ÇOK ACI AMA BUNU DA YAPTI?

8 aylık bir birliktelik yaşadık. Acısı tatlısı ile ve beni sevdiğini sanıyordum. Ben ise onu cidden çok seviyor her şey ile ona bağlı kadındım. Ve bu insan bizim kapı komşumuz. Onun bir kaç yalanı yakaladığım için ve güven sorunu olduğu için ayırdık yollarımızı 15 gün önce. Ama benim içimde hala bir umut döner düzeltir barışırız diye ama bu 15 günlük sürede 3 4 gün eve gelmedi. Cumartesi gecesi uyku tutmadı gece saat iki gibi bu eve geldi arabadan indi o sırada bende çok özledim yüzünü görüm diye camdan bakım dedim ve o anda orda ölmek istedim. Yanında sarı saçlı bir kadınla eve geldi el ele. Orda dondum kaldım. 15 gün önce benim için ölen biten ayrılmıyalım diyen adam eve kadın getirdi. Sabaha kadar bekledim çıkarlar diye. Dün de sabah 12 de el ele tutuşup çıktılar. İkisi de aynı renk bluz aynı renk pantolon giymiş ve onu kahvaltıya götürdü. Beni ise 8 ayda bir yemeğe bile çıkarmışlığı yoktur. Baktım kadın duş almış saçlarından belli. Onun bana verdiği acı tarifsiz. Çünkü biz sevgili iken ben bu kadının profilini telefonunda gördüm kim dedim arkadaşım dedi konuyu kapattı bende inandım. Demek ki benimle iken beni aldatmış. Burda kadına suç bulmam belki haberi bile yoktur. Ama o karaktersiz olan adam 8 ay bana seni seviyorum yalanları attı bende inandım. Yemin ediyorum dünden beri ağlıyorum annem aç iki kelime laf söyle dedi değmez dedim.
Siz daha once bubadam hastalandiginida eve yemek goturen basinda bekleyen uye degilmisiniz.eger oysaniz bosa aglamayin burda nice akilli kadinlar bu adamdan cacik olmaz demisti size.

Adamı takıntı haline getirmiş. O kadar konu açtı yok şunu da yaptı bunu da yaptı diye hala şoklar içindeymiş.
Millet 100 kere olmaz dedi, artık adam başka gezegene taşınırsa peşini bırakırsın.

Zararın kenarından dönmüşsün şükret bence. Adam seni aldatmalara doymamış sen hala kedi gibi balkonlarda onu gözetle :olamaz:
İşiniz gücünüz yok mu?

bu kadın, abi dediği adamın nişanlısı olan kadın mı?
kendi gözünüzle görmüştünüz niye şaşırıyorsunuz, demek ki benimle beraberken de beni aldattı diyorsunuz. biliyorsunuz aldattığını.
bakın bunu önceki konunuzda siz yazmıştınız.

"Hemen atladım arabama gittim dediği mekana bir ne görüm kadınla baş başa el ele oturmuş yemek yiyorlar. Hemen aradım adamı abi gel diye gel di ve herşeyi oda gördü. Beraber gittik yanlarına o kadar mutlularmış kı aradığı aşkları birbirinlerinde bulmuşlar. Şimdi başka şehre gitmişler. "

Ayy yorumları öyle okudum yani
Kadın kadının kurdu bir kez daha anladım
Sevdiğiniz adamı el ele başkasıyla görseniz siz üzülmez misin ya?
Kadın sarışın diye üzülmüş
Yok banyo yaptığı için üzülmüş
Yok bilmem ne
Bende bu üyeye kızmıştım ama bunun düşmanınım başına gelmesini istemem
Bu ne hırs ya

Bi film izlemiştim 2 gün önce, seviyor sevmiyor diye. Orda kadın karakter erotomania rahatsızlığına sahipti. Filmin ilk yarışı resmen evli adamın bu kızla ilişkisi var sanıyordum ama ikinci yarısı adamın gözünden anlatılmış ve adamın hiçbir şeyden haberi yok, kız kendi kendine bi dünya kurmuş adama aşık olmuş... en sonunda adamın hayatını mahvetmeyi başardı takıntılarıyla.. öyle aklıma geldi, anlatayım dedim :S

Ayy yorumları öyle okudum yani
Kadın kadının kurdu bir kez daha anladım
Sevdiğiniz adamı el ele başkasıyla görseniz siz üzülmez misin ya?
Kadın sarışın diye üzülmüş
Yok banyo yaptığı için üzülmüş
Yok bilmem ne
Bende bu üyeye kızmıştım ama bunun düşmanınım başına gelmesini istemem
Bu ne hırs ya

al benden de o kadar bu yorumlar ne kadar üzücü ne kadar nefret dolu.
eskiden burada dertleşilirdi, şimdi birinin derdi olsa üzerinde egomu tatmin etsem derdine düşmüş herkes.
Ok doğruları söylüo olabilirsiniz ama herşeyinde bi adabı var.

Olayın evveliyatını bilmediğiniz için böyle bir yargıya vardığınızı tahmin ediyorum. Hanımlar bu konu sahibi 1 hafta önce aşk-ı memnudan arakladığı ve sonunu ölüyorum anlasana diye bitirdiği fake bir senaryo yüzünden tepki alınca banlandı. Ki o hikayeye göre ilişkisi 2 yıllıktı ve adam akrabasının karısıyla başlık sahibini aldatmış ve yakalanınca da başka bir şehire kaçmış yeni hayat kurmuşlardı.

Bugün de ilişkisinin 8 aylık olduğuna evrilmiş farklı bir hikaye söz konusu mesela. Bunu da dikkatli arkadaşlar ortaya çıkarmış. Haliyle şaibeli olduğu kesin olan bir durum söz konusu. Başlık sahibi ya hayaller hayatlar çerçevesinde bir hayat yaşıyor ve bundan kendisinin dahi haberi yok ya da güya bizi trollediğini sanıyor. Umarım ikinci şık geçerlidir.

Evet ben de bazen burda yazarların sadece sivrilip beğeni kasmak adına empatiden uzak yorumlar yaptıklarını düşünüyorum ama burada durum farklı. Önceki sayfaları incelerseniz siz de bunu anlarsınız. Yoksa kimse iyi ki aldatıldın demiyor yani başlık sahibine. Öyle bir durumun olmadığını düşündüğünü söylüyor. Farkı görelim :KK66:

al benden de o kadar bu yorumlar ne kadar üzücü ne kadar nefret dolu.
eskiden burada dertleşilirdi, şimdi birinin derdi olsa üzerinde egomu tatmin etsem derdine düşmüş herkes.
Ok doğruları söylüo olabilirsiniz ama herşeyinde bi adabı var.
Ayy evet sanki hepsinin peşinden adamlar koşuyor böyle premses tavırlar
Herkes gururlu
Bu kızın şansızlığı işte adamın kapı komşusu
Herseyini görüyor
Herkesin hayatı super güzel
Herkese atar gider yaparlar burda
Kim olduklarını bazen merak etmiyor değilim
Bu kadar kibir bu kadar saldırganlık ne
Bana saldırgan derler yani
Sevgiye aşka hiç saygı yok
Kendi başlarına gelse mahvolacak insanlar
Gelmiş burda kıza yok takıntılı yok doktora git yok bilmem ne
Hadi ordan ya

Herkes gururlu
Herseyini görüyor
Hadi ordan ya
Epey dolmuşsunuz haklı olduğunuz noktalar da var ama patlamayı yanlış bir konuda yaptınız bence🙂

Epey dolmuşsunuz haklı olduğunuz noktalar da var ama patlamayı yanlış bir konuda yaptınız bence🙂
Ben dolmadım valla
empati yoksunu insanlara tahammülüm yok
Konu ne olursa olsun
Bugün bunla dalga geçen yarın aynısını yaşar
Uyararayım da
Sonra ağlamayın

Ben dolmadım valla
empati yoksunu insanlara tahammülüm yok
Konu ne olursa olsun
Bugün bunla dalga geçen yarın aynısını yaşar
Uyararayım da
Sonra ağlamayın
Uyarınızı üzerime alınmıyorum çünkü ben de empatik duygularla yorumlar yapmaya çalışıyorum.
Teşekkürler..

Belli ki acı cekiyor,acı çeken biriyle ( ne sebeple olursa olsun dalga geçmek insanlığa yakışır mı?)
Seks yapmış olmasinmis,yeter adam hep aldatiyormusmus,neyse kendime hakim olmalıyım.
Konu sahibi takip etmeyi bırak,kendine bak,giy suslen gez dolas,unutma sen ondan daha değerlisin.

8 aylık bir birliktelik yaşadık. Acısı tatlısı ile ve beni sevdiğini sanıyordum. Ben ise onu cidden çok seviyor her şey ile ona bağlı kadındım. Ve bu insan bizim kapı komşumuz. Onun bir kaç yalanı yakaladığım için ve güven sorunu olduğu için ayırdık yollarımızı 15 gün önce. Ama benim içimde hala bir umut döner düzeltir barışırız diye ama bu 15 günlük sürede 3 4 gün eve gelmedi. Cumartesi gecesi uyku tutmadı gece saat iki gibi bu eve geldi arabadan indi o sırada bende çok özledim yüzünü görüm diye camdan bakım dedim ve o anda orda ölmek istedim. Yanında sarı saçlı bir kadınla eve geldi el ele. Orda dondum kaldım. 15 gün önce benim için ölen biten ayrılmıyalım diyen adam eve kadın getirdi. Sabaha kadar bekledim çıkarlar diye. Dün de sabah 12 de el ele tutuşup çıktılar. İkisi de aynı renk bluz aynı renk pantolon giymiş ve onu kahvaltıya götürdü. Beni ise 8 ayda bir yemeğe bile çıkarmışlığı yoktur. Baktım kadın duş almış saçlarından belli. Onun bana verdiği acı tarifsiz. Çünkü biz sevgili iken ben bu kadının profilini telefonunda gördüm kim dedim arkadaşım dedi konuyu kapattı bende inandım. Demek ki benimle iken beni aldatmış. Burda kadına suç bulmam belki haberi bile yoktur. Ama o karaktersiz olan adam 8 ay bana seni seviyorum yalanları attı bende inandım. Yemin ediyorum dünden beri ağlıyorum annem aç iki kelime laf söyle dedi değmez dedim.
Değmez bırak kurtulmuşsun.. bunlardan çok var... Rabbım karşına düzgün birini çıkarsın..

Herkes gururlu
Herseyini görüyor
Hadi ordan ya

Yanlış yerde duyar kasmışsınız.
Kafasında kurduğu hikayeleri yazan insanlarla empati yapmıyoruz genelde. Siz yapıyorsanız buyrun, önünüz açık. Ama insanların neye nasıl yorum yapacağı hakkındaki düşüncelerinizi de kendinize saklayın.

Konu sahibi büyük ihtimalle erkek üye ya da yaşı çok küçük bir kız. Kafasında kurduğu şeyleri gerçekmiş gibi anlatıyor. Bazıları empati kurun demiş, açtığı bütün konularda yalanları yakalandı. Neyine empati kuralım? Siz hayatınızda sürekli olarak, çekinmeden yalan söyleyen insanları bulundurur musunuz? Kimse konu sahibiyle alay etmiyor, asıl bizlerle alay eden konu sahibi.

Ben anlayamadım kahvaltıya götürdüğünü nereden biliyorsunuz? kadın akşam gelmiş eve heralde yanında kıyafet getirmedi özel bir gün sonra sabah uyum içinde nasıl çıkıyorlar? hemen uzaktan kadının saçlarının ıslaklığını ne gördünüz camda mı beklediniz sürekli çıksınlar diye? çok anlamsız yani yazdıklarınız ayrıca tek kalıyorsa ve ayrıldıysanız adam zaten hiç geri dönüş yapmamış bitmiş demek ki ve yeni kız arkadaşları olacak ya taşınacak ya alışacaksınız takip de etmeyin

X