Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boşver aşığım dememiştr seviyorum demiştir.. olmuş bitmiş önüne bak o kdının eski eşinin profillerinede bakma.. herkes keyfine bakarken sen yerinde sayarsın geçen giden günlerine ağlarsın sonra

Yani bende ona çok düşkün değildim açıkçası ölüp bitmedim evlenirkende zaten farklıydık ailesi hızlandırdı sevdim ama öyle methiye dizecek kadarda değil birbirimizi seviyorduk ama yoğun aşk durumu değildi

Zaten anlattığınız kadarıyla siz farklı dünyaların insanıymışsınız.

Boşver aşığım dememiştr seviyorum demiştir.. olmuş bitmiş önüne bak o kdının eski eşinin profillerinede bakma.. herkes keyfine bakarken sen yerinde sayarsın geçen giden günlerine ağlarsın sonra

kadının eski eşi mi? kadının da mı 2.evliliğiymiş?

Kız salsana adamı madem ben de sandım ki aşktan gözün dönüyor

Nasıl tanışıp evlendiler? Düğün yaptılar mı? İyiki kızın ailesi bir şey dememiş böyle çocuklu evi olmayan adamla evlenmesine.
Kadın müşterisi eski eşim kiraya cıkmıstı Kasım evini seviyormuş kendi dizayn etmiş ona teklif etmiş ben sana gelmeyeyim sen gel diye ev benim demiş biz konuştuk evlenmeden çocuk gidecek gelecek diye , düğün yaptılar kadının ailesi rahat sanırım çok bağları yok gibi kadının akraba ilişkilerinden çok arkadaşlık ilişkileri çok

Stalk un gücü :)))) size ilkten kızmıştım okuyunca ama stalk kısmı komik geldi ya :) umarım mutlu olursunuz

Şu an kulübün adını bile değiştirebiliriz. Nasıl bir gücü yaşıyoruz farkında değilsin. Köfteci kadınlar kulübü
Şu an bu konuşmaların bir whatsapp grubunda olduğunu hayal ettim bu kadar yazı yazmak yerine ne ses kayıtları dinlerdik anıra anıra gülen mi dersiniz gece gece çaktırmadan buz dolabından hırsız gibi çalıp şap şup yenen köfte sesi mi dersiniz ayyy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…