Cocuguna sahip cikmayan baba, seytan kayinvalide ne yapicam bilmiyorum ?

cehennet06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2022
371
212
28
Önceki konularimi bilenler mutlaka vardır. 10 yıllık eşimden (eski ) ayrıldım. Cocugu aramıyor sormuyor cocuk babasını istiyor kafayi yedim bi gün sinirle aradım. Neyse mevzuyu bizim olayımıza dondurdu anneside yaninda bana her kavgada bitsin derken uyarı anlamında diyormuş ( yersen )
Kv le yaşıyoruz o ayrı eve çıkicaz diye beni oyalarken tüm parayı iddiada yemiş, kendisi sehir dışına falan çıkıyor calisiyor bana verdiği ayda inanin 3bini gecmiyor. Bukadar parayı naptin diyorum iddiada yedim diyor doğru bu arada iddia hesabinda görünüyor yatırılan paralar. 3bin tl ile geçinemiyor kendine gratisten 80 tl ye maskeler alıyor diyo, annem 3 kuruşla geçinirdi doğru sen karısın annem karı değil diyo ( annesi yanında ya yaransin diye ) ne olmuş diyo 1 senede maaşımı kendime yediysem diyor pişkin pişkin. Sürekli iddiaya para bastığı için parası yoktu işte bunalmıştı ozaman yurt dışındaydı bende oranın para hesabını yapıp ona yetecek kadar para bulup göndermiştim ( babamdan almıştım, o istemedi ben zorladım çık gez bunalıyorum diye ) annesine diyorki bana 3 kurusun hesabını yaptı. Seni çık gez diye zorlayan benim neden yapayım.

Annemle sabaha kadar iddia oynuyoruz anne oğul ilişkimiz hiç bozulmuyor diyo.
Annem banka hesaplarıma.bakmiyo sen niye bakiyosun diyo.

O senin annen ben senin karindim ya hani ondan dedim. Anneside evet diyo erkek.getirir kadın tutar. Eee sorun orda senin oğlun getirmiyor ki tutayım

Bak diyorum cocugu niye aramıyorsun sormuyorsun annesi diyoki babalık yapmak istemiyorsa ben bisey diyemem.
Neyse artık konuşmalarına tahammül edemedim sinek viziltisi gibi beni yıldirdılar asalaklar.
Bak dedim sen yerinde mutlu ol bende yerimde mutluyum ben ağzımla kuş tutsam sana yine yaranamam asıl konuya gelelim bu çocukla görüşecek misin gorusmyecekmjsin.

O barisacagim yalvaracagim falan sandı heralde telefonu kapattı mesaj attı attığı mesajı size yazıyorum şok olun.

Bu senin bana son ulaşman yaaa...rrrrkkk ulaşırsın bundan sonra ben sana 3kurudun lafını yaptın rahatsız etti diyorum sen sağdan soldan para buldum diyosun çakal laf oyunu yapıyorsun s...ktir git. Bitti cocugu gotune sokabilirsin ( bir insan evladina nasiil boyle birsey der, bu arada benim cocugu ona doldurdugumu dusynuyormus ben babalik yapmiyorum sogutuyorum kendimden demiyorda ) ( sanki ben demisim ki bitmesin, zaten barışmak istemediğimi vurguladığım için cozuttu )

Neyse ben numaramı değiştirdim instagram hesabımı degistirdim artık cocugu görmek istersede ben göstermem kurban olsun çocuğumun tırnağına.

Oda y...rrrk ulasirsin bana dedigi icin kendi numarasini instagramini facebook hesabini annesinin numarasini falan degismis, neyse 1 hafta sonra geri acmis, onuda ablam gormus o soyledi. ( ahlaksız pislik. )

Brni cocugumdan vuruyor onu atarak.. çünkü hassas noktam evladım biliyor. Ben çalışıyorum.. gece 9 da işe gidiyorum 3de evde oluyorum biraz borcum var. Gündüz çocuğuma vakit ayırıyorum. Ek iş daha buldum.gunduz de çalışacağım okul servisi ablası olarak. Evladıma yetmeyecek çalışıyorum ama bi insan çocuğunu nasil atar bana çok koyuyor. Bide kendini nimetten sayıyor sanki ben ulaşmak istiyorum. Anne oğul.narsistler ruh hastaları..
Yemin ederim sesleri sinek viziltisi gibi beynimi oydu Allah herkesi bunların şerrinden korusun.

Onlarla böyle yüz göz olmak yerine neden dava açmıyorsun?

Neden bu kadar iğrençler midem bulandı ikisinden de. Asla muhatap olmayın bir daha avukatsız
Narsist ve hastalar. Senelerce savaştım ama en sonunda onlarla savaşırken kendi gençligime yenildigimi farkettim. Ne çok zarar vermişim kendime ah ah

Çocuk psikoloğuna gidip gerçekleri bilmesini sağla. Bu karaktersizden baba olmaz.
Gizlersen yarın sen kötü olursun. O mesajı da silme dursun. İlerde lazım olursa gösterirsin sonra bunlar demedim çocuğum anan uyduruyor olur

Aynısını dusundum mesajın ekran görüntüsünü alacaktım annemden konuşmuştuk, silmiş =( alamadım.. evet ondan baba olmaz

Bu adamdan insan olamamis ki baba veya es olsun.. Her kanali kapatın ulasamasin cocugunda ruhsal durumunu bozar çocuk beyinsiz bir baba ile büyümek yerine mutlu bir anneyle büyüsün ki sağlıklı yetişsin sakin muhatap olup muhatap etmeyin

Ben senelerdir bu mutsuzluğun içinde oldukça cocuguna yansıtan bir anneydim tüm gün uyur mutsuzluktan yemek yemez su icmezdim sonra birden bi aydınlanma yaşadım hayır dedim kalk ayaklarının üstünde dur çocuğunun zaten aklı başında bir babasi yok seninde ruh sağlığın elden giderse o adamın eline kalır evladın ve senin gibi olur... gerçekten anlık bir silkelenmeyle kendime geldim. Çalışıyorum gece. Gündüz çocuğuma vakit ayırıyorum elimden geldikçe. Arkadaşlarımla birseyler yapıyorum.. dün çocuğum dedi ki anne bana herseyi aldigin için teşekkür ederim. Mutlu oldum mesela.. öyle yani tamamen iyileştim diyemem ama yaralarım kabuk bağladı

Ne kadar doğru yazılmış gerçekler insanın yüzüne nasılda vuruyor insan olamadılarki eş ve baba olabilsinler. Gecede çalışssak gündüzde çalışsak aslanlar gibi ev döndürüyoruz hatta onların bize sunduğu koşullarda çok daha iyi ve huzurluyuz. Muhatap bile olmayın açın davanızı işlesin tedbir nafakası bir gün bile kaybetmeyin pisliğinde boğulsunlar ana oğul

Gerçekten bana okadar zarar vermişler ki.. içten içe canımın nasıl yandığını hissediyorum sonra kendime diyorum ki kalk kızım kırıldığın yerden toplan. Bukadar igrencligiyle bide ona yalvaracagimi sanıp hesaplarını falan kapamasi bu nasıl bir ego ? Ortada senin bir evladın var nasıl ona karşı bukadar gaddar olabilirsin bilmiyorum bu düşünceler beni yiyor ama her geçen gün daha iyi hissediyorum

Bunların kapısında insan kendinide tanıyamıyor abdestli namazlı mücadeleci işinde gücünde evliliğine evine dört elle sarılmış olan bir insan olan ben evliliğin son zamanlarında sürekli bağıran sinir stres yüklü saydıran bir insan olmuştum kurtuldum şükürler olsun . Zaten annesiyle yaşıyormuşsunuz adam olup ev bile açamamış çalışmıyor ortada gezen sorumsuz serseri şunun her yeri koca olsa ne olur! sende her geçen gün daha iyi olacaksın endişelenme

Çalışsa da bana faydası yok. 80 tl ye gratisten maske almışım karı değilmişim ama kendi 7 bin tl lik prada parfum kullanıyor yanlış olmasın. Ay düşündükçe kafayı yicem. Bakın Ben eski eşimi sevmiyorum hatta ondan tiksiniyorum eskisi gibi stalk falan yapmıyorum mesela umrumda değil ama ara sıra bu söylediği şeyler aklıma geliyor çıldıracak gibi oluyorum

Eminim çok yakışıyordur nur vücuduna 7000 tl lik parfüm!özel sektöredeyım her ay milyarlar kazanan nice türkiye müdürleri yan ürünler kullanıyorlar. Züğürt ağa!

Eminim çok yakışıyordur nur vücuduna 7000 tl lik parfüm!özel sektöredeyım her ay milyarlar kazanan nice türkiye müdürleri yan ürünler kullanıyorlar. Züğürt ağa!
Ayranım yok içmeye hesabı.. aman.. yillarim gitti şimdi düşünüyorum o iyi olsa ne kotu olsa ne geri gelecek mi benim yıllarım

Çok şükür ki kurtulmussunuz.Erkek anneleri hiçbir zaman gelinleri haklı bulmaz ki zaten! Ama aynı şeyi kendi kızları yaşasa kaplan kesilirler hemen.Bu da bir annenin evladı diye düşünmezler.Cocugunuza kim bakıyor şu an,siz gece çalışıyorsunuz.Allah kolaylık versin ,yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

Annem bakıyor ailemin yanına döndüm. Huzurluyum valla karisanim yok surdan kalk şuraya otur diyenim yok.. istediğim zaman istediğim yere gidiyorum. Çalışıyorum yiyorum içiyorum yatıyorum. Ne bileym senelerce bu saygısızlığı neden yaptım kendime ah .. ah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…