Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bence biz burdaki linki göndeririz kadına diye korktu.

Ne korlacak ya 😄 milyon kere çocuğu verme bak elinden alırlar dedik en son telefonda kavga etti size vericem çocuğu diye. Hiçte korkmadı çocuğumu alırlar diye. Ne garip biriydi.

Ben hala bu konuyu açanın bu yeni eş olduğunu, bizden fikir almak için yazılar yazdığını düşünüyorum. Böyle eski eşinin ailesine muhtaç olduğunu 85 sayfa boyunca kavrayamamış olması imkansız artık.
Gaza getirenler var.Havuzlu eve çöken anne,abla,teyze..

profil sayfasında da mı sohbet edilebiliyor ben çok uzağım bu konulara 😂
Bu sorunun üstüne şunu sormak istiyorm bende 😂 uygulamasını bulamadım KK nün tarayıcıdan giriyorm ios için uygulama varsa biri link mink bsey atsn üstüme cok yorucu yavv b yle😅

Bu sorunun üstüne şunu sormak istiyorm bende 😂 uygulamasını bulamadım KK nün tarayıcıdan giriyorm ios için uygulama varsa biri link mink bsey atsn üstüme cok yorucu yavv b yle😅
Androidler için var.Apple için yok.

Ne korlacak ya 😄 milyon kere çocuğu verme bak elinden alırlar dedik en son telefonda kavga etti size vericem çocuğu diye. Hiçte korkmadı çocuğumu alırlar diye. Ne garip biriydi.
Ben bi ara çocugu bize vercek diye de düşündüm😂😂😂

EloraViolet EloraViolet anlamadı çünkü biz manipüle etmişiz ya.Hiç akıl yok.Dün kayınvalidesi gönderme demiş.O kaleyi de kaybederse kimse kalmaz yanında.

EloraViolet EloraViolet anlamadı çünkü biz manipüle etmişiz ya.Hiç akıl yok.Dün kayınvalidesi gönderme demiş.O kaleyi de kaybederse kimse kalmaz yanında.

Kayınvalide yazık iyi sabrediyor olana bitene 😄 sırf torununa baktırmak için sabrediyor diyeceğim ama toruna olan oluyor. Koltuklarda sürünüyor, aç kalıyor.

Kayınvalide yazık iyi sabrediyor olana bitene 😄 sırf torununa baktırmak için sabrediyor diyeceğim ama toruna olan oluyor. Koltuklarda sürünüyor, aç kalıyor.
Ben konu sahibinin son tepkisini de anlamadım.Dün kayınvalidesi demiş oraya gönderme bana gönder.Babası ile bende kalıp görüşsünler.Yoksa çocuğu bize ver demiş.Şimdi bunun üstüne cuma gününden eski kocasının evine gönderirse kayınvalide de sinirlenir.

Ben konu sahibinin son tepkisini de anlamadım.Dün kayınvalidesi demiş oraya gönderme bana gönder.Babası ile bende kalıp görüşsünler.Yoksa çocuğu bize ver demiş.Şimdi bunun üstüne cuma gününden eski kocasının evine gönderirse kayınvalide de sinirlenir.
Ay sinirlensinler artik suna daha fazla katlanmasinlar ya biz cildirdik burda. Kapi onune konulunca da umarim buraya yazarda icimiz sogur biraz.

Kadına 85 sayfa herkes akıl verdi, kayınvalidesi akıl verdi. Yine döndü dolaştı aynı noktaya geldi ya😄😄😄. Kendi evliyken kocasıyla değil anasıyla keyif yapmış, şimdi de yok karı koca keyif yapamazlar diyor. Instagram'da sahte hesaplarla o kadına ne bela oluyordur. Bu yüzden elinde telefon sürekli buradaydı.

Bu konu aslında gençlerimizi nasıl kaybediyoruzun en bariz örneği 😔 o çocuk her zaman çocuk kalmayacak ergenliğe girdiğinde özellikle annesinin ruhuna açtığı yaralar kim bilir nerelere savuracak onu. Çok uzuldum gerçekten benimde 5,5 yaşında bir oğlum var biri ona bu muamelenin yüzde birini yapsa kafayı yerim.

Ben hala bu konuyu açanın bu yeni eş olduğunu, bizden fikir almak için yazılar yazdığını düşünüyorum. Böyle eski eşinin ailesine muhtaç olduğunu 85 sayfa boyunca kavrayamamış olması imkansız artık.
Ben de öyle düşünüyorum, 2k yorum var ama konu sahibinin tepkileri hiçte gerçekçi gelmedi bana da,yeni eş tarafından fikir almak için açılmış bi konu gibi

Sen ne biçim annesin yazık o çocuğun çektiklerini bile bile halâ gönderiyorsun.Hiç acıman yok mu senin? Halâ eşek gibi bakacaklar bilmem ne!Kadın senin doğurduğuna niye baksın ayol kendine gel.Çocuğun psikolojisinin bozulmasına ramak kalmış avrupadaki sistem olsa o çocuğu seninde o babası olacak adamdanda çoktan almışları.Gariban yavrum ya bakamıyorsan ver babannesine en azından kavga gürültü çekmez

Ben de öyle düşünüyorum, 2k yorum var ama konu sahibinin tepkileri hiçte gerçekçi gelmedi bana da,yeni eş tarafından fikir almak için açılmış bi konu gibi

Ya birde bitmiş evliliği ile ilgili, hep kendisini kötü, haksız gösterecek şeyleri yazdı. Hiç kendini haklı çıkarmaya çalışmadı. 😄

Ben çocuğum küçüktü çok istedim kardeşi olsun yaş farkı az olsun diye eski eşim 2. Çocuk istemedi çok üzüldüm o zamanlar korunmuyordukda başka yöntem oluyordu ama hamile olmadım şimdi çocuğuma kardeş yapmak istiyor üstelik yaş farkları çok fazla olacak oğlum kendini dışlanmış hissedecek belkide ,haklısınız pedagoga götürelim dicem eski eşime
D
Kız sağlıklı yaşıyordu diye adamı mı boşandın😂
Ay çok güldüm bu yoruma 😁😁😁😁

Ya birde bitmiş evliliği ile ilgili, hep kendisini kötü, haksız gösterecek şeyleri yazdı. Hiç kendini haklı çıkarmaya çalışmadı. 😄
Aynen,benzer durumun yeni eş tarafındanım ben de.. ordan biliyorum az çok ve normalde eski eş daha fazla mağdur gösterirdi kendini,bu kadar haksız göstermezdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X