliteymiş evden kaçmak için plan yapmışım 3 günlük gelin evden kaçtı diyor ailesine onu rezil etmişim. Ailesi ne yaşadığımı bildiği halde umurlarında olmadılar . Ben de eve gelir gelmez numarama kadar herşeyideğiştirdim bana sadece bir yerden mesaj atabiliyordu. Çingeneden tut , onursuz , gurursuz nerdeyse yollu bile oldum onun tarafınca. Anne tarafı yurtdısı doğumlu benim ben de yurtdısına cıktım 1 haftalığına ben yinede gelir eder diye söylemiştim ona gelmedi bile engellemeye sadece gittiğimi duyunca hakaretler etti.. Karnımda bebekle ondan hep bir adım bekledm romanyaya gitmeden iki gün önce bana eve geliyor musun gelmiyor musun söyle diye sordu iki kere hayır dedim çünkü ben köpek değilim 3 gündür buradayım ve hiç umrunda olmadım yazmadı etmedi . Dün sadcee resimlerimize bak ne kadar sahteymişsin diye mesaj atmış . Sana iyi sürtmeler yazmış. Benim üzüntüm bebeğim.. evet her şey çok erken oldu çok yanlışlar yaptım ben bu bebekle hayata tek başkma tutunmak zorundayım artık bebeğim babasız büyüyecek gecem gündüzüm yok çok mutsuuzm çokkk . Babam telefonda sen merak etme sana nasıl baktm ona da bakacağım dedi . Evet şükürler olsun ailem yanımda ama yine de benim için çok ağır bir durum Eşim demeye utandığım bu insan beni gram sevmemiş grammm..

Şu ağladığınız vakitlerde bir darp raporu alsaydınız, mis gibi dava açar donuna kadar alırdınız. Yine sorun değil, sözleşmeliyi teklif edin, olmazsa çekişmeli boşanma davasıyla uzasa da boşanırsınız.

Sevgiyi falan unutun artık. Hamile halinizle şiddet, hakaret her şeyi görmüşsünüz. Çocuğunuza yazık. Artık bi beklenti içine girmeyin.

baban annen arkanda şanslısın karnındaki bebeği düşün artık eşini değil düzelirse gelip özür dilerse düşünürsün tekrar denemeyi yoksa çok hırpalarsın kendini sevmemiş beni diye

Türkiyeye döner dönmez dava açaçağım . Sadece bebeğimin bu şekilde büyüyecek olması kandırılmam üzüyor beni..

Allah onu kahretsin .şerefsiz köpek okurken başım ağrıdı.neden hemen çocuk yaptin madem evlendiginilk günden ne mal olduğunu ogrendinde.birak cani cehenneme resmen cinnetlik boşan kurtul dönersen akıl hastanesinde bulursun kendini.

Ne kadar şanslısınız aslında. “Sana nasıl baktıysam bebeğine de öyle bakarım” diyen bir babanız var. Asla arkanıza bile bakmayın. Çekişmeli de olsa anlaşmalı da olsa bir an önce boşanın bence. Hayat sizin için yeni başlıyor. Bebeğiniz ve ailenizle çok daha mutlu olacağınızdan eminim.

nasıl bir ruh hastasıymış bu... kurtulmuşsunuz Allah iyilerle karşılaştırsın sizi. üzülmeyin ne olur zor bir süreçten geçiyorsunuz sizi anlıyorum. bebeğiniz dünyaya geldiğinde siz dahada güçleneceksiniz görüceksiniz. aileniz yanınızda, bebeğinize bakar bir süre sonrada işe başlar düzeninizi kurarsınız yeniden. önünüze yeni çizeceğiniz yola odaklanın.

Bebek adina cok üzüldüm. Evet babaniz bakar sirtiniz yere gelmez ama baba sevgisi ayri bir olay.Ee bu kisiden de oyle bir sevgi beklenemez zaten .O baba olmayi bile haketmemis .Üzülmeyin bebek karninizda her seyi hissediyor. Dogunca ona nasil iyi bir yasam sunabilirim buna yoğunlaşın.

İnşallah annem her dakika ağlıyor kızım hayatını nasıl mahvetti diye. Ben Allaha sığındım eminim her şey yoluna girecek . Varlığı yokluğu zarar olan bu insandan kurtulacağım

Artık her şey bebek için onun için bebeği yalandan önemliydi onu soruyordu hep beni hiç sormadı ama ona göstermeyeceğim bu bebeği haketmiyor. Başka bir kadın bulana kadar anca bu bebek önemli onun için sonra umru bile olmayacak böyle bir insan bu . Rabbim ıslah etsin çok doluyum

Çok üzüldüm sizin adınıza ama birazda kızdım polis çağırsaydınız sizi darp ederken rapor alsaydınız sürindürseydiniz.. sanki adam ben düzeldim dese gidecekmişsiniz gibi bir hava var yazdıklarınzda.. boşanın kurtulun o adi adamdan keşke korunsaydınız çocuğu elbet büyütürsünüz ama biraz daha zorlanırsınız.. sadece ne olursa olsun muhattap olmayın cevap vermeyin o pisliğe..

İnşallah annem her dakika ağlıyor kızım hayatını nasıl mahvetti diye. Ben Allaha sığındım eminim her şey yoluna girecek . Varlığı yokluğu zarar olan bu insandan kurtulacağım
Hayatınız mahvolmuş değil ya kendisini üzmesin anneniz de. Daha güzel günler yaşayacaksınız hep birlikte. Allah gecinden versin ölmediğiniz takdirde hala umut var demektir :)

"Sana nasıl baktiysam bebeğine de öyle bakarim"

Sen o babanın ellerini op
basina koy

Nasıl bir güçtür insana o sözler..ah nasıl bir dayanaktir..ben bu sözleri duysam dağı deviririm bırak uzulmeyi!
Dün ağlamş kızım bunu haketmedi diye kimsenşn geceai gündüzü yok benim küçük kızımın bir bebeği olacak ona çok iyi bakın demiş babam . Babam gemici 4 ayda bir geliyor ve bu insan bir bebekle eşine sahip çıkamadı düşünün

Diğer konularınızı da biliyorum .Neyin beklentisi bu hala ? Baban dağ gibi arkanda . hiç bir şey olmaz .Öyle de güzel büyütürsün ki bebeğini .
Kendini kurtar şu adamdan yeter ki . Bekleme ondan bir şey .Gelse ayağına kapansa affetsen ne değişecek sanıyorsun .Seni yine dövecek...

Allah yardimciniz olsun. tekrar bir araya gelmeyi aklinizdan dahi gecirmeyin.kurtulmussunuz cok şükür. sakin söyle olsaydi boyle olsaydi diye ihtimallerde bulunmayin.kezaa birsey olmayacakti sonuc degismeyecekti.cocugunuzu saglikli sihhatli kucaginiza alirsiniz insallah.5 10 yasinda annesi babasi bosanan cocuklar var onlar bile durumu kaldirabiliyorken dogmamis bebeginiz icin bosuna endiselenmeyin.annesi mutsuz bir cocuk asla mutlu olamaz evde baba olsun olmasin kim takar.Allah sizin icin sizden daha hayirlisini bilir.icinizi ferah tutun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…