çok kararsızım ve korkuyorum acill

Facede herkesin gördüğü fotoları o nasıl görememiş acaba burası düşündürücü. Senimi kekliyo acaba. E siz bitane daha atın whatsaptan foto boydan olarak. Sizi beğenmezse gelmez. Bu arada kilonu paylaşabilirmisin sakıncası yoksa. Arkadaşının boyu uzun demişin e seninkide kısa değilki bence standartın bile üzerinde bi türk kızı olarak :)

Face e ayda yilda bir bes dk giriyor görmemiş olmasi o yuzden imkansız gelmedi
Kilom 90

Bu arada whatsaptan simdi foto atmaya cekiniyorum malum 2 gun kaldi
Ne dicem ki

Face e ayda yilda bir bes dk giriyor görmemiş olmasi o yuzden imkansız gelmedi
Kilom 90

Bu arada whatsaptan simdi foto atmaya cekiniyorum malum 2 gun kaldi
Ne dicem ki
Arada foto paylaşmıyormusunuz hiç onunla. İnsan başka bi şehire bi kız için gitsin facede fotolarına bakmasın. Bu erkekler bi acayip. Boyun var senin o kadarda abartma kilonu. Yine bi hayvanını öperken falan bi foto yolla bul bi bahane işte :) kızlar sever ya öyle foto atmayı :)

Face uzun zamandir kapali
O da hep diyo face neden kapali diye
Foto istedi ben de arkadaslara gosterir yalanci oldugum ortaya cikar diye atmadim
Onceden atmistim artik atmiyorum
Yalan ruzgarina döndüm resmen

bence görüşmeye gitmelisin,arkadaşlara katılıyorum.çok mantıklı sebepler yazanlar var.
yalnız hatırlamama konusuna çok takılma,gerçekten de hatırlamıyor olabilir.
yani benim bile ortak arkadaşlarda çıkan ve lisede bizim sınıfta olan ama aralarında bir türlü hatırlamadıgım insanlar var

Ü seni rahatsız etmezse boy ve kilosu sorabilir miyim
Bunu sormayın sebebi ise insan kendini bir türlü beğenmez hep kusur bulur kendine belki senin ki de takintidir

Keske demezsin en azindan ama zaten dis gorunusun yuzunden seni kucumsicek biriyle nirdaha gorusme derim

ben olsam giderdim gitmediğini farz edelim hep bi acaba gitsem ne olurdu düşüncesi olacak kafanda umut kurmadan git normal arkadaşınla görüşüyormuş gibi git sakin ol ve kasma kenidini hatırlamıyor kısmına inanmadım niye ekledi o zaman sizi hemde sevgilisi varken

ben olsam giderdim gitmediğini farz edelim hep bi acaba gitsem ne olurdu düşüncesi olacak kafanda umut kurmadan git normal arkadaşınla görüşüyormuş gibi git sakin ol ve kasma kenidini hatırlamıyor kısmına inanmadım niye ekledi o zaman sizi hemde sevgilisi varken

Yani dogrudur tabi ama bu cocuk bana cok fazla bakmssa ben de buna takilmazdim
Bir de biz 1 yil boyunca ayni durakta otobus bekledik. Yani insan nasil hatirlamaz her gun bön bön yuzume bakıyordu

Ü seni rahatsız etmezse boy ve kilosu sorabilir miyim
Bunu sormayın sebebi ise insan kendini bir türlü beğenmez hep kusur bulur kendine belki senin ki de takintidir

Yok canim ben gercekten takinti degil gercekten kiloluyum
172 - 90
Suanki kilomu bilmiyorum en son kilomu yaziyorum basta da belirtmistim zaten. Diyetteyim bir süredir

Bilmiyorum ki yani o hatirlamama konusunu gidersem mutlaka konusucam zaten
icimde kalmasın diye gidicem gidersem de çünkü yillar sonra hatirlayip ah ah gidecektim ama gitmedim demek de istemiyorum

Bilmiyorum ki yani o hatirlamama konusunu gidersem mutlaka konusucam zaten
icimde kalmasın diye gidicem gidersem de çünkü yillar sonra hatirlayip ah ah gidecektim ama gitmedim demek de istemiyorum
git ben olsam giderdim sonradan ah edeceğime giderdim olmuyorsada bitirirdim kafamda en azından kafam rahat olurdu

git ben olsam giderdim sonradan ah edeceğime giderdim olmuyorsada bitirirdim kafamda en azından kafam rahat olurdu

Ben de oyle düşündüğüm için geldim bulusabiliriz dedim ama icimdeki korkular kaygılar bitmek bilmiyor
O gun nasil rahat olabilirim bilmiyorum

Peki senin bu yillarda hayatina kimse girmedi mi? Hep onu mu bekledin.
Ayrica arada seni terslemis. Tanimadigini iddia ediyo ve net uzerinden konusuyo falan. Hal boyle olunca baskalariyla da bu sekilde konusuyo gibi bi izlenim birakirdi bende

Peki senin bu yillarda hayatina kimse girmedi mi? Hep onu mu bekledin.
Ayrica arada seni terslemis. Tanimadigini iddia ediyo ve net uzerinden konusuyo falan. Hal boyle olunca baskalariyla da bu sekilde konusuyo gibi bi izlenim birakirdi bende

Girdi. Yani gittigim okulda baska birinden hoşlanmaya başladım.
Ama kendisi bende ağır iz bıraktı. O yillarda neler neler yaptim anlatsam inanmazsiniz yani çok ağır geçmişti.

Facede ekledigimde ona karşı çok bisey hissetmiyordum sevgilisiyle resimlerine bakarken bile cok umursamamistim.
Kendisi her gun benimle konusarak aşkımı debrestirdi diyeyim

Bir de başkalarıyla konuşmadığını iddia ediyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…