Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
gunaydin kizceler, ben kalori saymiyorum acikcasi alisiyorum gibi gece gene bir tatli diye gozum dondu ama soda icip yattim :) sabah hindistan cevizli kahvemi ictim, simdi kahvaltimi yapicam yumurta peynir domates salatalik yanindada yesil cay. siz neler yiyiceksiniz?

Günaydın canım
Afiyet şifa olsun
Ben de kahve içiyorum çikolata ve protein barla :)
Sonra kahvaltı olacak

Canım ben ıf yapıyorum öğle yemek yicem direk
doğru askında kuzucum doğru yanlış yapmaya başlayın oturur zamanla

bende 1-2 hafta sonra if e fecicem, ama son zamanlarda acliktan cikmis gibi herseye saldirdigim icin ve hep if yaptigi icin yillarddir vucudu sasirtmak icin birde 6 bucukta kalkiyorum ofise gidiyorum diye psikolojikmi ne birseyler yiyesim geliyo. spor neler yapiyorsunuz

Canım o zaman güzel kahvaltı yapabilirsin :)
Kaloriyi yaklaşık say bence, if de daha çok yiyor olabilirsin saymadan ve verebilirsin ama hayat boyu yapmak zor

Benim egzersizde favorim leslie birkaç videom var bazen yapıyorum onları da cnm
Fitness blender ve popsugar var

Of beni zorluyor bu sıralar havalar çok sıcak olduğu için spor evde eliptik bisikletim var onu yapıyorum canımcım

Leslie için başlangıca dair önerdiğin video varmi

Ekler yiyebilirüm küçük bi kutlamamız var

Dün menümde keçi sütlü dondurma,limonata ve 1 top profiterol de vardı

Geçen salıdan beri bağırsak sistemim çok iyi çalışıyor büyük faydasını görüyorum Hibiskuslu yeşil çay ve türk kahvesi yakın zamanda içince aşırı hareketlendiriyor bilginize hanımlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…