çok kararsızım ve korkuyorum acill

Olayları böyle romanlaştırınca pembe kalpler filan çıkıyor, umutlanıyorsunuz umutlanıyoruz.
Realiteye gelince olaylar biraz değişiyor ne yazık ki.
Erkekler gözleriyle seviyorlar evet ancak nasıl bir kadın hayal ettiğini bilmediğimizden size tepkisi ne olur bilemeyiz. Belki de balık etli kızlardan hoşlanıyordur.
Ve aşk hiçbir zaman tipe bakmaz. Öyle olsa tüm çirkin erkek ve kadınlar ömür boyu yalnızlığa mahkumken güzeller ve yakışıklılar ilişkiden ilişkiye atlardı ki öyle olmadığını biliyoruz. Bunu ancak görüşüp anlayabilirsiniz.
Asıl önemli olan başka noktalar var.
Sizi azarlayan biri uzum süreli bir ilikşiyi bitirdikten sonra size yanaşıyor. Neden?
Hangi psikolojik ya da sosyal problem bir lise öğrencisinin alkollü olarak okula gelmrsine sebep olur? Bunun altında ne var? Alkol sorunu devam ediyor mu?
Daha hiç görüşmediği kızla ilgili niye bu kadar çok hayal kuruyor? Bu baştan çıkarma girişimi midir?
Bu sorulara cevap almadıysanız ya da aldığınız cevaplar tatmin edici değilse sonunda üzülürsünüz.

Çok güzel sorular sordunuz ilginiz için teşekkür ederim.

Aslinda sevgilisi varken beni azarlamak yerine mesafeli davrandı diyeyim. Ben tersledi seklinde anlattim bayagi oldugundan farkli gözüktü. Mesafeli bi sekilde konusacagini soyledi ozel hayatından bahsetmeyeceğini çünkü kizlarla kesinlikle konusmadigini soyledi.

Bu yüzden ona kirgin ya da kızgın degildim.

Alkolle ilgili geçmişte böyle bir insan olduğunu,ailesinin ve bütün çevresinin de bildiğini söyledi. Ki inanirim çünkü tavirlari değişikti. Alkolu birkac yil once biraktigini artik kesinlikle kullanmadigini söyledi. Bir de cumalara dini sohbetlere vs gidiyor artik. Ama gizli gizli içiyor mu bilmiyorum. Bulustugumuzda her şeyi anlatirim dedi konu kapandi öylece.

Ayni soruyu ben de sordum. Sonucta beni hic gormedin dedim. Yeminler etti hoşlandığına dair. Sana aşığım desem inanma zaten ama hoşlanıyorum seninle konuşmaktan vakit geçirmekten sıkılmıyorum dedi.

Yani siz de guvenemediniz büyük ihtimal. Belki verdigim cevaplar tatmin edici degil fakat ben de bu kadar cevap alabildim kendisinden.

Ben aslinda hatirlamadigina inandim
Ama gecen gn alakasiz bi sekilde "okulla ilgili hicbisey hatirlamiyorum yaa" deyince suphelendim.
Sanki beni yemliyor gibi geldi.

Ne yapmalıyım simdi
Git diyen de var gitme diyen de iyice kararsiz kaldim.
Ya neden hatırlamıyo gibi yapsın ki, hadi diyelim öyle yapıyor ne önemi var. Bence git yani çocuk bilet almış senin için falan. Sen sadece kilo yüzünden mi gitmek istemiyosun bence bu yüzden . korkuyosun begenmiycek diye. Ama korkma güzel bir kiyafet bul vücut tipine gore güzel de bir makyaj yap.

Ya neden hatırlamıyo gibi yapsın ki, hadi diyelim öyle yapıyor ne önemi var. Bence git yani çocuk bilet almış senin için falan. Sen sadece kilo yüzünden mi gitmek istemiyosun bence bu yüzden . korkuyosun begenmiycek diye. Ama korkma güzel bir kiyafet bul vücut tipine gore güzel de bir makyaj yap.

Evet bu da doğru.
Aslinda hem kilo sebebi hem de o kizi unutamamis olmasından korkuyorum.
Yara bandi olmaktan.
Gittiğimde gecmisini anlaticakmis o kizi da öğrenmek çok istiyorum.

Facede hiç foton yokmu görmedimi seni gördüyse sorun yok :KK66:

Facede fotolarim vardi ama gormedim dedi
Ki boydan fotolarim yoktu evde hayvanlarımla cekindigim yakin plan fotolarim vardi.
Ama pek de zayif cikmamistim yani baya nurella gibi gıdım çıkmıştı fotolarda :KK45:

Evet bu da doğru.
Aslinda hem kilo sebebi hem de o kizi unutamamis olmasından korkuyorum.
Yara bandi olmaktan.
Gittiğimde gecmisini anlaticakmis o kizi da öğrenmek çok istiyorum.
Git valla. Yüzün güzelmiş hoslandigina gore boylu poslu hatunsun bir de. Diyet de yapıyorsun zaten. Boyle şeyleri kafana takma. Ama kadinsal icgudulerimden yola çıkarak söylemeliyim ki benim de gözüm o çocuğu tutmadi

ben olsam giderim, gitmeyip nolucak konuş konuş nereye kadar
en sonunda sıkılıp, yeter selametle diycek zaten
en azından bi şansın var mı yok mu bilip ona göre umut etmeyi kesersin sen de
beğenmezse de beğenmesin, onsuz ölmedin bunca yıl, bundan sonra da ölmezsin

Git valla. Yüzün güzelmiş hoslandigina gore boylu poslu hatunsun bir de. Diyet de yapıyorsun zaten. Boyle şeyleri kafana takma. Ama kadinsal icgudulerimden yola çıkarak söylemeliyim ki benim de gözüm o çocuğu tutmadi

Teşekkür ederim o senin güzelliğin :KK68:
Gideyim gitmesine de kimsenin gözü tutmadi şu çocuğu cidden korkmaya başladım.. Çok mu güvensiz gözüküyor ki

Çok güzel sorular sordunuz ilginiz için teşekkür ederim.

Aslinda sevgilisi varken beni azarlamak yerine mesafeli davrandı diyeyim. Ben tersledi seklinde anlattim bayagi oldugundan farkli gözüktü. Mesafeli bi sekilde konusacagini soyledi ozel hayatından bahsetmeyeceğini çünkü kizlarla kesinlikle konusmadigini soyledi.

Bu yüzden ona kirgin ya da kızgın degildim.

Alkolle ilgili geçmişte böyle bir insan olduğunu,ailesinin ve bütün çevresinin de bildiğini söyledi. Ki inanirim çünkü tavirlari değişikti. Alkolu birkac yil once biraktigini artik kesinlikle kullanmadigini söyledi. Bir de cumalara dini sohbetlere vs gidiyor artik. Ama gizli gizli içiyor mu bilmiyorum. Bulustugumuzda her şeyi anlatirim dedi konu kapandi öylece.

Ayni soruyu ben de sordum. Sonucta beni hic gormedin dedim. Yeminler etti hoşlandığına dair. Sana aşığım desem inanma zaten ama hoşlanıyorum seninle konuşmaktan vakit geçirmekten sıkılmıyorum dedi.

Yani siz de guvenemediniz büyük ihtimal. Belki verdigim cevaplar tatmin edici degil fakat ben de bu kadar cevap alabildim kendisinden.

Hiçbir genç kızın üzülmesini istemem. Huyluyum da biraz niye öyle niye böyle derim kendi hayayımda da.
Kaptırmadan adım adım gidin bakalım. Allah korusun körü olursa da tecrübe deyip cebinize koyacaksınız ama lütfen aşk sarhoşluuğuna kapılmayın. Önce siz, sonra o.

ben olsam giderim, gitmeyip nolucak konuş konuş nereye kadar
en sonunda sıkılıp, yeter selametle diycek zaten
en azından bi şansın var mı yok mu bilip ona göre umut etmeyi kesersin sen de
beğenmezse de beğenmesin, onsuz ölmedin bunca yıl, bundan sonra da ölmezsin

Ben de öyle düşündüm
Gitmesem de beni silecek dedim. Hadi konusrak idare etsem bile bizim sınıftakilerden öğrenip yine yalan soyledin diye silebilir.yalana dayanamazmış çünkü.
Bu yüzden iki türlü de kaybediyorum gideyim bari dedim ama gururumu kaybetmekten de korktum.

sevgilisinden ayrilip seninle konusmasi dusundurucu bnce.erkekler genelde birini unutmaya calistiklarin da bunu yaparlar..belki etkileniceksin aranizda bseyler baslicak.3 gun snra eski sevgilisyle barisabilir yda onu unutamamism diyerek ayrilabilir.o zman daha cok cann yanar..bu cocuk bu yuzden guven vermedi bana.bulusmaya gitmemek icin tek nedenin bu olmali.kilo falan onemli degil.seni begenen boyle begensin zaten.ozguveninde yerinde olsun.belki sen onu begenmiceksin.yda belki cok yakisikli ama tavirlari seni sogutucak.ve ben seni taniyamdigina inanmiyrm.insani huzursuz eden bi tarafi var bnce bu cocugun cnm.

Yıllardır gözünde büyütüp hayallerinle beslemişsin ama bu çocuktan sana hayır gelmez
Boşuna zaman harcama derim

Evet yani bi zamanlar degil onunla buluşmak sevgili olmak vs selam vermek hayaldi benim için.
Bir gece ruyamda görmüştüm günlerce etkisinden cikamamistim o bile hayal gibiydi.

Ama neden herkes olumsuz ve guvensiz buluyor anlamadim :KK43:

sevgilisinden ayrilip seninle konusmasi dusundurucu bnce.erkekler genelde birini unutmaya calistiklarin da bunu yaparlar..belki etkileniceksin aranizda bseyler baslicak.3 gun snra eski sevgilisyle barisabilir yda onu unutamamism diyerek ayrilabilir.o zman daha cok cann yanar..bu cocuk bu yuzden guven vermedi bana.bulusmaya gitmemek icin tek nedenin bu olmali.kilo falan onemli degil.seni begenen boyle begensin zaten.ozguveninde yerinde olsun.belki sen onu begenmiceksin.yda belki cok yakisikli ama tavirlari seni sogutucak.ve ben seni taniyamdigina inanmiyrm.insani huzursuz eden bi tarafi var bnce bu cocugun cnm.

Evet aslinda tam olarak dusunduklerimi yazmissiniz.
Ben de o kizla barışıp beni ortada bırakmasindan korktum.
Ve bu yuzden icimde bir huzursuzluk var hep. Cidden huzursuz eden bi taraf var yani..

Ben de öyle düşündüm
Gitmesem de beni silecek dedim. Hadi konusrak idare etsem bile bizim sınıftakilerden öğrenip yine yalan soyledin diye silebilir.yalana dayanamazmış çünkü.
Bu yüzden iki türlü de kaybediyorum gideyim bari dedim ama gururumu kaybetmekten de korktum.
gururunu niye kaybedesin, kimse dünya güzeli değil, herkes herkesi beğenmek zorunda değil, sen hoşlanıyosun diye sana yakışıklı geliyo bu adam belki de, belki de başkası görse ıy bu ne diycek
seni de o beğenmez, başkası kapına köpek olur
gururun birileri tarafından beğenilmeye endeksli olmasın hayatta
özgüvenli git, başın dik olsun, çok da ölmüyorum senin için havası yarat
çok istiyosa paşa bey uğraşsın
sen kadınsın, ağırlığın olsun

gururunu niye kaybedesin, kimse dünya güzeli değil, herkes herkesi beğenmek zorunda değil, sen hoşlanıyosun diye sana yakışıklı geliyo bu adam belki de, belki de başkası görse ıy bu ne diycek
seni de o beğenmez, başkası kapına köpek olur
gururun birileri tarafından beğenilmeye endeksli olmasın hayatta
özgüvenli git, başın dik olsun, çok da ölmüyorum senin için havası yarat
çok istiyosa paşa bey uğraşsın
sen kadınsın, ağırlığın olsun

Teşekkür ederim.
Haklisin.
O havaya girdim zaten agir davranmaya başladım. O aramadan da aramiyorum. İstemiyorum ona merakli gibi görünmek.
Belki yanlıştır yaptığım ama bilmiyorum ki hiç.

Teşekkür ederim.
Haklisin.
O havaya girdim zaten agir davranmaya başladım. O aramadan da aramiyorum. İstemiyorum ona merakli gibi görünmek.
bence doğru yapıyosun, olursa olur, olmazsa olmaza alıştır ama kendini
olursa en güzel bişey, olmazsa da önümğzde ki maçlara bakıciz de unut gitsin

bence doğru yapıyosun, olursa olur, olmazsa olmaza alıştır ama kendini
olursa en güzel bişey, olmazsa da önümğzde ki maçlara bakıciz de unut gitsin

Haklisin.
Cok tesekkur ederim ilginiz icin.
Karar verdim gibi görüşmeye gidicem ama arkadas olmak için.
Yani o kizla ilgili tatmin edici bir cevap alamazsam arkadas kalirim. Eger alirsam o da isterse filan bilmiyorum orasi suan muamma..

Teşekkür ederim.
Haklisin.
cevaplarının hepsini okuyamadım k. Bakma. Bişey merak ettimde facede karşılaştınızya tekrardan senin resmin yokmu facende. Seni zaten orda görmedimi. Belki bunu cvplamış olabilirsin dediğim gibi hepsini okuyamadım

cevaplarının hepsini okuyamadım k. Bakma. Bişey merak ettimde facede karşılaştınızya tekrardan senin resmin yokmu facende. Seni zaten orda görmedimi. Belki bunu cvplamış olabilirsin dediğim gibi hepsini okuyamadım

Rica ederim siz sorarsaniz cevaplarım tek tek okuma gibi bir zorunlulugunuz yok ki.

Facede fotoğraflar vardi ama kendisi goremedim dedi. Nasil gorememis ben de anlamadim.
Whatsaptan gonderdim beni birine benzettin mi gibi bir soru sordum hayir dedi.

Gonderdigim fotoğraflar evde hayvanlarımla cekindigim yakin plan pozlardi
Öyle boydan fotom yoktu. Ama zayif da çıkmamıştım yani.

X