Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yavrum bak aklını başına al. Yarın o kadın da doğurur, onun çocuğunu da poster yapıp duvara asarlar. Üvey ana dediğinin başına bugün atarsın yarın atarsın. Ama o çocuk eninde sonunda senin yanına gelir. O senin çocuğun, yanlış yetiştirmenin acısı sana patlayacak.

Simarttik tepemize cikardik cocugu demiyo hala yapmadi kofteyi, agladi ogluşum, herkes sanki senin oglunun yoluna kurban, çocuğa kötülük yaptiginin farkina bile varacak halde degil. Hala köfteyi yapmadi. Vdvxvxv
Ama sonucta yapmamış ve paşa oğlu köfte yiyememis. Hiçbir şey bu gerçeği değiştirmiyor.

Kimse sallamıyor cocuğu voleybol topu gibi herkes birbirine atıyor cocuğu, şimdi kıymetli yaptı inanmayalım

Ne bekliyodun şekerim, seni de mi davet etsinler ahahahaahahh
Yatak odalarına kadar gelesi var konu sahibinin yemek ne ki... Cüneyt Arkın bir filmde tüfeği koyuyorduya aralarına kadınla, o şekil yatacak bıraksalar aralarında bebe yapmasınlar diye...

İşte öyle zihniyetleri var ama kızları olsa sanmıyorum ki o kadın kaynanamın adını versin işte bende patladı biraz sustum ö dönem
Neden versin? Kocasıyla kendi seçtiği bir isme karar verir. İsmini verse de vermese de kaynanasının(onun kaynanasi senin değil) torunu netice de ve senin paşazadeyle ayni haklara sahip bir çocuk olacak.

E yani bir çocuğa anneniz,kayinvalideniz hep beraber bakarsanız olacağı bu. Çocuğunuzu kendiniz büyütecektiniz. Kimseye suç atmayın şimdi.

Hiç sanmıyorum bana bile 2.yi doğur ilki bizde farklı olacak demişlerdi oğlum bebekken

Konu sahibi çocuğunuza kimse köfte yapmak zorunda değil. Ya benim canım istese kendime yapmam üşenirim ki elin çocuğuna yapayım. Bana ne üveyse de babası düşünsün benle mi yaptı çocuğu derim. Kaıdnın bunu demeye hakkı var. Burdaki yorumlar çok haklı, çocuğu kullanmaya devam eder sana veriyorum tamamen derseniz o evden olacaksınız. Eski kayın aile size vermedi o evi torununa verdi. Siz de bunun farkındasınız. Size iyi davranmaları da muhtemelen çocuğa üvey baba getirmeyin diye. Eski eşle iyi geçinip yiyin için. Bakın yeni eş sizden akıllı davranıyor. Bu zamana kadar gelmesin benim evime dememiş biraz sabretmiş şimdi söylüyor. Siz çocuğu tek yapmadım diyerek çocuğu istemiyorsan ver dedirtiyorsunuz. Kendinizce cşn olmadan adam çarpmaya çalışıyorsunuz. Eski eşle iyi geçinip nafaka artırımı isteyip gününüzü gün edeceğinize çocuğu da alet edip ara bozmaya çalışıyorsunuz.

Ben sana sorunu kökten çözecek bir yol buldum. Çocuğu gönderme evde kalsın, sen git eski eşin ve onun yeni eşiyle birlikte yaşa. Hem çocuk etkilenmez hem de yapmak istediğin tüm kavgaları doğrudan yapar rahatlarsın. Başka türlü bırakmazsın sen kimsenin peşini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…