Çocukları sevindirelim!

Kizlar ben dun pursaklar saraydaki yeri aradim ve ziyarete gelmek istedigimi gonullu aile olmak istedigimi soyledim. Ne sıklık ile gelecegimi sordular. Nedeni ise sadece bir kac defa gidip bidaha gitmedigimizde cocuklar alistigi icin uzuluyorlarmis.Cumartesi gunu konusmaya gidicem esimle bakalim hayirlisi insaallah...

konuyu açan arkadaşı duyarlılığından dolayı tebrik ederim.bende ankaradayım.küçük kızım var[5 aylık] ona pek güvenemiyorum ama eğer gün uygun olur ayarlayabilirsem gelmek isterim.konuyu takipteyim

birkaç gündür giremiyordum konuya baya talep olmuş çok sevindim.benide haberdar etmeyi unutmayın haaaa:)))

Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın sınavlarım çok yoğundu ve arayamamıştım... Ben dün aradım bu yeri. Aynı şekilde bana da ne sıklıkla geleceksiniz diye bir soru yönelttiler. Öyle bir defa toplanıp gitme olayı çocukları uzun vadede iyi hissettirmiyor sanırım, haklılar da...Ben haftada bir gitmeyi planlıyorum ama size sormadan bir şey demedim. Ne dersiniz ne zaman gidelim? Perşembe sınavım var da cuma falan nasıl sizce?

İzmir de böyle bir etkinlik olursa keyifle katılırım.

Bence siz de konu açabilirsinizz, gerçekten çok güzel bi şeye vesile olursunuz izmirde de :) Ben de yazarken bu kadar katılım beklemiyordum, hala ayarlayamadık ama ayarlayınca çok güzel olacak inşallah

Ben kendi adıma konuşayım bana her gün uyar :):)

Ben esimle gittim ve arastirdik mudur ile konustuk o anki. Cocuklarin kaldigim 10 12 kisilik evler varmis ve sadece haftasonu 1 gun disari cikartabiliyomussun hepsini ve yaninda gozetmenle birlikte. Araba , cocuklarin istekleri vs. Hepsi size ait. Genelde erkek cocuk evleri daha fazlaymis. Simdilik ogrendiklerim bu kadar.

Arkadaşlar güzel düşünülmüş bir şey ancak şöyle bir durum varki çocuklar çok bağlanıyor ve zaten onlarda terk edilmenin yarattığı travma var. O yüzden bence aksatmadan düzenli aralıklar gidebilecek olan gitsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…