Çocuğumu, eşimin ailesiyle görüştürmek istemiyorum

Zaten olaydan sonra hiç iyi değilim sindiremiyorum yaptıklarını nefretim asla dinmedi ama açmıyordum konuyu. Şimdi bana çocuğu götüreyim mi diyince daha beter oldum.

Gerçekten ne hakla bunları yaşatırlar bana , bu özgüven nerden geliyor? Çok zor duruyorum aramamak için.

Bebeğe çamur mu atmşm yoksa yanlış yetiştirildiğini mi ima etmişim gerçekten yorarsnz insanı siz o yüzden tamam

Hanımefendi belliki sizde çok iyi bir insansınız o kadının çocukları da vardı dediniz ya ne kadar hassas kalplisiniz bakın yıllar sonra bir yabancı bana bu duayı etmişti dersinz dilerim Rabbim'den o kadın diye kıyamadığınız kişi gibi kişiliği olan biriyle yollarınısiz kesişir bir ömür gitmez hayatınızdan o zaman beni hatırlarsız ay ben bu kadını övmüştüm ne güzel bana da böyle biri denk geldi dersiniz sevgilerimle

Yanlış yapmışsınız. Neden bir şans verdiniz ? O sadece fragman dı ozamam asıl şimdi başlıyor ..

Ben sizi üzecek sivri dille bişey demedim bellki siz ailevi tartışmalar da böyle edepsiz nezaketsz bir dil kullanıyorsunuz ve mispet diye gülüyorsunuz bu çok yanlış bişey kendinize çeki düzen vermenizi öneririm bişeyleri bilmeden atlarsanız böyle bu duruma düşersinz gelin dövücü demişsnz de ben öyle biri değilim zaten hayati mecburiyet olmadıkça kavgaya giren biri de değilim hayati bir hastalığım ve ameliyatım var çünkü ayrıca benim hassaslığımı kalbimi Allah biliyor sizin onayınıza ihtiyacı yok benim hakkımda daha fazla yorum yapmanızı istemiyorm

Yok sayın onları...Önceliğimiz ruh sağlığımız çünkü..Eşinizede net cevabınızı verin ve ebediyen bu konuyu açmaması için uyarın...Gerçekten sevseydiler zaten böyle birşey yaşanmazdı..Sırf canınızı sıkmak için torun muhabbeti yapılıyor...Asla inanmıyorum gelinine,oğluna,kızına kötü davranan kişilerin gerçekten torun sevdiklerine ya da özlediklerine asla inanmıyorum hepsi narsist,içleri pislik kaynayan insan bile demeye dilim varmayan varlik türleri..

Bunlara yapacagınız en buyuk iyilik; onları düşünmek,onları kafaya takmak ruhunuzu bozmak ve o yuzden de evınızden,çocuklarınızdan kopmak onların ilacı...

O yüzden eskisinden de mutlu olun..Mutluluk saçın...Çocuklarınız gülen bir annem vardı desin...Bizim mutlu yuvamız vardı desin...

Kesinlikle yollarınıza güllerde dökseler samimi olmayın,yüz vermeyin bu tarz insanlar çok tehlikeli çünkü...

Bunlara yapacagınız en buyuk iyilik; onları düşünmek,onları kafaya takmak ruhunuzu bozmak ve o yuzden de evınızden,çocuklarınızdan kopmak onların ilacı...

Can alıcı kısım burası çok çok haklısınız. Şimdi bunların hareketleriyle ruh sağlığım etkileniyor yuvamı huzursuz ediyorum ister istemez ama iyilik oluyor teşekkür ederim bakış açısı oldu. Yok saymak en güzeli.

Uyardım eşimi haklısın dedi şimdilik sakin kalmaya çalışacağım.

Abla boş yapma hadi ya sıktın

Abla boş yapma hadi ya sıktın
İnşallah bi dahakine beynine vururlar da biraz çalışır bu kadını oturup da yorumlayanlara lafım görmüyor msnz ağzı bozuk ergen tavırlı nezaketsiz bi kadın ben çekiliyorm yerinizde olsam zerre yorum yapıp çoluğumdan çocuğumdan esirgediğim vakti bu kadına harcamam boş yapma diye bir kelime kullanacak kadar kezban bi kişiliği var o kesin çirkin şey ya gerçekten vaktime yazık bana bişey yazma cvplamayacağm zerre beyin yok sende vurmuşlar da çalışmamş

Başlarsa hiç tehamülüm yok. Annesiyle ömür boyu yaşar
Sizin kararınız tabi ki ama bu değişmeyecek, size saldıran kişiler eşinizin ailesi nekadar kötü kalpli olsalarda berbat aile olsa da eşiniz ailesini kenara atmaz. Bu yüzden pasif kalmış bütün olaylarda. Bu yüzden de aile yüz bulabiliyor her türlü kaba kuvveti uygulayabiliyorlar.. bence yanlış yaptınız bir süre ayrı kalsaydınız çok daha iyi olacaktı eşinizle en azından işin ciddiyetini anlardı

Sizin eşinizde size daha önce vurmamis miydi? Aynı ailenin aynı soyu. Siz bu heriften kurtulmadikca bu sorunlardan kurtulamazsiniz maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…