Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok inandığımdanda değil kayınvalidemle aram iyidir onunla hiç özel görüşmedi eski eşimde istemiyor sanırım isteme dışında tanıştırmamış bile
Adam karısını yalnızca kendisine saklıyor ne güzel çekmiş sınırları maşallah.

Zor bir durum ama çocuk o eve gittikçe daha çok yıpranır. Babası olduğu zaman gitmesi en doğrusu. Siz de bu düşünceleri bir kenara atın, kendi psikolojinizi bozuyorsunuz. En çok kendinize zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz. Eski eşinizle oturup görüşme saatlerini detaylarını isteklerinizi medeni şekilde konuşmanız gerekiyor sanki. Hem çocuğunuz huzursuz olmayacak hem de eşiniz ve yeni eşi. Başka türlü onlar kapılarını kapatırlar en çok zararı oğlunuz görür.

Ay bi daha soruyorum, siz niye bosandiniz?
Eve geç geliyordu sosyal medyada takılıyordu spora gidiyordu paylaşım yapıyordu telefona çok takılıyordu hep araştırdım aldattığını düşündüm ama hiç yakalamadım belki de aldatmıştır birazda annem bizdeydi çocuktan sonra çocuk için yardım ediyordu bana cinsellik olarakta soğukluk vardı bu yüzden ayıp olacak ama eski eşim biraz düşkündü ben istemiyordum sık sık

Güzel fikir böylece aralarına girip yatabilir yeni bebek de gelemez.

Ay bi daha soruyorum, siz niye bosandiniz?
Eve geç geliyormuş bununla ilgilenmiyormuş gözü dışırıdaymış insta minsta sen anlıyor? Sora bizim gız kocamdır elinin kiridir yanımda ya çocuğunun tek varisinin anasıyım ya demiş susmuş oturmuş hem aile gecekondusuna dönmeye nanay demiş bura eyi havüz var en azından site daha zozetyik demiş kalmış ama adam tüm çabasını görmemiş yuvasını dağıtmış beni azad ed boşanalım senden kurtulmak için her şeye okeyim demiş ne istersen o olsun yeterki sal demiş .ohoo ben 35 sayfada bunları öğrendim sen 70 sayfada öğrenemedin

Allahim herkes çocuk büyütüyor yahu annenizin doğum sonrası ne işi vardi sizin evinizde?
Yardım da yardım. Çocuğu bile tek başınıza büyütememişsiniz.

Ben aralari 9kumadim ki ortadan daldim jxjxjjx

Allahim herkes çocuk büyütüyor yahu annenizin doğum sonrası ne işi vardi sizin evinizde?
Yardım da yardım. Çocuğu bile tek başınıza büyütememişsiniz.
Küçüklüğünde zor bir çocuktu kayınvalidem bakmadı annem geldi öyle alıştık bizde

Kız sağlıklı yaşıyordu diye adamı mı boşandın

E adam da isteyeni bulmuş napsın.

Ooo o gün yemediğin hurmalar bugün oğluna nurtopu gibi üvey kardeş olarak geri dönüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…