Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

O
Cok haklsiniz elden de baska bisey gelmiyor zaten mutlaka suan olmamasininda bir sebebi vardir elbet. Ama insan ozeniyor yada vucut asiri istiyor bu icimde surekli kullenen bi istek ben söndürmeye calistikca alevleniyor lakin kadere inancim tartisilmaz o yuzden dediginiz gibu dogru zamani bekliyorum. Peki siz kac aylik hamilesiniz ne zorluklar cekiyosunuz yasiniz boyunuz nasio geciyor hamileliginiz? Bu arda Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Hanımlar merhaba, 120 kilo ile epidural anestezi ile sezaryen yapılabiliyor mu acaba? Kataterin yerleştirilmesi problem olabiliyormuş...tecrübeli annelerin desteğine ihtiyaç var..
105 ile hamile kalıp 125ile sezaryen oldum. Belden uyuşturdular. Sorun yaşamadım. İnşallah sen de yaşamazsın canım

Polikistik over misin canım? Pko da kilo yapar

Pko
Polikistik over misin canım? Pko da kilo yapar
Pko yok canim kendi kendime etmem oldu hareketsizlikten yoksa adetlerm duzenlidr herbangi bi sorun yasamadm kadinsal zaten daha 2 yillik evlym 23 yasndaym. Gerci bi iki haftadir kasik agrim var oda nedendir anlamadm ama genel olarak baktrdgmda yoktu zTeb belirtileride yok

Amin çok teşekkür ederim..Ben 26 yaşındayım. 112 kilo ile hamile kaldım şuan 126 kilo civarındayım ( bu arada rutin kontrolümü yapan hemşireden başka kimse bilmiyordu kilomu ilk defa söylüyorum :) ) tansiyon problemi yaşadım yükseliyordu sürekli ama ilaç kullanmadım limonlu su ile falan düşürerek geçirdim.. Tabi bir de karındaki yağlı tabakadan dolayı ultrason görüntüleri çok net değildi..

105 ile hamile kalıp 125ile sezaryen oldum. Belden uyuşturdular. Sorun yaşamadım. İnşallah sen de yaşamazsın canım
Ay çok iyi geldi çok teşekkür ederim..umarım sorun yaşamam..genel anestezi olsun istemiyorum..yarın bu saatlerde buradan herşey yolunda yazmak istiyorum..

Merhabalar arkadaşlar
Bende çok kilolu değil ama bana göre fazla olan 85 kiloda hamile kaldım. Diyetisyene gitmeyi düşünüyorum en azından hamileleik boyunca uyabileceğim tek bir liste verse ben kilo almasam son bir yılda aldığım 7 kilodan korkuyorum beni o kadar yavaşlattı ki birde hamilelik

Allah yardmcin olsunda gercekten cok degilmis :) peki boyun kacki

Herkese gunaydinlar hayırlı cumalar...bende kilolu yum.125 kg yum.3 hamilelik yaşadım 4 aylik erken doğum oldu.rahim ağzı yetmezligim var.şimdi bu ay tekrar hamilelik için korumayı bıraktım.inşallah sağlıklı bi evladım olur.

Insallah kucaginiza almayi nasip etsin Rabbim. Rahim agzi yetmezligi nasil oluyorki kiloylami alakaliymis

Insallah kucaginiza almayi nasip etsin Rabbim. Rahim agzi yetmezligi nasil oluyorki kiloylami alakaliymis
amin isteyen herkese inşallah.rahim ağzı yetmezligi kilo ole alakali değil.aslında belli başlı nedeni de yok.rahmin ağzı belli bi zamana gelince bebeği tasiyamiyormus.

Merhaba bayanlar ben 73 kilo ile hamile kaldım su an 19 haftadayım 78 kiloyum ve hızlı kilo almaya başladım ilk hamileliğim de aldığım kiloları vermedim bunda çok almaktan korkuyorum aslında . Bide bu haftalık haftalık hamileliği gösteren yazıları Nasıl yapıyoruz

kaç haftalıksın canım ne kadar kaldı doğuma?

hayırlı haberlerin gelir yakında gönlüne göre inşallah. ben ilk 118 le hamile kalmıştım ama düşük oldu. doktorum ilk gebeliklerde düşük olması çok olası zaten kiloyla ilgisi yok demişti. boyum 157 üstelik, yani hem kısa hem şişmanım.
düşükten sonra 9 ay kadar korundum cesaret edemedim, korunmadığımız ilk ay 115 kg ile hamile kaldım. ilk 3 ay diyetisyenle 110a kadar indim. şimdi tekrar 117 kiloyum hamileliğimin 8. ayının başındayım. doktorum 115i geçme doğuma kadar demişti ama son aylarda daha hızlı kilo alınıyor çünkü bu ay itibariyle iştahım da açıldı.
ümitsiz olmana gerek yok allah istedikten sonra hayırlısıyla versin, zorluk yaşamamak için tabiki kilo vererek hamile kalmak en iyisi ama 50 kilolarda olup hamilelik boyunca birçok sıkıntı çeken bir sürü bayan var, sadece kilo değil birşeyin sebebi, bünyeye göre değişir herşey.
sana tavsiye bebek olsun, olacak mı diye düşünerek birlikte olma eşinle, ne kadar stresle olursa o kadar gecikiyor. söylemesi kolay biliyorum ama akışına bırakmak en doğalı. ilk 1 yıl denedik olmadı, 2. yıl tahliller testler ilaçlar derken yine olmadı. beklemediğimiz bir anda aylardır ilaç falan kullanmama rağmen oluverdi

Canım bende senin gibi çok fazla kilolu değilim ama doktorum ilk üç ayda kilo vermemi söyledi bende 83 kiloyum ne dersin beraber zayıflayalım mı sağlıklı beslenerek
Düzeltme: Ama pardon senin bebeğin 3aydan büyükmüş

Me
merhabs Can'ım ben 5 ayı bitiririm 6 ay dayım ve 80 kilo aldım bile askında kilo vermeyi değil de almamak için caba göstermek Kazım oda beslenmeyle zor oluyor benim hamileliklerim de iştahım acık ama dikkat ediyorum hamur isi Gazlu içeçek tüketmiyorum ama gene de kilo alıyorum . Spor şart aslında günde 15 dk lessi yapmaya çalısıyorum

merhaba arkadaslar ben de kiloluym gecen yıl bir aşılama ve bir tüp ebebk denedik ama olmad malesef.. doktora göre tek sorun benm kılolu olmammıs gecen yıl 93 kilo idim. baska hiç sorununuz yok kılodan dolayı tutnmuyor dedı doktor. bu yıl 85 kilodayım yeniden basladık inşallah bu kez olur bana da dua edin lütfenn..psikolojimi bozmamak için cabalıyorum ama cevre baskısı ve bu kılo benı sarsıyor bazen kendimi ölüm düşünürken buluyorum korkuyorum

Lütfen bu sekilde dusunme kilonda abarti degil bence ya boyun ve yasin kacki kardesim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…