çok kararsızım ve korkuyorum acill

Evet içimde kaldı.
Ama icimde kalması mi daha kötü yoksa kötü bir şekilde ayrılmak mi bilmiyorum. Yani beni begenmese görüşmek istemese filan daha çok etkilenicem bu durumdan.

Ve cok guzel bi yerden yakaladiniz.
Ben de öyle düşünüyorum özellikle "okulla ilgili hiçbir şey hatirlamiyorum yaaa" demesi de bundan bence..

Mesgul olduğunuzu,işleriniz olduğunu soyleseniz? Yanlış anlamayın yaşlarimiz birbirine yakın galiba ondan kendimi düşünüp cevap veriyorum. Ben 2 kilo alınca bile arkadaşlarımla filan buluşmam ama ben kilo konusunda takıntılı bi insanım. 50 kiloyum hala cok kiloluyum diye gezerim ve evet bu bi hastalık bununda farkındayım. İnsan herzaman kendini güzel görmek öyle hissetmek ister. Bu arada kilonuz kac ?

Ben de guvenmiyorum..
Gidetim yani bilmiyorum bir daha beni aramazsa da üzülürüm..

Yani bişeyler hissettigin cok acik. Onun icin duygularin varsa yurumelisin. Durduğun yerden istiyorum demekle yol alınmıyor :)
Gitmezsen keske gitseydim diye yiyip bitireceksin kendini, icinde buyuteceksin.

Ama gidersen belkide kendiliginden silinip gidecek bir hikaye oldugunu anlayacaksin.. fiss da olabilir yani, en azindan kendin görmüş olursun.

Aaa sen 1.72 boyla kendini kisa buluyorsan ben oliyim ozaman
Yanindaki kisi 2 metre de olsa 1.72 ile hic de kisa durmazsin. Porselen gibi mat bir makyaj ve guzel bir kokuyla basini dondur o adamin :))

En son 90 kiloydum
Yalniz ben bir rahatsizligimdan dolayi aylarca evde yatagimda yattim o yüzden bu kadar kilo aldim. Hala o kilolari veriyorum ver ver bitmedi

neden bu gurursuzluk neden adamın boşluğa düştüğünü boş vakitlerini değerlendirmek istediğini bile bile kabul ediyorsun ki

sana ümitleri verip verip yarın öbür gün başka birine aşık olur

yine dış kapının dış mandalı muamelesi görürsün hatırlanmazsın

Bence gitme... Çocuk seni hatırlamıyor bile! Ayrıca sevgilisiyle tekrar barışmayacağı ne malum? Belki seninle takılacak, sonra geri ona dönecek. Bunları şu yüzden söylüyorum:Erkeklerin bir kızdan ayrılınca hemen bir başkasına koşması durumuna fazla rastlamadım. Genelde bir süre yalnız kalmayı tercih ediyorlar. Tercih etmeyenlerse en küçük fırsatta tekrar eskiye dönüyorlar.

Haklisin ama ne bileyim
Hani biriyle bulusuruz sonra aramaz ya
İnsan kendini kötü hisseder. Tam olarak bundan korkuyorum.

Sevgilisinden ayrilali 3 ay kadar oldu
Gurursuz degilim kendisini defalarca reddettim zaten.

Ve her şeyi açık açık söyleyen biri olduğu için güvendim.
Yani hiçbir şeyi gizlemiyor gibi. Bilmiyorum zaten gittiğimde o kiza karşı bir şeyler hissediyorsa arkadaş olarak kalmak istedigimi soyleyecektim.Gercekten bunu düşünüyordum.

Haklisin.
Zaten o kizi kafaya çok takiyorum acaba onu kiskandirmak icin mi benimle konuşuyor diye.
Kafam iyice karisti..

iyi o zaman dürüstlüğüne güveniyorsan açık açık sor

ama yazdıklarından boşlukta olduğundan seninle ilgilenmiş gibi duruyor

Aaa sen 1.72 boyla kendini kisa buluyorsan ben oliyim ozaman
Yanindaki kisi 2 metre de olsa 1.72 ile hic de kisa durmazsin. Porselen gibi mat bir makyaj ve guzel bir kokuyla basini dondur o adamin :))

Kisa degilim ama o 180 vardir yani kimbilir neresine gelicem
Hayal ettikce moralim bozuluyor.

Bilmiyorum ya cok uzgunum

iyi o zaman dürüstlüğüne güveniyorsan açık açık sor

ama yazdıklarından boşlukta olduğundan seninle ilgilenmiş gibi duruyor

Açık açık sordum kendisine inanmadığımı da söyledim
Neden böyle bir sey yapayim ki dedi. Hoşlandığına dair yeminler etti vs.

Eğer gidersem bu konuyu konusmak icin giderim zaten bana da öyle geliyor çünkü..

Haklisin ama ne bileyim
Hani biriyle bulusuruz sonra aramaz ya
İnsan kendini kötü hisseder. Tam olarak bundan korkuyorum.

Yani bunu bilemezsin tabi ki, o buluşmadan her türlü sonuc cikabilir. Her ihtimale açık olacak şekilde karar vermelisin.
Bu duruma düşsen bile en azindan kotude olsa elinde bir sonuc olacak,
Gitmezsen sanki daha cok icinde buyutup uzuleceksin gibi hissettim.

Bana da öyle geliyor ama gitmekten de korkuyorum.
İçim huzursuz geceleri uyku girmiyor gözüme.

Gitsem mi gitmesem mi bilemedim.

Haklisin.
Zaten o kizi kafaya çok takiyorum acaba onu kiskandirmak icin mi benimle konuşuyor diye.
Kafam iyice karisti..
Kızı kıskandırmak için değil. Kendini oyalamak için... Başta reddettiğine göre kızı gerçekten seviyor. Şu an ayrı olabilirler. Ona diyecek lafım yok ama hemen bir başkasıyla görüşmek istemesindeki maksat onu unutmaya çalışmaktır. Bence böyle biri için bir hataya düşme. Hiç başlamazsa daha az üzülürsün.

Çok haklısın..
Ben de böyle düşünmüştüm.. Peki ne yapabilirim nasil iptal edebilirim yani biletini filan ayarlamiş geliyor.
Acaba gorusmeye gidip orada mi bunlari anlatsam..

Çok haklısın..
Ben de böyle düşünmüştüm.. Peki ne yapabilirim nasil iptal edebilirim yani biletini filan ayarlamiş geliyor.
Acaba gorusmeye gidip orada mi bunlari anlatsam..
Görüş... Sonra da sevgili olma, bu kadar basit... Görüşünce aşk yaşamak zorunda kalmıyorsun ki...

Görüş... Sonra da sevgili olma, bu kadar basit... Görüşünce aşk yaşamak zorunda kalmıyorsun ki...

Haklisin..
Zaten belki o istemez.

Gorusmeye gidip okul meselesini anlatmayi düşünüyordum
Simdi kiz olayini da açıklayıp arkadaş kalırım. Ama iste icimdeki heyecan panik dinmiyor..

Ve onu sevmeye başlamıştım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…