Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size

Devam edin böyle çocuğun velayetini de alsınlar siz ide evden çıkarsınlar o zaman aklınız başınıza gelir

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Yani kimseleri kinamak istemiyirum ama o kadar haksiz gordum ki sizi,tek hak verdigim nokta evet cocugu tek yapmadiniz, babasiyla yaptiniz, diger kadin bakmak zorunda degil, her firsatta esek gibi bakacak demissiniz ama kadin bakmak zorunda degil.Coxigunuzun psikolojisi icin cok sık gondemeyeyi deneyin.

Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size

ha gayret azimle işeyen taşı delermiş..

Eşiniz nafaka dışında ödeme yapmasa, ailesinin evinden de sizi çıkarsa, harcamalarınızı da karşılamasa, çocuğu da almasa hukuken ne yapabileceksiniz? Neredeyse hiç. Yarın ödeme yapmasa çocuğunuz devlet okuluna gitmek zorunda ve yapabileceğiniz hiç bir şey yok.

O yüzden kendi kendinize aldığınız bu kararların hiç bir anlamı yok. Yaşayın görün.

Aynen oyle, cocuga cok guveniyor ama erkeklerin cogu kadinlar gibi degil. Surekli huzursuzluk cikarirsa, zaten yeni ailem var, yeni cocugum var diye kendini tamamen cekebilir cocuktan. Ve dediginiz gibi nafaka odendigi surece yasal olarak hicbir yaptirimi olamaz.

Konu sahibi eski kayinvalidesine cok guveniyor, adam cocugu gormezse onlar tepki gosterir saniyor ama insanlari cok zorlamamak lazim. Eski es tek cocukmus, herkes kendi caninin huzurunu dusunur, bir sure sonra babaanne de bakamiyorsan ver cocugu cekil aradan der. Simdi bile ona gonderme, bizde gorsun babasini demis telefonda.

Hicbir sey olmazsa bile elalem oglum 2.kez bosandi demesin diye susar yani. Insanlarin sinirlarini zorlamamak gerekir.

Konu sahibi adim adim kendi hayatini da malesef cocugun hayatini da karartiyor.

Bakalim babasi cocugu gormeyi birakirsa savciya da gidip essseeek gibi gorecek cocugunu, babasi degil mi desin de ne oluyor. Kimseye vicdansiz cocugunu istemiyor diye dava acilamiyor ne yazik ki.

Eski eşimin de durumu iyi çocuk kolejde okuyor oturduğum evin elektrik su faturalar otomatik ödemesinde normalde benim telefon numaram eşimin üstündeydi otomatik ödemeydi kadın sorun etmiş baya beni aradı eski eşim üstüne alır mısın özel hattını diye evlenince numaramı değiştirmek zorunda bile kaldım o yüzden ben ödüyorum onu çocuğumun şartları çok iyi ama bunlar kesilecek gibi gün geçtikçe eski eşim şuan bir çocuğu karşılayabiliyor ikiyi bilmiyorum çocuk yapıp diğerinin masraflarını kadın karşılarsa benim oğlumu da babası anca o zaman yaşam kalitesi düşmez
Çok beklersin pışııık, onun çocuğunun masrafını babası ödeyecek, sen ex kayın aileyi iyi yağla da onlardan da olma, maman kesilmesin.

Telefon faturanı bile eski kocan ödüyor, sığıntı seni. Hem sığıntısın hem çenen var.

Katip benim kocam olsa ev vermesine cocuk o evde yasadigi surece tamamim, cocuga nafaka ve okul masraflarina da tamam yapacak tabii. Ama evin faturalarinin esimde otomatik odemede olmasini kabul etmezdim mesela. Hep diyor ya cocuk ikimizin cocugu diye, bir zahmet annesi de biraz masrafini gorsun cocugun. Resmen adam iki evli gibi olsun, hem masraflarini gorsun hem de nazini ceksin istiyor. Evlerden irak bir insan.

Senin gerçekten Bi beynin yok. Seni manipüle mi ettik neden ne çıkarımız var? Senin oğlunu düşünüyoruz hatta inanmayacaksın ama senin rezil ettiğin annelik gururunu düşünüyoruz. Sen telefonda bu çocuğu tamamen size bırakacam diye bağrınırken senin adına ben utandım burada. Seni manipüle eden çevren sivri zeka. Çocuğuna boşandın diye onun bunun çocuğu muamelesi yapan onu torunları yeğenleri görmeyen annen ablan. Ben sana olacakları söyleyeyim ya çocuğu kadın kabullenmek zorunda kalır eşinin hatrına bakar ama öyle köfte de yapmaz istedi diye ödev de yaptırmaz verir tableti eline karnını doyurur işte, şu saatten sonra ne sevgi ne ilgi gösterir. Kimse de hesap soramaz çünkü mecbur değil anası bakmadı ne diyelim el kızına derler başlarının üstünde taşırlar yeni gelini sorun çıkarmasın diye. Ya da kadın hiç kabul etmez babane alır bakar. Sen boşanır lar zannediyorsun ama eşin olacak adam çoktan tercihini yapmış bile. Her durumda Seni de evden atarlar nafakan kesilir. Çocuğun büyüdükçe aklı kestikçe senden tamamen uzaklaşır ileride görüşmek bile istemez. Annesi tarafından terkedilen ve sevilmeyen her çocuk gibi sorunlu Bi hayatı olur. Bil bakalım bu hikayede kim yanacak. Sadece o çocuğa üzülüyorum. Şımarık bencil bir de bırakacam işte bırakacam işte diye tepiniyor sanki çocuk bizim de bize inat bırakacak oh olsun der gibi yazmış. Hemen de kaçmış ki gerçekleri duyup da vicdanım az da olsa rahatsız olmayayım. Kendi haklılığını kendini ikna etmeye çalış o zaman. İnşallah çocuğun çok mutlu olur hatta inşallah cici anneyle aralarında güzel Bi bağ kurarlar da seni tamamen silip ona anne der. Sen de uzaktan izlersin hem eski eşinin hem çocuğunun kadının oluşunu.

Sen dayanamaz okursun burayı yine. O evden yaka paça atılıp varoş mahallene g.tüm g.tüm döndüğünde yine gel olur mu? Biz teselli ederiz seni. Narsist varoş.

Kesin kadın gece güzel bir fotoğraf paylaştı kocasıyla. Ben dedim bir fotoğrafa bakar tüm aydinlanma. :KK70:

Katip benim kocam olsa ev vermesine cocuk o evde yasadigi surece tamamim, cocuga nafaka ve okul masraflarina da tamam yapacak tabii. Ama evin faturalarinin esimde otomatik odemede olmasini kabul etmezdim mesela. Hep diyor ya cocuk ikimizin cocugu diye, bir zahmet annesi de biraz masrafini gorsun cocugun. Resmen adam iki evli gibi olsun, hem masraflarini gorsun hem de nazini ceksin istiyor. Evlerden irak bir insan.
Buna o yüzü verende kabahat. Anası kötekle büyütmüştür, senden gördüğünün 10 da birini toplasan aileden görmemiştir, ama anasına kuzu olur meler, sana kurt olur ulur. Bu narsistlerin en büyük özelliği, senin sabrın hiç bitmez sanırlar. O sabır bittiğinde yine gelecek, yaaa işte öyle oldu böyle oldu, hiç iyi olmadı yaaa bilmiyom napcam diye histeri krizi geçirerek.

Kesin kadın gece güzel bir fotoğraf paylaştı kocasıyla. Ben dedim bir fotoğrafa bakar tüm aydinlanma. :KK70:
Hdhshshshshdhdhsh kadın kesin uykudan uyanırken romantizm ve seks çağrıştıran o meşhur sade beyaz hafif dağınık yatağın fotisini attı ya ondan dellendi bu. 🤣

Sen dayanamaz okursun burayı yine. O evden yaka paça atılıp varoş mahallene g.tüm g.tüm döndüğünde yine gel olur mu? Biz teselli ederiz seni. Narsist varoş.
Aynen öyle tam Bi narsist çok doğru Bi tespit yapmışsın. Çocuğu da dahil kimseyi sevmiyor sadece kendi çıkarları istekleri var.

Nasıl bir nefretle çocuğu silah olarak kullanıyorsunuz nefret edilen sizin çocuğunuz oluyor bu gerginlikleri yaşayan o. Evde yemek varken köfte bende yapmam .Üzüldüm çocuğa belki kadın daha yumuşak yaklaşacak ama çocuktan da nefret ettirdiniz yazıklar olsun

Aynen öyle tam Bi narsist çok doğru Bi tespit yapmışsın. Çocuğu da dahil kimseyi sevmiyor sadece kendi çıkarları istekleri var.
Hem de ağır narsist. Baksana 82 sayfa oldu. Kafasında bir senaryo var, kendi dahil kimse değiştiremiyor. Neyse ki kendi başını yeme yoluna girmiş. Biraz da borderline izleri var sanki, felaketi olacağını bile bile kendini durduramıyor. Belasına doğru gidiyor bile bile.

Sürekli olabilecek çocuktan bahsetmiş, gecenin nası geçtiği ile ilgili bir işaret aldı kesin. :KK70:
Gece uyuyamadı ki garibim, çocuğu yollayamadım nasıl da çatır çatır sevişmişlerdir diye diye kafayı sıyırdı, foti de krem şanti oldu üstüne.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X