Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşşek gibi bakacaksın vs hoş şeyler değil kimse kimsenin çocuguna eşşek gibi bakamaz. Siz eşşek gibi bakıyor musunuz ki? İkincisi de çocuklu biriyle evlenmek demek çocugun varlığını kabullenmek + birazda vicdanlı ve merhametli ise çocuga abilik ablalık yapmak demektir bu da insiyatiftir. Çocugunuzun bakımından babası sorumlu. Bu tavrınız pek hoş deil açıkçası. Çocuklu biriyle evlenmek demek çocuga analık vasiliği yapacağı sözünü vermek demek değildir.
Şayet eşimin eski eşi bana bu cümleyi kursa o dilini kopartırsam eşşek gibi bakmak nasıl olur anlarsın tarzı bir cümleyle cvp verebilirim kadına. Üslup fecahat.

Son düzenleme:
Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size
Kapisindan iceri giremiycek ki evin bvxvbx kudur

Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size
Velayeti verirseniz çocuğunuz babasıyla yaşar. Siz de haftada 1 gün görürsünüz. Diğer zamanlarda da hayatınızı yaşarsınız.
Bu arada velayeti vermenizi ben kınamıyorum. Çocuğunuzun yaşı uygun. Vereceğiniz kişi de yabancı değil babası.
Ama sizin derdiniz başka. Siz eski hayatınıza devam etmek istiyorsunuz. Eşiniz de sizinle evli olmasın ama evli gibi yaşasın. Böyle bi dünya yok.

benim de evli oğlum var.ola ki gelinimle anlaşamayıp ayrılmaya kalksa,torunumla birlikte ,oturmak kaydıyla evi gelinime bırakmasını isterim.oğlum,çıkıp,gitsin.ama bunu torunum için yaparım,rahatı bozulmasın diye.böyle torunumu ,zırt pırt babasına gönderen,huzur bozmaya çalışan bir gelini anın da kapının önüne koyar velayeti de oğlumun alması için,oğlumu ikna etmeye çaılışırım. siz bir annesiniz,öncelik çocuğunuz olmalı.emin olun, o çocuk,üvey annesiyle o evde mutlu olmuyordur.

Konu sahibi hesabını pasif yapmış ama belki okur diye yazmak istiyorum. Öncelikle düşünce şeklinizi ve hitabetinizi doğru bulmadım. Ama tüm yazdıklarınızı okumaya çalışınca sizin sorununuzun eski eşine olan aşkınız olmadigni düşünüyorum. Asil konu eşinizin tüm sorumluluğu size bırakıp gitmesi agriniza gitmiş. O gezip tozacak ben çocuk bakacağım fikri ile saldiriyorsunuz. Şöyle bir durum var çocuklar belli yasa kadar özellikle anne bakım ihtiyacı daha yüksektir. O yüzden tabiki ağırlıkla sizde kalacaktır. Size ihtiyaci var. Diğer yandan boşandığı için eşiniz de özel hayatında özgürdür. Gezecek tozacak.. burda denge şöyle sağlanabilir. Eski eş evde olduğunda anlasirsiniz çocuk onda olur. O zaman da siz gezer tozarsiniz. Sosyal hayat kurun kendinize. Ama bunu yaparken eski eşinizi baz alin. Yeni karısı bakmak zorunda değil. Özellikle de baba yokken. Ben de olsam istemezdim çünkü yaşı da küçük bişi olur sorumluluktur bu. Babası da olursa yanında olabilir. Sorumluluğu bölüşün eski eşinizle ama yaşı ufak olduğu için ağırlıklı bakım veren hep sizsiniz. Ve bunu lütfen çocuğa yansıtmayn çocuk arada top gibi istenmeyen durumda olması çok kırıcı onun acisindan

Gece 70.sayfayı okumuştum en son. Ne ara 84 oldu 😁

Konu sahibi siz gerçek misiniz konu troll mü cidden son yorumlarınızdan sonra anlamakta güçlük çekiyorum. Bir insan nasıl bu kadar eski kocayı sömürür ya hu? Çocuk yaptınız diye adam hala sizin sorumluluklarınızı ve masraflarınızı da yüklenmiş, yetmemiş yeni eşini de aynı şekilde sömürüyorsunuz. Çocuğunuz ilerde o kadını annesi olarak görür, tatillere giderler, ailecek mutluluk pozlarını görürsünüz o zaman da kudurursunuz bir güzel.

kafaya bak ya çocuğunuzun psikolojisi umurunuzda değil bence hala babaya atma derdindesiniz çocuğunuzu yeni eşe kışkırtmak yerine onu sevdirmelisiniz ki o çocukta evi benimsesin siz resmen eşinizin hayatına devam etmesini kaldıramamış ortalık karıştırmaya çalışıyorsunuz

Dün açılmıs konuya nasıl bu kadar cok yorum yapılmış diye merak edip girdim.Haklıymışsınız ama ben yazdıklarına katlanamadım iyiki üyelik iptali yapmıs Konu sahibiyle gercekte muhatap olana Allah yardım etsin diyip geri gidiyorum🚶‍♀️

Konu gerçek miydi aceba ben ona takıldım.
Havuzlu site, özel okul, bla bla. Ve değişmeyen tutum.
84 sayfa akmış gitmiş konu.

Yıkamaz sonuç oğlun bok içinde gezecek kızzzz.
Sen annenle ablanı evlerine gönder en iyisi seni doldurup doldurup salıyorlar ortalığa velli ki kenfi hur iraden yok.

Yürü be deli

Çatlasanda patlasan da esin gitmiş ztn hiç senin olmamış kendin yazmışsın yaşadıklarını. Karlı çıktım zannediyorsun hep bana mecbur sanıyorsun ama gerçekler ile yüzlesmissin bence
Kıskançlığı bir kenara bırakıp eşinin ailesinin yakasından düşsen iyi edersin böyle devam edersen çocuğa bakar ama senden tamamen kurtulur haberin olsun

Kız o eski kocanla 6 ay önce evlenen çay,kahve tarifi veren,kayınvalideyi senin başına atan,link vererek para kazanan 27 yaşındaki youtuber kadın var ya seni donunda sallar.

Ne kadar çirkin düşünceler bunlar şok oldum ,bir kere o kadın sizin çocuğunuza bakmak evde yemek varken köfte yapmak zorunda değil ,siz kadına güvenip nasıl çocuğunuzu zırt pırt oraya yollayabiliyorsunuz resmen çocuğunuzla intikam almaya çalışıyorsunuz ,ben olsam asla çocuğumu böyle bir şeye alet etmem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X