Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır tanıştırmadı bizi eşim 33 kadın 27 yaşında

Eee senin eski eş sürekli işte çalışıyor, yeni eşiyle de ilgilenemez. Bu nasıl evlilik. Gençecik kız aslında, niye böyle bir belaya girmiş ısrarla kalmış anlamadım. Başkası olsa kaçardı.

Kadın orda burda gezen bir tip kötü anlamda demiyorum çocuğu bana atıp gezip duracaklar bu saatten sonra biliyorum hayatlarını yaşayacaklarını zaten kadının çocuğu istemiyorum demesinde bile sustu ne biçim konuşuyorsun demedi

Ya demogoji yapma. Sen buraya çocuğumu tamamen cici annesine versem mi diye konu açmışsın. Ne köftesi den bahsediyorsun. Köfte yapmışmış. Aman ne marifet.

Peki adam da para var mı cidden? Hem nafaka ödüyor,+ çocuğun okulu, yeni ev, düğün vs. Kadın çalışıyor mu acaba?

Bence musakka değil muhakkak (köfte gitti bari musakka kalsın )

Ya demogoji yapma. Sen buraya çocuğumu tamamen cici annesine versem mi diye konu açmışsın. Ne köftesi den bahsediyorsun. Köfte yapmışmış. Aman ne marifet.
Hala şunun arkasındayım çocuklu adamla kendi evlendi yapmasaydı ilgilenmeyecekse bekarların suyu çıkmamıştı neyse linc yiyorum

Eski eşinin durumu iyiyse niye onun yanına taşındı.O kısmı anlamadım.

Cocugu sana atmayacaklar, bak cildirtma beni, cocuk senin cocugun zaten, elin kadinin basina atmaya calisan sensin. Sardik başa. Sandalya getirin bayilmaya karar verdim

Hala esim dediginiz eski kocaniz 33 yasinda. Tabi ki gezip tozacaklar. Sizde hayatiniza bakin. Siz cocugu bilerek kadina karsi kullandiniz. Tabi ki istemez. Akillanin biraz ya. Kuzenimin sizin gibi bir annesi var. Cocugu mahvetti resmen. Mahkemede babaya verdi zaten. Simdi o adamin ikinci esi bakiyor o cocuga. Bunu mu istiyorsunuz. Sorun sizde.

Kiraya çıkıp evi dizayn mı ettirmiş ehehehekonu sahibi öyle biliyordur kadın evliliği devam ederken girmiştir adamın hayatına
Yok kadın yıllardır kendi evinde yaşayan eski eşim yokken kendi evini kendi yaptırmış Kadın eski eşimle tanışıp evlenme niyeti olunca da evimi seviyorum Burda yaşayalım kiraya gitmeyelim demiş

Yok kadın yıllardır kendi evinde yaşayan eski eşim yokken kendi evini kendi yaptırmış Kadın eski eşimle tanışıp evlenme niyeti olunca da evimi seviyorum Burda yaşayalım kiraya gitmeyelim demiş
Nasıl tanıştılar o zaman?

Bunlar ne zamandır beraberlermiş peki? Biri tanıştırmış olmasın. Çok kısa sürede evlenmişler. Hemen çocukta yapmazlar yeni evliler. Eski kocanında ne olduğu ortada, sıkıntılı, denge kuramayan bir tip gibi geldi bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…