çok acı çekiyorum.. yardım edin

kafam çok bozuk ama planımı yaptım. önce o ceydayı halledeceğim ömerle birleşip. gerekirse ömeri de kullanacağım her istediğimi yaptıracağım rezil edeceğim onu. sonra birini bulup ömere basacam tekmeyi. birini bulamasam bile bi arkadaşı ayarlarım o aldattığımı sansa da olur

Aferim kız sana hah işte böyle yavaş yavaş işlerini hallet ve ona öyle bir koyki tekmeyi senden geldiğini bile anlamasın şerefsiz.

Bnce boyle bir intikam alman omeri değil ceydayi mahveder doğru ama ömer bu kiz icn degmezmis diye dusuneblr su an onun gozunde masum temiz bir kizsin ve bence bu en büyük intikam icindeki sesi susturamaz

o kadar insanlığı olsa zaten yapmazdı. inan onlaar bu dilden anlar ancak. onun gözündeki yerim umrumda bile değil benim için bitti zaten. onunda içi yansın hayatı boyunca unutamasın ne bana yaptıklarını ne de benim ona yaptıklarımı. benim kalbimi paramparça etti aylarca hiç te içi acımadı. ben de ona acımayacağım zamanı gelince. aklınca benimle ciddi yürütecekti işleri onunla da keyfine bakacaktı (bildiğiniz üzere ceyda ömerin keyfini yerine getirmekte oldukça iyi ) belki biz evlenecektik beni salak yerine koymaya devam edecekti. böle bi insanın vicdan sesini susturmakta zorluk çekeceğini sanmam.

intikam almaya bile degmez bence.bence sen ikisini de at hayatindan tamamen ugrasma boyle seylerle cok daha fazla uzulebilirsin cunku.ceydaninda senden intikam almaya calismadigini nerden biliyosun.hatali oldugu halde sana nispet yapar gibi resimler koyan bi insan.utanma denen bisey yokki bu kizda.evine gittin birde fitili iyice atesledin belkide.onlarinda suan intikam pesinde olmaycaklari ne belli.sana tavsiyem uzak durman canim.unutmaki suan yasayacagin seyler ilerde karsina dikilebilir.gencsin allaha havale et kurtar kendini.allahin sevgili kuluymussunki gercek yuzlerini gordun yol yakinken.bence ugrasma..

şu an birlikte değiller canım ceyda ondan böyle kuduruyor zaten. ömer onla ciddi değilki klasik erkek aklı işte onunla şu anda keyfine baktı afedersin baska sekillerde kendini tatmin etti. benimle de safım temizim ya ciddi düşündü ailesiyle tanıştırdı falan başka bi yola girmeye calıstı anlayamam sandı safım yahani ben:KK37: şimdi eminim şöle düşünüyodur "ben nasıl böle salaklık yaptım kızın burnunun dibindeki kızla işi pişirdim kız mı yoktu başka dünya da" bi daha ona yaklaşmaz hala ümitli beni tekrar kazanacağından o riski alamaz

Intikam alicam diye sakin rezil etme kendini. Hayatini onlar odakli yasamaktan vazgec. Intikam alma duygusu berbat, ve hastalikli bi duygudur. Sakin buna yonelme

beni bu noktaya onlar getirdi.artık ok yaydan çıktı ben kontrolden çıktım. içimde bulunduğum durumu bi bilseniz artık hissiz gibiyim boşluktayım sanki. ben o hastalığa çoktan yakalandım anlayacağınız.. Allah sonumu hayır etsin

şu an birlikte değiller canım ceyda ondan böyle kuduruyor zaten. ömer onla ciddi değilki klasik erkek aklı işte onunla şu anda keyfine baktı afedersin baska sekillerde kendini tatmin etti. benimle de safım temizim ya ciddi düşündü ailesiyle tanıştırdı falan başka bi yola girmeye calıstı anlayamam sandı safım yahani ben:KK37: şimdi eminim şöle düşünüyodur "ben nasıl böle salaklık yaptım kızın burnunun dibindeki kızla işi pişirdim kız mı yoktu başka dünya da" bi daha ona yaklaşmaz hala ümitli beni tekrar kazanacağından o riski alamaz

birlikte olduklarını nerden öğrendin

Acı ınsanı oldurmez guclendırır , sende zamanla unutacaksın Allah yardımcın olsun onlara kesınlıkle acıma ıcınden ne gelıyorsa yap bagır cagır kufur et ama ıcıne atma

yeni kararlar almana sevindim bence de mantıklı olanı yapıyorsun ömer gibi bi insanın gözünde masumiyetini kaybetsen kaç yazar ki zaten ikisi de cezasını çeksin :KK47:

o anlamdademedim canım :) uçkur anlamında birlikte olmuşlar diye okudum da

tam anlamıyla birlikte oldular mı bilmiyorum ama mesajları nasıl desem. işte sana şöyle yapacağım böyle yapacağım şeklinde mesajlardı bilmem anlatabildim mi. birlikte olmuş olma ihtimalleri yüzde 75 gibi. zaten olmadılarsa da o mesajlarla da onu tatmin etmiştir

daha önceki konunu biliyordum şimdi tesadüfen bu konunu okudum.yazamadan geçemedim.bir kadın gerçekten doğru hissediyor ama neyse ki sende akıllıca davrandın ve iç yüzlerini gördün.ama sana şimdi şer gibi görünen bu olayda ne hikmetler vardır.inan bana.çok iyi birisi olduğunu hissedebiliyorum sana tavsiyem her şeyi bırak.o pislikler kendi pisliklerinde boğulsun.dinimizde bile sana yapılanın mislini yapma hakkın var ama şunu da unutma eğer bir şey yapmazsan intikam anlamında bil ki hem sevap kazanıyorsun hem de o kişiler daha beter ödüyorlar senin hakkını.

çoğu kişinin düşündüğünün aksine Ömerle birleşmeni doğru bulmuyorum, sen onu seviyorsun eğer onunla birleşirsen daha çok ısınırsın ayrılman zorlaşır, ama bu nefret duygusuyla birleşmezsen bir daha birleşmezsin. Sakın öyle bir hataya düşme. Bunu yapacağına Ömere karşı sessizliğini koru, aramalarına cevap verme, görmezden gel ve 2 3 ay sonra başkasıyla fotoğraflarını facene koy , ilşkisi var de.. Ama senin bu yapacağın plan olumlu olacağı kadar olumsuz yönde olma ihtimali de çok yüksek, bu şekilde intikam aldığını zannedip daha çok üzüleceksin.. Bırak seni elde edemesin, aptallığına yansın. Ona, sana layık olmadığını göster. Nacizane fikrim.. :KK31:

birlıkte olsun lar yada olmasınlar canım sonuçta aldatma idmanını beyinlerinde geçtiya

ben kız arkadaşıma üzülürdüm erkek bulunur nasılsa ama dost bulmak dahada zordur ....

sen ömer'e karşı yenıksın sende intikam alma potansiyelini şimdilik ben göremiyorum canım

kabul edemıyorsu bazı şeyleri haaalaaa ,ben olsam o kadar güzel ve çabuk yapardımki bu intikam işini kesinlılede alırdım asla yanlarına bırakmazdım ..

onlar kimdi 2 kuruşluk akıllarıyla senın duygularınla oynuyorlar ? bu adamıda çıkart at aklından artık sanada kızıcam he :KK47: bunları anca kapıya bagıycaksın degıl sevgı göstermeyi :KK47::KK47:

X