çok acı çekiyorum.. yardım edin

ablanla git yalnız gitme ya da seni yakın bir yerlerde beklesin :26: ömer arayıp sana ne diyor resimler hakkında falan kız seni seviyorum falan yazmış ya :26: mesajların cinsel içerikli olduğunu özellikle söyle o kız bunu çoktan haketti :KK47:

zaten ömer arayıp duruyor hiç açmıyorum. resimlerden sonra başka bi numaradan aradı açtım o yüzden. yemin ederim o fotolar yeni değil dedi. artık görüşmüyorum onunla seni sinir etmek için yapıyo dedi. ben seni seviyorum falan dedi çok şaşırmış o da görünce. bu nasıl bi açıklamaysa ya yeni değilmiş yani benle sevgiliyken çektikleri fotolar :KK53: açıklamaya çalışması daha da kötü. ben sana aşığım ona değilim dedi. onunla ilişkileri başkaymış onu anlamıyormuşum. kudurucam ya bu nasıl bi açıklama

inan o kadar şaşırdım ki bu kadarını beklemiyodum. haklısın çıktı konusunda artık her şeyi beklerim ben bu kızdan. bende öle düşündüm öbürünün numrasını adresini vercem. babası ne yapar bilmiyorum sakin biridir ama bu durumd eminim sakin kalamaz

Bence her baba köpürür böyle bir şeyde.
Bu çok kötü bir düşünce ama annesi üveymiş ya o da daha da tahrik eder adamı, sakinleştirmez yani.

zaten ömer arayıp duruyor hiç açmıyorum. resimlerden sonra başka bi numaradan aradı açtım o yüzden. yemin ederim o fotolar yeni değil dedi. artık görüşmüyorum onunla seni sinir etmek için yapıyo dedi. ben seni seviyorum falan dedi çok şaşırmış o da görünce. bu nasıl bi açıklamaysa ya yeni değilmiş yani benle sevgiliyken çektikleri fotolar :KK53: açıklamaya çalışması daha da kötü. ben sana aşığım ona değilim dedi. onunla ilişkileri başkaymış onu anlamıyormuşum. kudurucam ya bu nasıl bi açıklama

Özrü kabahatinden büyük işte :KK47: Sen yanlarına bırakma ne olursa olsun bu gün olmazsa yarın mutlaka git evlerine rezil et ama dediğim gibi tek gitme :26: herkese de anlat bunu bu olayın iğrençliğini :KK47:

Ya neden dinledin ki bu adiyi sen sesini tanıdığın anda kapatsaydın ya.
Özrü kabahatinden büyük şerefsizin.

2gün önce açtığım konuyla ilgili dün sonucu yazamadım kusura bakmayın hiç iyi değildim. gerçi şu anda da hiç iyi değilim.neyse baştan anlatayım.
dün dediğim gibi buluştuk bi kafede. sonra annem aramış gibi lavaboya kalktım o arada ablamla haberleştik. sonra telefonu kapatıp yanına döndüm.şarjım bitti annemle konuşurken dedim. sonra ablam annemin telefonundan onu aradı. az kalsın kendisi açıyodu elinden aldım ver beni isteyecek kızzmasın şimdi sana dedim. aldım gittim lavaboya konuşuyomuş gibi. sonra mesajlara girdim direk tabi. açtığım ilk mesajda şöyle yazıyodu "şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin" vücuduma dalga dalga bişeyler yayıldı sanki saç tellerimden ayak parmaklarıma kadar bi titreme. saçmalama dedim kendi kendime okumaya devam et. daha sonra aklıma hayalime gelmeyecek, buraya yazamayacağım iğrençlikte mesajlaşmalar. okudukça inanamadım allahım bu yanlış telefonmu bu mesajlar kime ait diye. o titreme vücudumu ele geçirdi sanki ne ağlayabiliyorum ne düşünebiliyorum ne ne yapacağıma karar verebiliyorum. nefes alamadım çıkmalıyım burdan dedim. bizim ki o kadar süre gelmeyince kapıya kadar gelmiş. yüzümü görünce mi anladı yoksa zaten telefonu verirken mi korkuyodu zaten bilmiyorum. yaklaştı "özür dilerim". midem bulandı. telefonu fırlattım ittim çıktım.
yolda, evde dün bütün gece ağladım ama ağlayarak akmıyo bitmiyo içimdeki zehir. tam artık bitti diyorum yine buz gibi bi dalga geliyo çarpıyo ve bedenim kontrolümden çıkıyo. ben onlara ne yaptım diye düşünüyorum. ceyda benim en yakınımdı 6 yıldır. zor zamanlarında ona az mı destek oldum yanında mı olmadım ona bi yanlış mı yaptım.ben ona bu durumu yakıştırmaya şüphelenmeye bile utanırken o iğrenç mesajları en yakın arkadaşının sevgilisine çekebilecek onu ayartabilecek bi kızmış bişeydiyeceğim diyemiyorum.
peki sevgilim olacak o adi bunu bana niye yaptı? madem sevgisi bile bittiyse neden adam gibi ayrılmadı.yeterince güzel mi değildim bakımlı mı değildim? yoksa sadakatsizmiydim boğdum mu onu başkaları gibi kıskançlık krizlerine girip bunalttım mı onu? ona güvenmekten başka ne yaptım ben? ne kadar aptalmışım. halime güldüler mi acaba arkamdan ne salak kız mı dediler. bölesi hoşlarına mı gitti? düşünüyorum beynim patlayacak kendime bi çıkar yol alıyorum. boğazımda koca bi düğüm var ne yutabiliyorum ne ağlayınca geçiyo.dünya ne zaman bu kadar kötü bir yer oldu?
ama bunu onların yanına bırakmayacağım. bana bunları yaşattıktan sonra kendi hayatlarına dönebileceğini sanıyolarsa yanılıyolar. ne yapacağımı bilmiyorum şu an ama onlar içinde artık hiç bişey eskisi gibi olmayacak. gerekirse dünya aleme bağıracağım yaptıklarını herkes o ceydanında ömerin de nasıl insanlar olduğunu bilsin. yanlarında kimse kalmasın istiyorum. öfkem öyle büyükki ancak bu şekilde içim soğuyacak. ne yapabilirim bana yardım edin yanlarına kalmasın bu yaptıkları. bi de utanmadan ceyda arıyo sabahtan beri açmadım sesini duymaya tahammülüm yok

edit:
hani ben herşeyi görmezden gelecektim onlar kaybetmişti onlar üzüleceklerdi? hiç bişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar ceyda dün facesine bir sürü fotograf eklemiş ömerle inadına ssanki deliriyorum şu an resmen yüzsüzlüğün bu kadarı. altlarına bi de yorum yapmış seni seviyorum aşkım bizi söndürmeyen rüzgar alevlendirir filan diye. resmen bana laf sokmuş ya bu nasıl bi utanmazlıktır yüzsüzlüktür. sanki ben onaların arasına girdim sanki 2. kadın benim kafayı yicem sinirden. arkadaşlarıma anlattım olanları inanamadılar şok oldular. onlarda mesaj atmış sen nasıl bi insansın insan mısın sen diye. sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum demiş. adi şerefsiz daha neler yazmak istiyorum ama forumda sorun olmasından korkuyorum. ömer de aradı gece " yemin ederim o fotolar yeni değil haberim yok görüşmüyorum artık " diye. açıklaMAsına bakar mısın yaaa neymiş fotolar yeni değilmiş. s.çıp sıvamak dedikleri bu olsa gerek. ben kesinlikle intikam istiyorum artık bişeyler yapmam lazım dayanamıyorum gün geçtikçe öfkem arttı ya nolur yardım edin bişeyler yapmam gerek gidip saçını başını yolasım var ikisininde

erkeği boşver de git kızla konuş.sorada ağzının ortasını indir

ablamla gideyim o zaman en uygunu o.gerçi onu nası tutacam bilmiyorum:KK37:

tutmayacaksın işte :KK53: bu işin etik yönü falan kalmadı kız kaşınmış bedelini ödeyecek şiddete karşıyım ama böylesi ıslak odunla dövülmesi hakediyor. bakalım bu rüzgar onu söndürebilecek mi bu sefer :KK53:

Ömerin açıklaması gayet açık. onunla ilişkimiz farklıydı ben seni seviyorum demek onunla yatıyordum demek.

özrü kabahatinden büyük.

ya hayatım sen bu kızı 6 yıldır hiç mi anlamadın. seni kıskandığından yapmış bence bütün bunları.

Ömerin açıklaması gayet açık. onunla ilişkimiz farklıydı ben seni seviyorum demek onunla yatıyordum demek.

özrü kabahatinden büyük.

ya hayatım sen bu kızı 6 yıldır hiç mi anlamadın. seni kıskandığından yapmış bence bütün bunları.

ya şimdi şimdi anlıyorum.ben onun aşırılıklarını şımarıklıklarını tuhaf hareketlerini annesinin olmayışına bağlıyodum.ama gerçekten ahlaksızın tekiymiş.tüm saçmalıkları kendi karakterinden kaynaklanıyomuş

diger konunuda bunuda okduum canım .sen kötü bişey yapmadınki bende isterim sevdıgım iki kişi iyi anlaşsın .heryere kalabalık

gidelim ne varki bunda bazıları tuhaf karışladılar .ama insancılsın işte iyi niyetlisin .konduramassın ...

kişi kendi gibi bilirya karşısındakini bizd olmuyunca düşünebmiyoruz ihaneti

bu HAYATTA HİÇ BİR ŞEYE ŞAŞIRMAM BEN nelerini gördüm ya benımde vardı kız arkadaşım sevgılıle tanıtrmıştım ..ayrıldık baktım gizli gizli msjlaşmaları var sonra dedıkı bana ben sizi barıştırmaya ugraşıyorum dedi .en kötü anımda yanımda olmadı .çocugun aldatma msjlarını beraber yakaladık ben sinir oldum .onunda görüşmeyı kesmesi gerekirdi 2 kere gördügü insana öle bir yapştıki ben adamı rezil ettimm tüm şehre .çocuk dediki ben sana ıspatların iş yerı telefonlarında hep kız araı benı dedi ....şimdi güvenmıyorum ona umurumdada degıldı çocukta oda .merhaba .merhaba diyorum emın olamadım hala kım haklı kım haksız ...

numaramı degiştirdim bende ..şimdi uzak tutuyorum onu etrafımdanda sevgılımdende ....

kötü bişey en yakınıız ablanız .kardeşiniz gibi olur oysa anlıyoum acılarını senın ...

eskiden 15 yaşlarındaydım benı seven bir çocuk vardı ....kabul etmıyordum .çocuk bana inadına ablama yanaştı.ablamda bana dediki ben kabul edıyımmı edersen et dedim ben de ama senı kullanıcak dedim ( ablam ayran gönüllüydü ) anında keserdı görüşmeyeı anında severdi :KK1:bunlar baya çıktılar ...çocuk bana ınadına evlenmek bile istedi düşünün

sonrası canımı sıkmaya başladı tabıı onunla aynı evde düşünün.olmazzz dı ama olmazda dıyemedım annem anladı herşeyı bende anlattım ...olmaz dedi annem senı sevıyor bu çocuk ınadınada evlılık istiyoru hemen ayrıldı

düşünki ben istemedıgım halde bile kabullenemedım senı düşünemıyorum ..

ALLAH yardımcın olsun tatlım dua et bol.bol ıkısınınde gerçek yüzünü gördügün için sevınmelıısn aslında

X