çok kararsızım ve korkuyorum acill

neden ki tip olarakmı gözü tutmadı yoksa konuşma olarak mı

Guzel soru valla teşekkür ederim
Tip olarak degil konusma olarak da degil de ne bileyim icimde bir huzursuzluk var

Yani kimsenin gözü tutmadi derken kk hanimlarini kastetmiştim.

Guzel soru valla teşekkür ederim
Tip olarak degil konusma olarak da degil de ne bileyim icimde bir huzursuzluk var

Yani kimsenin gözü tutmadi derken kk hanimlarini kastetmiştim.
garip kafanda sorular var büyük bir ihtimal ondandır eğer tip olarak diyorsan dış görünüşe bakarak yargılama bende dışardan suratsız kendini beğenmiş biri olarak görünüyorum ama alakam yoktur konuşmaysada bi düşün derim belki sana ters gelen cümleler vardır

Biraz tip olarak çünkü çok sert görünüşlü biri doğal olarak insan çekiniyor
Konuşma olarak diyemem çünkü konuşurken güler sürekli. Ama yine de cekiniyorum.

Biraz tip olarak çünkü çok sert görünüşlü biri doğal olarak insan çekiniyor
Konuşma olarak diyemem çünkü konuşurken güler sürekli. Ama yine de cekiniyorum.
işte böyle düşündükçe kasılacaksın kasıldıkça hata yapacaksın rahat dış görünüşede çok fazla takılma

Görüntüye neden bu kadar takıldın ki?
Hiç fotoğrafını da mı görmedi sanki?
Özgüven eksikliği yaşıyorsun gerçekten de.

Evet dogrudur..
Yani bir de şöyle düşünüyordum beni begenecek olsa okulda begenirdi hatirlamiyor bile gitmeyeyim hic diye cok düşündüm.
Özgüven sorunum var.

Ben seni hatırlamamasına takıldım
Hatırlamıyorsa ilgisi yoktur, hatta olmamıştır sandığın dönemler bile
Demek faceden kim istek yollasa boşta kalınca dönecek der gitmezdim
Tipe gelene kadar buna takıldım ben

Beni hatirlamiyor yani hatirlamadigini iddia ediyor
Ama faceten kendisi dedi yani sizi tanimiyorum nerden taniyorsunuz beni vs diye sordu
Ayrica ilk konusmaya basladigimiz zamanlar hangi lisede okudun diye sordu ben de panik yaptim ve gittigim diger okulun adini verdim.

Bana da boşta kalinca ilgilenmiş ve beni aramış gibi geldi bunu kendisine defalarca söyledim
İstesem birilerini bulurdum diyor. Ben de anlamadim bence de bulurdu gibi. Ama işte kafam karışık.

Bunca yıl geçmiş
Bence gereksiz ama sen hala araştırıp bulduğuna göre aklının bi köşesinde yer etmiş
Onun da etse aynı şeyleri yapardı diye düşünüyorum ama madem bu kadar meşgul oluyor aklın, dene gör

Yani anlam veremiyorum uçuk bir karakter çocuk eski sevgilileriyle resimler görüyorsunuz hani bunları bile bile birgün sizi de bırakacağını düşünmüyorsunuz... Biraz gözünüzü açsanız ilerde daha çok üzülmemeniz adınıza diyorum. Değmez böyle birine ben olsam görüşmezdim... maksat çocuk kendini tatmin etmek için bu kadar net.sakın kızmayın bana ama durum net ortada.

Bence de
Zaten benden etkilenmis olsa hatirlardi mutlaka.
Gitmeliyim sanirim bilmiyorum.
En iyisi denemek..

Haklisiniz ama bilmediginiz seyler de var
Eski sevgilisiyle iliskileri neredeyse 2 yil sürmüş
Ve o sürede profilinde sadece sevgilisinin fotoğrafları vardi baska kizlarla konusmuyordu. Ayni sekilde benimle de konuşmadi. Kimseyi aldatmış biri degil.

Kendisi de dedi ki ben birkac gün takıldığım kişileri bile aldatmadim dedi. Buna inandim.
Ama bilemeyiz tabi.
Soyledikleriniz doğru da olabilir...

Bence de
Zaten benden etkilenmis olsa hatirlardi mutlaka.
Gitmeliyim sanirim bilmiyorum.
En iyisi denemek..
Ben bahsettiğin durumları birebir yaşadım
Uzaktan bakışmayı bile fark etmemiştim hatta
Ama o kişi senin gibi beni buldu ve sordu beni hatırlıyor musun diye
Evet adını yoklamalardan hatırlıyorum dedim ( selamlaşmazdık ama isim hafızam iyidir )
Ben o kişi ile evliyim şu an, ikna olmam 3 yılımı aldı.
Belki de bi 3 yıl sonra duyguların karşılıklı olabilir bilemeyiz ama hatırlamaması ilginç cidden

Vay.. Cok güzelmiş. Allah mesut etsin,mutluluklar dilerim.

İnsan unutmayınca buluyor icinde kalmasindansa bulmayi tercih ediyor gercekten de.
Hatirlamama olayi bana yalan gibi geliyor bilmiyorum gittiğimde görücem.
Ki adimi da biliyordu. Bir gun koridorda karşılaşmıştık o sırada tarihçi gelip "fitnat napiyorsun burda derse gir" demişti o da tam yanımızda oldugu icin yüzüme bakarken duymuştu adimi.
Insanda hem adini hem fotosunu görüp nasil çağrışım yapmaz anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…