Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok kadın yıllardır kendi evinde yaşayan eski eşim yokken kendi evini kendi yaptırmış Kadın eski eşimle tanışıp evlenme niyeti olunca da evimi seviyorum Burda yaşayalım kiraya gitmeyelim demiş
ne alaka canım ya benimki de bana taşındı kendi evini kapatıp,çünkü benim evim daha güzel ben gitmem sana dedim mesela
Ay ben o cici anne değilim

6 ay cıkıp 6 ay sonra evlendiler evet erken oldu ona takıldım biz boşandık 1 yıl sonra evlendi koştura koştura

İşte link veren biri evde oturuyor yani çay kahve tarif paylaşan video çeken biri işsiz bir işte çalışmıyor

Kızım onlar bi reklamdan en az 3-5 bin para kazanıyor. Eski kocanında kolayına gelmiş işte para kazanan kadın bulmuş. kaçırmadan nikahı basmış. Çok takipçisi var mı kadının? Böyle istanbul'da yaşayan bir tipse baya geliri olabilir.

Hala şunun arkasındayım çocuklu adamla kendi evlendi yapmasaydı ilgilenmeyecekse bekarların suyu çıkmamıştı neyse linc yiyorum
Ya hu kadını bırak ben senden bahsediyorum. Çocuğunu vermeye niyetlendin mi niyetlendin, ciddi ciddi bunu düşündün mü düşündün hatta dillendirdin. Mesele bu. Senin linç yeme sebebin. Tamam gönlün olsun o da kötü bi kadın. Çocuklu biriyle evlenip şimdi hiç istemiyorum deme hakkı yok. (gerçi olur olmadık yerde çocuğu koz olarak kullanarak kadına bu kararı sen verdirttin ama neyse) eşin de berbat Bi baba. Çocuğunu istemeyen eski eşe o ne demek benim evde olduğum günler tabi ki çocuğum gelecek sen ilgilenmezsen ilgilenme ben ilgilenirim demediği için. Ama sen de berbat Bi annesin. Çocuğunu istemeyen insanlara zorla yollamak istediğin için sırf onların huzuru kaçsın diye çocuğunu başından atmayı düşündüğün için.

6 ay cıkıp 6 ay sonra evlendiler evet erken oldu ona takıldım biz boşandık 1 yıl sonra evlendi koştura koştura

Eski eşini kendi instagram hesabında gösteriyor mu bakın evlendim diye? Bak bebek yaparlarsa her şeyini orada paylaşır, sürekli hediye ürün gelir onlara. Sırf bu yüzden çocuk yapar senin eski eşin.

Çocuğuma harcasınlar böyle ne kazanıyorlarsa işime gelir çocuğum yesin sefası olsun

Ee hani iç mimardı bu kadın adamın evini dizayn etmişti
Aşko bunu nerden çıkardın. Kadın kendi evini dizayn etmiş.

Adam ne iş yapıyorsa -bence mobilyacı- bu kadınla tanışıp evleniyorlar. Kadının kendi evine taşınmışlar.

Eski eşini kendi instagram hesabında gösteriyor mu bakın evlendim diye? Bak bebek yaparlarsa her şeyini orada paylaşır, sürekli hediye ürün gelir onlara. Sırf bu yüzden çocuk yapar senin eski eşin.
Tabi evet paylaşıyor sürekli kocasını

Çocuğuma harcasınlar böyle ne kazanıyorlarsa işime gelir çocuğum yesin sefası olsun
Kadının parası neden senin çocuğuna harcansın sen kimsin senin çocuğunun taşşakları altından mı sen nasıl yüzsüzsün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…