çok acı çekiyorum.. yardım edin

Nasıl yani durumu iyicemi ilerletmişler.
O şerefsiz kızında telefonuna cevap ver sadece benim or.. pularla arkadaşlığım olamaz de kapat.
Sakın yanlarına bırakma heryerde rezil et facete bütün arkadaşarına bildir ara malı kız lazımsa adres ver işte.
Of ya öfkeden kudurdum Allahlarından bulsunlar birbirlerinden bulsunlar

Nasıl öneride bulunmak bu.
Tamam konu sahibi şu anda düşünemiyor da..
Olay da çok çirkin onu da kabul ediyrum.
Ne demek bütün arkadaşlarına bildir kız lazımsa falan.
Ne kadar çirkin şeyler bunlar.
Ya bu kız gidip savcılığa şikayet etse..
Suç duyurusunda bulunsa.
O zaman kime olacak olan.
Herkes yaşıyor ihanetler.
Çirkinleşmek mi gerekiyor.
Seviyesiz mi davranmak gerekiyor.
Her durumda seviyeyi nezaketi korumak önemli bence..

Yaşadığınız çok kötü.
Aynı duyguları yaşadım.
Aynen sizin gibi titrediğim zamanlaro ldu.
Lütfen sakin olmaya çalışın.
Şu anda hiçbirşey yapmayın.
Önce öfkeniz bir dinsin.
Her ikisinin de açıklamasına izin vermeyin.
Görüşmeyin onlarla. Yoksayın.
Sonra verin kararınızı.
Öfkeyle kalkan zararla oturur sakın unutmayın bunu..
İntikam almak uğruna çirkinleşmeyin.
Nezaketinizi koruyun.
Kısaca onlar gibi olmayın.

Nasıl yani durumu iyicemi ilerletmişler.
O şerefsiz kızında telefonuna cevap ver sadece benim or.. pularla arkadaşlığım olamaz de kapat.
Sakın yanlarına bırakma heryerde rezil et facete bütün arkadaşarına bildir ara malı kız lazımsa adres ver işte.
Of ya öfkeden kudurdum Allahlarından bulsunlar birbirlerinden bulsunlar

şu halimde güldürdün beni :) bunu da yapılacaklar listesine yazdım. şu ramazan bi geçsin inan mutlu olmamaları için elimden geleni yapıcam. şimdi aklıma geliyo bu şeklde mesajlaşmaları varsa birlikte de olmuş olabilirler mi diye. gözümün önünde canlanıyo daha bi öfkeleniyorum

Evet yasadıgın cok acı bır durum cok uzuldum ...

Canım hıc bırsey yapma Allah'a havale et ...

Kızı rezıl etmeyı sakın dusunme bırak kendı atesınde yansın kavrulsun ...

O pıslıkle de gorusme sakın telefonda dahı gorusme ...

Hatta bence numaranı degıstır tamamen cıksınlar hayatından ...

Suan canının yandıgı kadar onlarında canını yakmak ıstıyorsun bılıyorum ama

ınan degmezz unutmalısın , dık dur , asla uzuldugunu bellı etme ...

Dedıgım gıbı o kızla ılgılı kımseye hıc bırsey soyleme !

Hem gunahına ortak olursun , hemde sana yakısmaz :KK34:

ne kadar kötü bir durum allah sabır versin.bende evleneli 2 yıl olucak nerdeyse,evlendikten sonra taşındığım yerde kimseyi tanımıyordum zamanla bir kaç arkadaşım oldu kimi evli kimi bekar kimi dul...ben nedense hepsinin hareketlerinden rahatsız oluyorum.tek görüştüğüm zaman sıkıntı yok ama yanımızda eşimde varsa sanki eşime cilve yapıyolarmış gibi geliyo.haksızda sayılmam ki,dul olan kapalı geçen yaz bize geldi pardüsesini çıkarttı üstünde denizci atleti var sade.eşimin geldiğini bildiği halde üzerine bişey giymedi.göğüslerinin ucu kapalı sadece.sinirimden öldüm nerdeyse.bi başka arkadaşım ise çok açık her tarafı meydanda ve hiç alakasız yerde eşimin önünde eğiliyo her tarafı görünüyo.ben mi ruh hastasıyım anlamadım ama sorun yaşamamak için onlarla eşimi mümkün olduğunca görüştürmüyorum.

sevgilimin kimseyle sıkı fıkı olmasına izin vermedigim hatta arkadaşımla filan tanıştrdgımda dahi aradaki mesafeyi net şekilde çizdigm için gurur duydum kıskançlık duygularımdan..

bnmde kuzenm! olcak insan sıfatlı da eski sevgilmle kısa süreli birlktelik yaşamış mesela. biyerde iyi anlıyorum duygularını.herkes kendi kalitesini gösteriyo işte eninde sonunda.

Nasıl öneride bulunmak bu.
Tamam konu sahibi şu anda düşünemiyor da..
Olay da çok çirkin onu da kabul ediyrum.
Ne demek bütün arkadaşlarına bildir kız lazımsa falan.
Ne kadar çirkin şeyler bunlar.
Ya bu kız gidip savcılığa şikayet etse..
Suç duyurusunda bulunsa.
O zaman kime olacak olan.
Herkes yaşıyor ihanetler.
Çirkinleşmek mi gerekiyor.
Seviyesiz mi davranmak gerekiyor.
Her durumda seviyeyi nezaketi korumak önemli bence..

Biraz fazla olmuş olabilir
Galiba her aldatılanın öcünü onlardan çıkarmaya çalıştım.
Ama kusura bakmayın ben sizin kadarda sakin olamıyorum (ah keşke olabilsem)
Ama bence kulda hakkını aramalı
Konu sahibi sen yinede sakin ol ben biraz fazla sinirliyim
Allah onların layığını mutlaka verir
Rabbim sana sabır ve selamet versin inşalallah

cnm benim Allahın sevgili kuluymuşsun kalbinin temizliğinden,çok erken gördün bu iki pisliğin gerçek yüzlerini Allah ıslah etsin bu pislikleri...
Hiç üzme kendini bu iğrenç mahluklar için,sen daha değerlisin bunu unutma,Allaha havale et kimsenin ahı yerde kalmaz,keser döner sap döner gün gelir hesap döner demiş atalarımız...

lütfen bana gerçekten içinizden geçeni söyleyin. sizce birlikte olmuşlar mıdır. bunu düşünmeden edemiyorum çünkü belki bunu öğrenmem hiç bişeyi değiştirmez ama bilmek istiyorum. tabi bunu siz bilemezsiniz ama hissettiğinizi söyleyebilirsiniz

Biraz fazla olmuş olabilir
Galiba her aldatılanın öcünü onlardan çıkarmaya çalıştım.
Ama kusura bakmayın ben sizin kadarda sakin olamıyorum (ah keşke olabilsem)
Ama bence kulda hakkını aramalı
Konu sahibi sen yinede sakin ol ben biraz fazla sinirliyim
Allah onların layığını mutlaka verir
Rabbim sana sabır ve selamet versin inşalallah

Haklısınız ben de çok sinirleniyorum.
O öç alma isteğini yaşadım.
Ama hiç gereği yok.
Gerçekten de..

lütfen bana gerçekten içinizden geçeni söyleyin. sizce birlikte olmuşlar mıdır. bunu düşünmeden edemiyorum çünkü belki bunu öğrenmem hiç bişeyi değiştirmez ama bilmek istiyorum. tabi bunu siz bilemezsiniz ama hissettiğinizi söyleyebilirsiniz
bunun ne onemı varkı aldatmıslık gerek sozle gerek dokunarak gerek bırlıkte olarak bunların acısı degısmez kı...
ama için rahat edecekse ıcımden gecenı dıyım o mesajları cekenler bırbırlerıne uygulamayıda yapmıslardır...

Hala bu soruyumu soruyorsun bizlere???? Olduki seks yapmadılar,ne yapacaksın?? Afmı edeceksin??

Canım o kendini insan zanneden o iki hilkat garibesini allaha havale et.işin aslı su ki senin ne öyle sandığın gibi dostun nede sevgilin olmuş.hiç dert etme insan kendine değer vereni kaybettiğinde üzülür,sen bu aşağılık insanları kaybettiğine üzülmeyeceksin herhalde..hatta olar seni kaybetti..

ugurbocugu sanırım 94 lüsün yaşıtız ( ne alakaysa :KK53: )

Geçen ki konuna da yorum yazmıştım şüphelenmelisin diye ama bu kadar olacağını sanmıyordum :26: İnan okurken üstüme taş oturdu seni düşünemiyorum bile.

Bir de demiştin ya hani Ceyda başta onu istemiyordu ilişkimi onaylamıyordu diye demek ki baştan beri gözü vardı o yüzden istemiyordu ikinizin olmasını ve aptal sevgilin de uçkuruna sahip olamadı demek.

Ayrıca plan çok zekice :KK53: iyi akıl etmişsin :KK51:

Fevri davranmamanı öneririm unutma intikam soğuk yenen bir yemektir :KK47: numarasını falan dağıtmaya asla girişme suçlu sen olursun :KK50:

Ama çevrendekilere söyle bilsinler durumu bu rezillikleriyle insan içine çıkamazlar zaten :KK14:

Ay düşündükçe sövüyorum ne biçim insan bunlar ya :KK47:

Birlikte olmuşlar mıdır demişsin mesajların içeriklerini bilmiyoruz canım o yüzden bunu bilemeyiz :KK54:

Son düzenleme:
Bunun bi önemi yok.artık ..Bence birlikte olmadılar ama çünkü erkek arkadasın o kıza beni kaybedeceksin falan yazmış ya kız tam bi o.ymuş.bir erkeği önce kız baştan çıkarır.o kız ayarttı yani.söylediklerinden bunu anladım

Sonra konuştun mu kızla ,erkek arkadasınla ne oldı

bence sevinmelisin bile. 6 yıl koynunda yılan beslemişsin ve başka bir yılan sayesinde bunu öğrenmiş oldun.
her şeyde bir hayır vardır derler ya ne kadar doğru. bu aşağılık kız evlendikten sonra kocana da göz koyabilirdi.

onları max üzmek istiyorsan görmezden gel. kesinlikle iletişime geçme. tek bir kelime bile etme.

soranlara da artık sevgilim de yok en yakın arkadaşım da yok bu kadar.. dersin.

o zaten vicdan azabıyla kavrulacak emin ol.

birlikte olmuşlar mıdır diye sormuşsun ya. yani msjların içeriğini bilmiyorum ama sen daha iyi anlarsın.
yani bu olay başkasının başına gelse o msjlar size ne anlatırdı. gerçi bir önemi de yok. ne farkeder ki.

öfkenizi dindirmeye çalışın bir an önce

Bunun bi önemi yok.artık ..Bence birlikte olmadılar ama çünkü erkek arkadasın o kıza beni kaybedeceksin falan yazmış ya kız tam bi o.ymuş.bir erkeği önce kız baştan çıkarır.o kız ayarttı yani.söylediklerinden bunu anladım

Sonra konuştun mu kızla ,erkek arkadasınla ne oldı

nası yani!
Tecavüze uğrayan kadınlar, küçücük kızlardamı önce ayartıyor,
Lafınızı bilinde ona göre yorum yapın. LÜTFEN.

canım benim ALLAH yardımcın olsun sana sabır versin rabbim yaşın daha çok küçük böyle şeyler düşünme

bırak Allah onlara cezasını verecektir emin ol. senin en iyi dostun her şeyin ailen gerisi yalan öyle bir zamandayız ki kimseye güven yok

bu devirde. bu sana tecrübe oldu aslında iyi ki böyle bir şey yapmışsın ki 2sininde ne olduğunu anladın ilerde senin canını daha çok

acıtabilirlerdi her şey de bir hayır vardır. dua edeceğim sana

bence sevinmelisin bile. 6 yıl koynunda yılan beslemişsin ve başka bir yılan sayesinde bunu öğrenmiş oldun.
her şeyde bir hayır vardır derler ya ne kadar doğru. bu aşağılık kız evlendikten sonra kocana da göz koyabilirdi.

onları max üzmek istiyorsan görmezden gel. kesinlikle iletişime geçme. tek bir kelime bile etme.

soranlara da artık sevgilim de yok en yakın arkadaşım da yok bu kadar.. dersin.

o zaten vicdan azabıyla kavrulacak emin ol.

birlikte olmuşlar mıdır diye sormuşsun ya. yani msjların içeriğini bilmiyorum ama sen daha iyi anlarsın.
yani bu olay başkasının başına gelse o msjlar size ne anlatırdı. gerçi bir önemi de yok. ne farkeder ki.

öfkenizi dindirmeye çalışın bir an önce
mesajlar resmeen sanal sex gibiydi. gibi değil öyleydi

X