Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tövbeler olsun sexting gibi mi? Şimdi köfteni tokatlıyorum...

Köfte tarifleri falan :) Yalnız burada bu kadar goy goy yapacağımıza köfteci yusufla anlaşsak reklam işlerini falan alırdık :)

Biz evlendiğimiz günden beri çokta iyi değildik tartışmalar oluyordu ben ak diyordum o kara sonra aramız artık göreve bağladı rutini bozmak istemedik belki bilmiyorum hep toparlamaya çalıştım o başlarda 3 kez evi terketti kaynanam geri yolladı boşanmamızı istemedi sonra cocuk oldu 2 sene sonra o günden sonra annem bizdeydi çoğunlukla annem olunca o geç gelmeye başladı falan böyle bir hikaye ben boşanmak ishemedimu o hep istedi baştan beri kaynanam hep arayı yaptı hala da sen gözümüzde tek gelinsin

Sizin de hatalarınız var.Anneniz sürekli sizdeymiş.Sanki eski eşinizde sizi sevmiyormuş.Ailesinin zoruyla geri dönmüş size.

En sonundada düzeninizi bozmam evde kalın ama artık bitirelim yapamıyorum mutsuzum dedi annesine de rest çekti eşim öyle ayrılma yoluna girdik

Rutinler kovalasın seni. Kaynanan olduğunu iddia ettiğin kişinin seninle ilgili fikirlerinin önemi 0. Sıfır. Eski kocanın karısı kimse gelin odur. Kaynanaların duası kabul olsaydı oooo... Zaten yok senin kaynanan konuştuk bunu

Seni kadınla tanıştırdı mı hiç? Eski eşim yeni eşim diye? Birde kadın kaç yaşında? Eski eşinden küçük mü?

Adamın evini kadina dizayn ettirmis, sonra demis ki sen gel, o da demis ki yok sen gel, sonunda Köftecide bulusmuslar
Adamın hangi evini? Şu an konu sahibinin oturduğu evi mi? Yoksa başka evi daha mı varmış? Ee o zaman neden iç güveysi gitmiş adam cici annenin evine beynim yandı

En sonundada düzeninizi bozmam evde kalın ama artık bitirelim yapamıyorum mutsuzum dedi annesine de rest çekti eşim öyle ayrılma yoluna girdik
Musakkaciim bu evlilik baştan beri cok aşk meşk degilmiş zaten, salla gitsin, cocugunda yaninda acil durum köftesi bulundur cantasinda. Hayatini zorlastirma kolaylastir, cik sitenin havuzunda annenle kardeşlerinle suda kaydırmaca oynayin, eglenin, gülün. Daha ne gari?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…