Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski eşinizle bir araya gelme ümidiniz mi vardı?Hala hisleriniz var mı ona karşı?
Artık yok eski eşim insyagram gönderisinde tek Aşk ilkim gibi şeyler yazmış kadın için düğün resimlerine dönüsü olmaz belkide hamiledir kadın bu bebek konusu yeni olması bir buçuk iki ay kadar oldu muhabbeti

Zortik o da ne o öyle ilkim sorarlar adama madem ilkin bu çocuk nasıl oldu.. o da az değil uyuz oldm

Sizin onları geride bırakmanız lazım.Yoksa iyileşemezsiz.Bırakın istediklerini yapsınlar.Siz kendinize ve çocuğunuza odaklanın.Yine de onlara bel bağlamayın.Bir şekilde çalışın ki onların merhametine bırakmayın kendinizi.

Zortik o da ne o öyle ilkim sorarlar adama madem ilkin bu çocuk nasıl oldu.. o da az değil uyuz oldm
Bana hiç sana aşığım dememişti 1 yıl sevgili olduk biraz ailesi hemen evlendirmek istedi açıkçası bende sevdim bizim aramzda bazı farklar vardı o düşkündü ben değildim o eğlenmeyi severdi ben evcimenim

e doğrusu bu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…