Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

Merhaba,ben de 94 kilo ile hamile kaldım.Şu an 101-102 arasında gidip geliyorum.Tansiyon sorunum için doktorum alfamet başladı günde 2 tane.İştahım açık ama kendimi tutmaya çalışıyorum.Bu arada boyum 163cm.
Kilolu hamile arkadaşlarla görüşmek isterim.

bende kilolu bi hamileyim 100 le kaldım ama hiç kilo almadım hala 100 kiloyum ama maalesef gebelik şekeri çıktı onla uğraşıyorum umarım sorunsuz bi doğum olur :KK43:

bende kilolu bi hamileyim 100 le kaldım ama hiç kilo almadım hala 100 kiloyum ama maalesef gebelik şekeri çıktı onla uğraşıyorum umarım sorunsuz bi doğum olur :KK43:
Maşallah kilo almadan 33.haftaya gelmişsiniz.İnşallah şekerle ilgili de sorun devam etmez.Zaten genelde diyetle düzeliyor galiba gebelik şekeri.

Kizlar bende kilolu hamile kaldim suan 20+4 gunluk hamileyim hala bebegimi hissedemiyorum siz kacinci kaftalarda hissettiniz

Kizlar bende kilolu hamile kaldim suan 20+4 gunluk hamileyim hala bebegimi hissedemiyorum siz kacinci kaftalarda hissettiniz
Ben de 24 25.haftalarda daha yoğun hissetmeye başlamıştım,özellikle yatarken daha fazla hissedersin.hareket halindeyken hissedemiyorum bende genelde

Ben de 24 25.haftalarda daha yoğun hissetmeye başlamıştım,özellikle yatarken daha fazla hissedersin.hareket halindeyken hissedemiyorum bende genelde
Cok ugrasiorm canim hissediyim die cikolata yiyorum sirt ustu yatiorum ama yok yine hissetmiorm bi sorunmu var korkuorm artik

Kızlarrrr merhaba Bende 8+5 günlük hamileyim 6. Haftada keseyi gördük 87 kiloydum geçen hafta kalp atışını duyduk 2 haftada 2 kilo almışım. Şekerim yüksek çıktı 95. Gebelikte 95 altı olması gerekiyomuş diyetisyene gönderdi hemen biraz çıkıştı üzüldüm bunu beklemiyordum açıkçası üzüldüm. Diyete de uyamadım 1 haftadır moralim bozuluyor şeker konusunda yaşayan var mı böyle birşey ??

Merhaba hanimlarrr bu topici gordugume coook sevindimm 23 yasindayim 125 kiloyum 172 de boyum var 6aydir bebek deniyoruz olmuyor kilolu hamilr kalan annisler önerilerinizi cok merak ediyorum nasil daha kolay hamile kalabilirim cookkk istiyorum 2 yillik evliyim onerileriniz nelerdir yardımcı olursaniz cokk sevinirim

Canim ben 103 kilo 172 boyla hamile kalmistim ama cok zorlandim cok kotu gunler gecirdim hamileligimde sakin yanlis anlama beni ama once biraz kilo vermeyi dene tabiki ayni anda hamile kalmaya calis cok agirlasio insan 30 haftadan snra artik bunye kaldirmio saglik problemleri cikio tabi herkeste olcak diye bisey yok ama ben cok yasadim

Canim ben 103 kilo 172 boyla hamile kalmistim ama cok zorlandim cok kotu gunler gecirdim hamileligimde sakin yanlis anlama beni ama once biraz kilo vermeyi dene tabiki ayni anda hamile kalmaya calis cok agirlasio insan 30 haftadan snra artik bunye kaldirmio saglik problemleri cikio tabi herkeste olcak diye bisey yok ama ben cok yasadim
Evet haklisin ama veremiyorum esimde 30 yasinda oda bende coookk istiyoruz 133 kiloydum anca bu kadar verebildim vermeye calisiyorum ama ayni andada hamile kalmayi cok istiyorumm. Fakat olmuyo iste :KK43:

Hanımlar merhaba, 120 kilo ile epidural anestezi ile sezaryen yapılabiliyor mu acaba? Kataterin yerleştirilmesi problem olabiliyormuş...tecrübeli annelerin desteğine ihtiyaç var..

Hanımlar merhaba, 120 kilo ile epidural anestezi ile sezaryen yapılabiliyor mu acaba? Kataterin yerleştirilmesi problem olabiliyormuş...tecrübeli annelerin desteğine ihtiyaç var..
Mrb canim yapiliyor hic bir problem yasamadim ne dogumda ne dogum sonrasinda cok cabuk ayaklandim daha dogrusu hic yatmadim

Kac kilo ile hamile kaldiniz sakincasi yoksa ogrenebilirmiyim
112 ile başladım maalesef.. Hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım..siz de mi aynı problemi yaşıyorsunuz? Ben çok aradım beni anlayacak tecrübeli birileri ile konuşmak ama bulamadım..yardımcı olabilirim elimden geldiğince

112 ile başladım maalesef.. Hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım..siz de mi aynı problemi yaşıyorsunuz? Ben çok aradım beni anlayacak tecrübeli birileri ile konuşmak ama bulamadım..yardımcı olabilirim elimden geldiğince
Bende suan 112ym 133den bh kiloya geldm ve halada zayiflamaya calisiyorum ve cok bebek istyorm doktor kilonan dolayi olmuyor dedi boyumda 172 bende coo istyorm haile kalmak ama olmuyor :KK43:(

Bende suan 112ym 133den bh kiloya geldm ve halada zayiflamaya calisiyorum ve cok bebek istyorm doktor kilonan dolayi olmuyor dedi boyumda 172 bende coo istyorm haile kalmak ama olmuyor :KK43:(
Mutlaka doğru zamanı vardır.. Moralinizi bozmayın..ben de 2 tane kimyasal gebelik geçirdim sonra artık olmayacak heralde dediğim ay öğrendim gebeliğimi..bu arada verdiğiniz kilolardan dolayı tebrik ederim..doktorum bir profesör ve fazla kilonun çocuk olmasına engel olmayacağını söylemişti ilk gittiğimde..bence böyle düşünmeyin pozitif olun ve doğru zamanın gelmesini bekleyin

X