çok acı çekiyorum.. yardım edin

allahım delirdim gözlerim doldu yaaaa allah belalarını versin o kızı evire çevire döv naısl bi pisliklik ya bu naısl bi şerefsizlik karaktersizler allah yanına bırakmaz sen hiç merak etme ama yinede rezil et o kızı elinden ne geliyosa yap

hiçbişey yapamadım hiçbişey beceremedim:KK43:

Anlaşılan o ki o kız onun için seks objesiymiş.
O mal kız ömer sapığına istediğini vermiş. Adam senden alamadığını arkadaşından almış.
Aklı uçkuruna yapışık olan insanlardan nefret ediyorum.
Aşıkmışmış aşktan ne anlıyorsa. Aşk onun gibiler için uçkuruna pamuk ipliğiyle bağlı.
Kendini üzme diyemem üzüleceksin. Ama değmez. Bunu düşün hep en ufak hasarla atlatırsın belki o zaman.

canım agla agla bısey olmazzz sonuctaa bırı en sevdıgın arkadasndı dıerı sevglındı bu tepkın normal aglamamaya calısırsan dusunemezsn n ve ne yapacgnı bılemezsn aklın fıkır aglamanı tutmak olcak kı zaten tutamıcaksında ya bence kız karsına gelınce ablanla saldır yaaa olumune gırıs yanııı ozellıkle tavsıyemm SURATINI TIRLAMA o yzuu paramparca olsnnnnnnnnn ppslıkkkkkkkkkkkkk suan onlara nefret doluyum keske orda olsam parcalardm valla
tutamadım kendimi atladım zaten üzerine ama tuttular beni.bu arada öğrenci ikiside attıracağım bi işleri yok yani :KK14:

intikam alma hissini anlıyorum yalnız ava giden avlanırr unutma
ayrıca böyle bi çaba içinde olman onu daha fazla umursadığını gösterir
ki en klasik yöntem de eski sevgiliin en yakın arkadaşınyla çıkma gibi o da senin değerini düşürür. en güzel intikam umursamamaktır ama illa yapacam diyorsan ve imkanın varsa çok yakışıklı ya da ceydanın önceden hoşlandığı ve elde edemediği bi adam bulup ceydanın aklını başından alıp ömere kazık atmaktır.bu kadar.

avlandım galiba :KK14:

En azından karşındaki insanın iğrenç yüzünü gördün seni arkadaşınla bile aldatacak kadar karaktersiz biriymiş böyle bir adamı ailenle tanıştırdığını nişanlandığını evlendiğini bir düşünsene tüm bunların o dakikadan sonra sonra yaşandığını düşün daha büyük bir yıkım. Emin ol senin karşına daha düzgün biri çıkacaktır bu gereksiz insanlar da şu an canını acıtsa da asıl karşılaşman gereken insana ulaşmak için hep bir vasıta böyle düşün. O iki pislikte hep pislik olarak kalacaktır yakında da birbirlerini boynuzlarlar yine büyük ihtimal çünkü bunların kanları mikroplu adeta bir takım saf duygular böyle kirli ruhlarda, bedenlerde yeşeremez kolay kolay. Bir kere arkadaşın olacak kız da salağın önde gideni gelecek boynuzlara hazırlıklı olsun akıllı ve vicdanlı bir kadın düşünüyor benim yüzünde sevgilisini aldatan böyle karaktersiz bir adam yarın öbür gün de bir başkasını bulur beni aldatabilir çünkü bu tiynette biri ama nerde akıl o tip kadınlarda ve erkelerde akılları başka yerlerine çalışıyor sadece. Adına da aşk diyorlar da aslında aradıkları aşk filan değil başka türlü bir tatmin duygusu.

ya ben bidaha nasıl güvenicem insanlra nasıl sevicem başka birisini bidaha..sanki ruhum yaşlandı içim geçti 1 hafta önceki benle şimdiki ben o kadar farklı ki.günlerim tekrar güzel geçebilir mi tekrar mutlu uyanabilirmiyim bilmiyorum :KK43: herşey bitmedi tabi atlatacağım ama atlatbilecekmişim gibi hissedemiyorum şuan

Canım belki saçma bulacaksın ama ilk intikamı ceyda dan al...Ömer i affet...Şaka yapmıyorum affetmiş gibi yap ve önce ceyda yı ortada bırak tak koluna önünden geç face onun yerine sen resimlerinizi koy...Aradan biraz zaman geçince yani ceyda nın işi bitinc Ömer e onu affetmediğini kullandığını söyle onu da terket...Sonra ne halleri varsa görsünler... Ben bile sinirlendim insan utanır en azından ya gerçi utanacak insan en yakın arkadaşına bunu yapmaz ama neyse....

Peki bunu o kız sana gelip gittikten sonra mı yaptı?Facebookta senın sevgilini aşkım diye ilan ettiyse zaten pek ar namus sahibi değil belli ki arkadaşın :KK43:
Sevgilin aradı mı bir daha...Sen bence hemen ailesine anlatma..Bu kez mağdur zavallıyı oynayacak,sevgilin daha da sahip çıkacak ..Şu an öfkeyle oturma ve ramazanken nefsine hakim ol..Bayramın geçmesini bekle ..Kendine zaman ver ve dışardan izle biraz..Ablandan fikir al...
Ben olsam asla durmazdım ..Eski sevgilimin beni aldattığı kızın telefonunu kağıt paraya yazmıstım:))Telefonunu kapattırmak zorunda kalmıstı ..Amöa çocukca seyler..Önce sakın ol..Kafanı dinle,kendini kaybetmemişsin tebrik ederim..Hemen koşaraK uzaklasman cok asil bir hareker..Ömer senın o halını asla unutmayacak emın ol...Çok asilsin ben kırılmadık esya bırakmamıstım her dakıka aglıyordum..Aldatmak bır ınsana yapılan en buyuk hatadır ve asla cezasız kalmamalıdır!'!!! Ama zamanını bekle canım..Sabret bıraz dur ...

evet görüştükten sonra daha dün koydu fotoğrafları.şimdi kaldırmış ne oldu bilmiyorum ama içimden bi his hiçbişey olmadı diyo.haklıymışsın fevri davrandım ve şuan ağlayan benim o değil :KK14:

Canım, zamanla sen de şunu anlayacaksın ki burada asıl suçlu olan senin arkadaşın. Eski erkek arkadaşının, umrunda olmaz sizin arkadaşlığınız, ama arkadaşın için durum böyle olmamalıydı. Bana da zamanında kızı savunmak için en yakın arkadaşlarım sandığım ortak arkadaşlarımız, kız napsın çocuk çok yalvarmış seviyorum demiş ikna etmiş bıdı bıdı bişeyler gevelediler. Ama ben her zaman şunu dedim, eğer en yakın arkadaşım dediğim kızın sevgilisi benim kapıma altın kaplı gülleri bile yığsaydı kamyon kamyon, bir kez gülümsemezdim bile.

Merak etme, zamanla sen de bu durumu atlatacaksın ve bir gün sen de benim şuanda yaptığım gibi onlara sadece acıyacaksın. Hayat, o kadar güzel alacak ki intikamını sen bile şaşıracaksın :KK14:

Dipnot : Daha detaylı konuşmak istersen bana her zaman özelden mesaj atarak ulaşabilirsin. Belki yaşadıklarını birebir yaşamış biriyle konuşmak iyi gelir.

Son düzenleme:
canım öncelikle çok üzüldüm
ama merak etme onlarda ayrılacak ,içini ferah tut Allaha havale et
intikam konusunuda sen bilirsn ucu sana dokunmayacaksa olablr

ben şunuda merak ettm
"şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin"
bunları eski sevgilin mi yoksa ceyda mı yazmış?

eski sevgilim olacak adi yazmış bu mesajları öbürü cevap vermemiş daha sonrakiler 2-3gün öncesindendi ve cinsel içerikli mesajlardı onlarda

keşke babası da evde olsaymış. kızdaki yüzsüzlüğe bak şuan içimden ne küfürler ediyorum seni düşünemiyorum bile :KK47: lütfen artık ağlama hiç zavallı değilsin zavallı olan onlar :KK47: İnşallah meydan dayağı yer babasından annesi hayatı zehir eder ona :KK47: ay çok sinirlendim ya :KK47:

hiçbişey olduğunu zannetmiyorum keşke babası da orda olsaydı umarım annesi anlatmıştır ve tabi inanmıştır bana inş

Canım belki saçma bulacaksın ama ilk intikamı ceyda dan al...Ömer i affet...Şaka yapmıyorum affetmiş gibi yap ve önce ceyda yı ortada bırak tak koluna önünden geç face onun yerine sen resimlerinizi koy...Aradan biraz zaman geçince yani ceyda nın işi bitinc Ömer e onu affetmediğini kullandığını söyle onu da terket...Sonra ne halleri varsa görsünler... Ben bile sinirlendim insan utanır en azından ya gerçi utanacak insan en yakın arkadaşına bunu yapmaz ama neyse....

aslında onu en çok delirtecek şey bu olur aklıma gelmedi değil.ama önce biraz güç toplamam lazım yüzüne bakabilmem için midemin sağlam olması gerek :KK25:

ömer ceydayı bırakıcağı ne malüm..?

ceyda ömeri zaten her türlü kabul ediyor baksanıza mideye...

ya güzelim aslında intikam almasan da fırsat beklesen daha lezzetli olmaz mı ?

gün gelir önüne serilir fırsat ..doya doya tadına varırsın...

şu an için fazla güçsüz ve negatifsin doğal olarak eline yüzüne bulaştırırsın...

kutlayamasın zaferini...

okurken tüylerim diken diken oldu..
o kadar üzüldümki ya
bunlar nsıl insan böyle şu an öyle şeyler yazmak istiyorumki...
yanlarına bırakma ben olsam bişey yapmadan içim soğumazdı heralde gidip ailesine anlatmakla o kadar iyi yapmışsınki keşke babasıda evde olsaydı, off şu an ne diceğimi bilemedim ya

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda :KK43:

canım suan yaran cok taze aglamaktan konusamaman cok normall.. senın ıntıkam alacak duruma gelmen ıcn uzn bı sure var.. once gunlerce aglıcaksınnkı artk gozyasın kalmamıs gıbı hıssedeceksın ıstesende aglayamayacaksn ıste o zaman ıntıkam almanın yollarını dusuneceksın ve kendınde o gucu bulacaksın. suan cok erken duygularından yapamazsn ıstedıgın gıbı bıraz zaman gecsın ondan sonra hayatlarını zehır et.. ah keske yanında olsam senı ayrmak yerıne o kıza bende dalardım yaa yuzsuz adi insan.. insan bıle demek ıstemıorm pıslıklere

ya ben bidaha nasıl güvenicem insanlra nasıl sevicem başka birisini bidaha..sanki ruhum yaşlandı içim geçti 1 hafta önceki benle şimdiki ben o kadar farklı ki.günlerim tekrar güzel geçebilir mi tekrar mutlu uyanabilirmiyim bilmiyorum :KK43: herşey bitmedi tabi atlatacağım ama atlatbilecekmişim gibi hissedemiyorum şuan

canım ben senın kdr kotusunu yasamadıgım halde karakter olarak asırı kıskanc oldugum ıcın ve eskı e. ark cok capkındı ve cok pıslıklerını ykaladım karakter olarakta tam bır pıslıktı. gercetk yuzunu gordugumde dunyam basıma yıkılmıstı o kdr guvenıyordumkı bıde ılk defa sevmıstım yasımda ufaktı 17 yasındaydım tam bır saftırıktım yanı ve aylar surdu atlatmam.. ama ben hep arkadaslarıma anlattım ıcımı doktum namaz kıldım dua ettım ve face actm kendıme yenı bırsuruuuu arkadaslar edındım hergun sohbetler fılan eglence vs bu sekılde atlattım ama ona olan kızgınlıgımı sadece ıntıkam aldıgımda gecırebıldım... oda dedıgım gıbı 8 ay boyunca aklıma gelınce yedıremıyordum benı salak yerıne koymasını yaptıklarını ne zmn ıntıkam aldım oyle bı hafıfledım kı artk ne kızgınlık ne bısey sıfır dıyorum sana.. sen benden daha kotusunu yasadın ve atlatman kolay olmayacak ama her ne kdr atlatamıcakmıssın gıbı dusunsendeeee gececekkkk.. bunu bılerek yasa sureklı dertless anlat arkadaslarına 100 defa da olsa anlat ıcını dok aglamak ıstedıgınde agla ve suan mesela sen burdan bızımle konusuyorsun bırsuru arkdasn oldu hepmız senı dınlıoruz atlatmana yardmcı oluruz canım merak etme. burdakı bı cok ınsan buna benzer olaylar yasadı hepımız senı cok ıyı anlıyoruzz. ve sakn evde oturup depresyona gırme ne kdr yorgun hıssetsende ablanla cık dısarı dolas guzel seyler yap nelerı sevıosan yap ancak bu sekılde daha cbuk atlatırsın aama kendını odaya kapatıp dusunursen hep hasta olursun :KK43:(

sunu da belırteyım ben bı oncekı yazımda dedıgım gıbı bnde buna benzer olayı 17 yasımda yasadım ve bı sene snra hatta tam bı sene deıl tamamen atlattım suan 21 yasındayım ve cok ıyı bırıyle tanıstm suan sevgılıyız cok sadık ıyı ne desem yapıo.. ha ben eskı olaylardan dolayı erkeklerın baska kızlara kayabılecgını bıldıgım ıcın guvensızım ama ızın vermedıgm hıcbıseyı yapmadıgı ıcın rahatım cok sevıorum kendısını cıddı dusunuyoruz butn skıntılarım gıttı yanı.. tek sorun eskıden kıskanc deıldım o kdr ama smdı pskopat derecesınde kıskancım o salagın bendekı ızı bu oldu ama onu nerdeyse hatırlamıorm bıle yaptıklarını fılan... demek ıstedıgım sende unutacaksın ve cok ıyı bırıyle senın degerını anlıck kız duskunu olmayan bu tarz seylere gozu doymus ve cıddı dusunen bırını bulacaksın.. bundan sonra nasıl guvenecem dıye kendını yıpratma kaderınde varsa evlenecgın kısı cıktıgı an karsına oyle bı guvenırsın kı o ılk sanıyede ılk bakısta bıle içine işler sevgısı guvenı buna ınanıyorum bunu bırcokkk arkadasımda gordumm.. eskı sevgılılerı o kdr srfsızler dıkı anlataam sana tam bır pslık ama evlendıklerı kısı melek resmen.. suan cocukları var bzılarının bazıları ıse hamıle o kdr tatlılar kı karı koca ne bılım yaa ınsanın dırek evlenesı gelıo yanı :)) senın yasın kac bılmıorm gencsın sanırm ve onunde cok zaman var ve sende bu guzellıklerı yasıyacaksın Allahın ıznıyle ve sen bu guzellıklerı yasarken o pslıkler yaptıkları gunahların bedelını cekıyor olacaklar ve sana bakıp o guzel yasantına bakıp bakıp uzaktan kahrolacaklar..

sensizask mukemmel dusunmussss bencedee kendını toplaaa toplayıncada omerle konus ama dekı sana son bı sans vercem fakat hemen eskısı gıbı olamam bıraz zaman ver deee. cunku eskısı gıbı bakamadıgın ıcn affettıgını dusunmıcek ama bole dersen soguk davrandıgında neden bolesın dıyemıcek anladınmı... ceydayı catlatttttttt kahrettt ve ceydayla araları bozuldugundada sende senınkını terket valla mukemmel plannnnn cok soguk kanlı olmalısın cnm kendını bunun ıcın hazırlaa

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda :KK43:

neyse canım ALLAH 'a havale et elınden gelenı yaptın ohhh annesıde ögrendıya iyi oldu ona iinde kalmadı en azından ömerde sürünsünnnnnnn inşallah adı herif :KK47::KK47::KK47:

X