ÇOK ACI AMA BUNU DA YAPTI?

Eloselos9393

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
434
201
30
8 aylık bir birliktelik yaşadık. Acısı tatlısı ile ve beni sevdiğini sanıyordum. Ben ise onu cidden çok seviyor her şey ile ona bağlı kadındım. Ve bu insan bizim kapı komşumuz. Onun bir kaç yalanı yakaladığım için ve güven sorunu olduğu için ayırdık yollarımızı 15 gün önce. Ama benim içimde hala bir umut döner düzeltir barışırız diye ama bu 15 günlük sürede 3 4 gün eve gelmedi. Cumartesi gecesi uyku tutmadı gece saat iki gibi bu eve geldi arabadan indi o sırada bende çok özledim yüzünü görüm diye camdan bakım dedim ve o anda orda ölmek istedim. Yanında sarı saçlı bir kadınla eve geldi el ele. Orda dondum kaldım. 15 gün önce benim için ölen biten ayrılmıyalım diyen adam eve kadın getirdi. Sabaha kadar bekledim çıkarlar diye. Dün de sabah 12 de el ele tutuşup çıktılar. İkisi de aynı renk bluz aynı renk pantolon giymiş ve onu kahvaltıya götürdü. Beni ise 8 ayda bir yemeğe bile çıkarmışlığı yoktur. Baktım kadın duş almış saçlarından belli. Onun bana verdiği acı tarifsiz. Çünkü biz sevgili iken ben bu kadının profilini telefonunda gördüm kim dedim arkadaşım dedi konuyu kapattı bende inandım. Demek ki benimle iken beni aldatmış. Burda kadına suç bulmam belki haberi bile yoktur. Ama o karaktersiz olan adam 8 ay bana seni seviyorum yalanları attı bende inandım. Yemin ediyorum dünden beri ağlıyorum annem aç iki kelime laf söyle dedi değmez dedim.

Seni tanıdım🤣 hani şu sürekli seni aldatan, alkol alan adam değil mi bu. Hani kuzeninin mi arkadaşının mı ne sevgilisiyle gereksiz samimiydi içemeye gitmişlerdide seni çağırmamıştı, adam seni bir değil yüz kere aldattı gerçekten hala şaşırıyor musun?

Hayır adam kendinide gizlemiyor ki geçmişide iğrenç adamın sana da anlattı üstelik. Akrabasının karısıyla mı olmuştu öyle bişiler

Bak buldum konularını
Önceki konumu bilen bilir bırakamıyordum ama dün ki yaptığından sonra iki cihan bir araya gelse asla. Dün saat 3 gibi beni aradı ben rakı içmeye gidecem akşam arkadaşlarımla. Kimler dedim bir kuzeni var erkek ve onun nişanlısı ile. 3 ü. Bana asla sende gel diyen olmadı. Bende o kadını hiç sevmem çünkü biraz hareketleri tuhaf herkesle lakayit olan şakalaşan özellikle sevgilimle el kol şakası yapan bir kadın. Akşam oldu ben istemiyorum gitmeni dedim ve kavga çıktı bende ağzıma geleni saydım tabi dedim onla fingir fingir konuşacan diye bana gel demedin falan. İyice kavga ettik ve telefonu yüzüme kapattı. Akşam saat 8 di olay oldu ve çekti gitti. Akşam 8 den beri ne aradı ne yazdı ne de aktif. 13 saattir adam yok ve gece de eve gelmedi. Bekliyorum sızdığı yerden kalkacak arayacak ve bende ağzıma geleni sayıp bitirecem. NEDİR YA 13 SAATTİR ORTADA OLMAMAK.
Sevgilim ile ayrıldım ama canım çok yanıyor. Sanki o olmayınca ölecekmişim gibi yaptıkları yenilir yutulur şeyler değil. Aynı apartmandayız hemen hemen her gün görüyorum. 2 gecedir eve de gelmedi. Onu çok merak ediyorum. Ağlamaktan gözlerim helak oldu. Bu nasıl geçecek
Çok konu açıyorum ama böyle rahatlıyorum. Aldattı affettim. Yalan söyledi affettim. İçki hemen hemen her gün içer ses etmedim. Çok sevdim değer verdim mutlu olması için elimden geleni yaptım. Asla ona yalan söylemedim hep doğru oldum ona. Hediyeler aldım. Aynı apartmandayız annesi babası vefat etti tek yaşıyor yemek yapamıyor diye ona gizli gizli yemek indirdim. Hasta oldu gizli gizli gittim baktım ilaçlarını verdim iyi ettim onu. Çok hatası oldu eyvallah dedim hep. Hiç bir artısı yokken kabullendim onu. Ama en son beni bir bardak rakıya harcadı. Erkek kuzeni ve nişanlısı ile yemeğe gidecekmiş bana sende gel yanımda ol demedi diye kavga ettim. Söylendim ve bana salak salak konuşma dedi. Çünkü bu insan önüne gelen her kadına bakabilecek türden çünkü arkadaşının eşinin ismi meliha ona meloş yine hitap eder çok lakayit. Ama 1 bardak rakıya gitti ve 24 saat beni hiç aramadı ayrıldık. Adamdaki tavır kendisi beni terketmiş gibi havalara girmiş ben burda helak olurken o keyif peşinde. Ve onun hataları çok düşünmesi lazımdı bu kadın benim için ne fedakarlık yaptı diye ama adamın umrunda değil. Buda beni çok üzüyor yemeden içmeden kesildim gülen yüzüm soldu.
Sevgilime hiç güvenim yoktu. Bu sadece his olarak öyle düşündüğümü sanıyordum somut olarak bir şey yoktu. Arkadaşımla otururken ben yapmaz o dedim gel dedi içini rahatlatalım dedi Onun wp sinden mesaj attık hemen döndü yanlışlık olmasın yazdı. Sonra hemen bana yazdı neden beni işletiyon diye bende yok dedim o ben değilim deyinde baktım fake hesaba yazdı hemen işte o kişi ben değilim yanlışlık var beni işletiyon gerçek kişi isen görüntülü arıyorum aç gibisinden şeyler yazdı. Sevgilin var mı sorusuna var dedi. Ama görüntülüyü aç dedi bizde ekranı karartıp açtık adam gayet rahat sigara içiyor 2 dk konuşmadan sustu ve kapattı. Fake numaradan dedimki kız arkadaşını bulurum yazarım deyince engelledi direk. Zaten şu aralar aramız limonu sevgilimle bana geçen evliliği uzun süre düşünmediğini ima etti falan fılan. Yani şimdi bu adam beni aldatmış oluyormu
Hep burdan hikaye okurdum. Bir gün benimde yazacağım varmış demekki. 2 senelik kendimce güzel sandığım bir ilişkimiz vardı. Artık evliliği düşünür olmuştuk. Ben yavaş yavaş çeyiz alışverişine başlamıştım. Sevgilimin bir tanıdığı var 25 senedir onun yanında büyümüş yetişmiş. O adama abim derdi. Bende tanıyordum görüşürdük ara sıra. Adam 1 sene once daha önce evlenmiş ayrılmış bir kadınla nişanlandı. Ben pek kadına ısınamadım. Bu arada sevgilim 32 ben 27 yaşında. O adam 42 nişanlısı 24 yaşında. Biz bir iki defa görüştük onlarla ama adamı çok severim kadına pek gözüm ısınmadı. Aradan zaman geçti sevgilim 3 aydır bana iyice soğuk oldu. Bir gün ben hasta idim evde aradı ben dedi dışarı yemeğe gidecem o adamlarla dedi. Güvendiğim için tamam dedim. Aradan 1 saat geçti ben sosyal medya ya baktım o adam fotoğraf atmış ve tek başına ve başka mekanda beynim durdu o an. Ve aradım nerdesin dedim şu mekandayım dedi üstüne o adamı aradım ne yapıyorsun abi diye x ile kavga ettik telefonumu açmıyor eve dönüyorum dedi. Hemen atladım arabama gittim dediği mekana bir ne görüm kadınla baş başa el ele oturmuş yemek yiyorlar. Hemen aradım adamı abi gel diye gel di ve herşeyi oda gördü. Beraber gittik yanlarına o kadar mutlularmış kı aradığı aşkları birbirinlerinde bulmuşlar. Adamın tek dediği laf 25 senedir kardeşimdin dedi. Adam ve ben yıkıldık zaten. Bir yandan evlilik bekleyen ben bir yandan 25 senelik abim dediği adam. Şimdi başka şehre gitmişler. Ben burda ölüyorum bu acı nasıl geçecek ben ne yapacam neden neden.
Artk bi vazgeç ya

Aa eskiden beri aldatiyosa niye daha önceden birakmadin ki kendine saygin ni yok tutmussun bunu
Affedilmez seyler var hayatta ve duzelmicek o adam senide hasta etmis

X