Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaç kgsin kanki?

Helal sana gram gram gidiyor bende bu 2 hafta çok yedim 1.5 kilo aldım yagdan hemde . Diyetisyen listeyi yapıştırdı elime

Günaydın canlarım
Handecim gider ya inşallah koruma döneminde hepimiz başarırız en zoru o

Bozacım 72.2 dün sabah bugün de 72.4
Öğün sayımı 5e düşürcem kızlar

Günaydın canlarım
Handecim gider ya inşallah koruma döneminde hepimiz başarırız en zoru o

Bozacım 72.2 dün sabah bugün de 72.4
Öğün sayımı 5e düşürcem kızlar
Günaydin ve yumruk geliyor tebrikler kanki, super valla
Ulen kırk yılın basi seni gectim, bırak da arayi acayimben seni zayiflatiyorum resmen enerji kaynagin boza

Günaydin ve yumruk geliyor tebrikler kanki, super valla
Ulen kırk yılın basi seni gectim, bırak da arayi acayimben seni zayiflatiyorum resmen enerji kaynagin boza
Teşekkürler cnm sen de 60lara inersin bence sana da tebrikler
Dedim burcu,yiyerek veremiceksen verme en azından ilk seviyede ama verdim şükür cnm net 2.1 kg geçen hafta
Bu hafta 5 öğüne geçtim bakalım ne kadar indirebilirsem
Senin planın ne bu hafta
Sağol enerjin için canım benim umarım benden de sana geçiyodur

Sağol. Geçiyor

planim sindilik yok. Bu hafta gecsin, onumuzdeki ay İstanbul a gitme durimumuz var, ara veririm muhtemelen. Tarti da sorun olur orada. İkinci uzun arami verip sabit donerim muhtemelen

Sorma canım tatile gittik hataya adamlar gece dondurmalı künefe yiyolar ne yalan söyleyeyim düzgün beslenemedim.
Canım ben de yedim bayağı ama veriliyor yine de yeter ki bilelim neyde ne var ne yok
Afiyet olsun

Sağol. Geçiyor

planim sindilik yok. Bu hafta gecsin, onumuzdeki ay İstanbul a gitme durimumuz var, ara veririm muhtemelen. Tarti da sorun olur orada. İkinci uzun arami verip sabit donerim muhtemelen
Canım belki vererek dönersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…