Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayyyy

Nerdeyse 90 sayfa yorum yazıldı. İlk mesajıyla son mesajı aynı.

cocuğa üzüldüm, kimin hırslarının bedeli ordan oraya sürükleniyor.
akrabalarımdan biri oğluma şurdan kalk buraya otur dediğinde çıldırıyorum
üstüne eski kocamın hanımı itip kakacak ben "eşek gib"i tabiri ile
cocugumun acı çekmese göz yumacağım

Tövbe yarabbim, büyük konuşturma ...

Uslubunuz çok çirkin, bana itici geldiniz. Yorumum bu kadar.

Çocuğunu zerre kadar düşündüğü yok ki. Adam başkasıyla evlenmiş ona dert olmuş. Adamın evinde oturuyor, nafaka alıyor, faturalarını adama ödetiyor, çocuğu sürekli gönderiyor ve eşek gibi bakacaklar, tatil yapmayacaklar gibi bir üslupla konuşup üste çıkmaya çalışıyor. Sanırım boşandıktan sonra adamın pişman olup dönmesini bekliyordu hayalleri boşa gitti onun delirmesi bu. Yazık günah o çocuğa.

İlk kez bu kadar kaba bir yorum yapacağım; siz çocuğunuza bakmayın hiç tanımadığınız bir kadına gonderiyorsunuz sizin çocuğunuzu kadın niye baksın. Yazık çocuğa keşke ebeveny olmasaydınız..

Yok, bu hafta çocuğu satamadı adama, o da karısı ile çatır çatır pazar sebişmesi yaptı, o yüzden bütün haftasonu kudurmakla geçti.

Bu konuda zxermine bekledim gelmedi

Son mesaj i senin yazdığını kesinlikle dusunmuyorum..burda yazılanları okuyacağını da biliyorum.bu bu konuya son mesajım böyle yapmaya devam edersen o çok güvendiğin eski kaynanan sana dirsek dayayacak ve seni o evden çıkaracak bu yaptıkların söylediklerin mahkemede delil olacak ve sahip olduğun herseyi kaybedeceksin..cocugunu bile kaybedebilirsin ..sahip olduğun hicbirsey senin değil çocuk büyüyen kadar sana baktirirlar.cocugun bakım suresi dolup kendi ayakları üzerine durmaya başladığında herseyi elinden alırlar bir güvencen yok..akıllı ol dolduruşa gelme herseyi kaybedip ortada kaldığında kimseyi yanında bulamazsın..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…