Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

Bende 110 kilo kiloyum 175 boyum yeni öğrendim hamile olduğumu bakalım nasıl gececek süreç
Bende ayni kilo ve boydayim ve cok bebek istiyorumm 23 yasindaym yaklasik 8 aydır deniyoruz ama olmuyo. siz istiyomuydunuz

Merhaba bende tombul bi hamileyim boyun 165 kilom 94 suan 2. Ayimizdayiz yani 8 haftaligiz dur şeker tansiyon sorunum yok ama çok fazla kilo almaktan korkuyorum

Ya aslında dışardan bakıldığında hantal değilim insanlar 70 kilo sun falan diyo yani tahmini kilo en fazla 70 80 duruyosun diyolar ama çok yağlı vücudum göbek yok pek ama bacaklarım kalın şimdi bide göbek çıkıcak oyyy tam fil gibi olucam no_name_

Canim ya vallahi takmayacaz demekki kafaya ben taktikca kötü oldum, bi de dusuk tehlike vardı 3 aydır yatiyorum, Progestan, kan sulandırıcı iğne kullanıyorum, çok sistim cook

Ayy geçmiş olsun şimdi ne kadar oldu bebiş atlattin mi tehlikeyi ya aslında diyorum ki hamileligin tadını çıkar abartmadan tabi doğumdan sonra sıkı bi diyet ve spor bide emzirirsek kilo veririz bence ben çabuk veriyorum ama çabuk alıyorum no_name_

Çok saol canim, ben de çabuk alıp veriyorum...şimdi iyi ama yine de yuruyus falan yapamiyorum. Doğumdan sonra zaten sıkar veririz de önemli olan hamilelik sürecinde ve doğumda sıkıntı yaşamamak..12 haftaligiz şimdi

Çok almamissin be tatlim, tansiyonun şekerin yerindeyse hiç sıkma canını...
canım başlangıç kg (89kg ) çok olunca kötü oluyo ama hele birde her dr kontrolünde her zaman aynı şeyleri duymak sinir bozucu kontrole gitmek istemiyorum sırf bu yüzden hep almamız lazım yine çok almışsınız gibi gibi şeyler söyleyip duruyo bende almayı istemiyorum ama napim yani alıyoruz

Öyle canim aynen..dün sağlık ocağına kayıt için gittim ebe vardı cık kiloluydu bana senin halin ne ki ben hem çok kiloluydum hemde tam 37 kilo aldım, hiç takma kafana ye iç gez dolaş dedi yaaa, moral oldu resmen, ama hastanede doktorlar maalesef öyle değil

Benim gibi çılgınlar gibi mideniz bulansaydı ilk üç ay hiç kilo almazdınız. Ama o da iyi değil valla hamilesin diye herkes sana özel birşeyler hazırlıyor görmeye tahammülün yok. İki koca dilim pastayı gömüp son lokmayı yutamadan çıkarıyorsun (afedersiniz)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…