Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğu yatırdım sabah okulu var babasına gitmek isterse ne yapacağım bilmiyorum kadın asla bir ataya gelmek istemiyormuş artık
Normalde çocuğunuzun her ama her istediğini yapıyor musunuz? Akşam yemeğinde jelibon yicem derse bir açıklama filan yapmadan hayır demeden jelibon mu yediriyorsunuz? Hayır çünkü diye başlayan cümleleri hiç mi duymadı?

Yok sizi dinliyorum haklısınız evladımı göndermeyeceğim o kadına asla bırakmam artık gözümü açtınız sağolun hepiniz

Biz açmadık

eski eşin rest çekip eski kaynanan da korkutunca evden ve nafakadan olmamak için yusuf yusuf oldun ama neyse rica ederiz 😏

Eski eşinizin çocuğa bakmak istememesi hoş değil tabi ama artık kapatın bu konuyu. Çocuk altına yapıyor bazen diyorsunuz ya dünya hali bu Allah muhafaza yeni eşten korktuğu için de olabilir. Ayrıca onlar flörtleşirken neden yolladınız ki çocuğu yanlarına? Çocuk bunları unutmaz ki. Kendinizi çocuğunuzun yerine koyun. Babanızın anneniz haricinde bir kadınla evlilik yaşadığı bir evde, anneniz olmayan bir kadınla başbaşa kalmayı ister miydiniz ? Kadın yine kabul etmiş bunca zaman, büyük konuşmayayım ama ben olsam benle hiçbir kan bağı olmayan çocukla yalnız vakit geçirmek istemem. Çocuğu göndermeyin bir daha o eve ya. Kadının yaşı daha genç, eşiniz de ergen gibi. Ya çocuğun yanında öpüşüp sırnaşma oluyorsa? Siz ister miydiniz babanızı başkasıyla böyle görmek? Ayrılmak istemiyorsanız ayrılmasaydınız çaba gösterseydiniz. Şimdi adamı huzursuz etmek için çocuğa eziyet etmeyin yazık unutmaz bugünleri

Normalde çocuğunuzun her ama her istediğini yapıyor musunuz? Akşam yemeğinde jelibon yicem derse bir açıklama filan yapmadan hayır demeden jelibon mu yediriyorsunuz? Hayır çünkü diye başlayan cümleleri hiç mi duymadı?
Ananesi babannesi ne istese hemen yemek olarak yaptılar bende öyle yesin içsin çok el bebek gül bebek iki taraf içinde yavrum içerlemiş kadın köfte yapamam yeni yemek yaptım diyince sebze yemeği yapmış sevmez oğlum onun sevmediği bir yemek yanında tavuk varmış ama köfte çekmiş canı izlediği filmde görmüş yapmamış ağladım dedi bana ben yaptım zaten hemen bana gelince

Konu sahibi ileri derecede takıntı hastalığın mı var? Verdiğin cevaplar, düşüncelerin vs saçma sapan. O kadar kişi mesaj yazıyor sen aynı tarzda ilerliyorsun. Hani olur ya böyle bazı hastalar söyleneni duymaz delinin şeyini bellediği gibi aynı şeyi tekrar eder. Sende de aynısı var. Ya hastasın ya bizi trollüyorsun
1200 küsür kişi yorum yapmış, 1 arpa boyu yol alamadı malesef.
Troll olması muhtemel. Başka ihtimali düşünmek istemiyorum şahsen. 😲

Ananesi babannesi ne istese hemen yemek olarak yaptılar bende öyle yesin içsin çok el bebek gül bebek iki taraf içinde yavrum içerlemiş kadın köfte yapamam yeni yemek yaptım diyince sebze yemeği yapmış sevmez oğlum onun sevmediği bir yemek yanında tavuk varmış ama köfte çekmiş canı izlediği filmde görmüş yapmamış ağladım dedi bana ben yaptım zaten hemen bana gelince
Ne köfteymiş arkadaş.

Konu sahibi madem eski eşinizin hayatına bu kadar çöreklenecektiniz niye boşsnmayı kabul ettiniz?
Anlaşmalı boşandık bu evde kalacağıma ve nafaka vereceğine dair çekişmeli açarım yine de boşanırım arkadaşça ayrılalım düsmanca değil çocuğumuz var dedi o süreçte de hep yanımızda oldu bizim

Ben diyorum Ankara

Oyyy yazık paşazade köftesini biraz geç yiyivermiş.

Kiyamam pasaya 😐gdgdgdhdg

Felaket. Çocuk dur durak bilmeyecek şekilde yetişiyorsa okulda da arkadaş çevresinde de sorun yaşar, tutunamaz, dışlanır. Zaten kaygılı bir çocuk olmuş, altına yapmaya başlamış durum vahim. Çocuğun canına okuyorsunuz canına. Ondan sonra neden böyle.

Siz ciddi misiniz ? Tamam eski kocaniza ve eşine kiziyor olabilirsiniz ama çocuğunuzuda bile bile ateşe gondermezsiniz ya. Çocuğun ne suçu var ? Siz onlara mustehak diyorsunuz ama kendi çocuğunuzu hiç düşünmüyorsunuz çocuk orda istenmeyen, sevilmeyen biri olacak farkında mısınız ? Kendiniz söylüyorsunuz eline tablet veriyo akşama kadar duruyo diye çocuğunuzun böyle mi buyumesini istiyorsunuz ? Eski kocaniza ve eşine olan hıncınızi çocuktan cikaramazsiniz kusura bakmayın. Evet tabiki onunda çocuğu oda ilgilenicek ama pazar gunleri eski eşiniz evdeyken gönderin bari. Birde tamamen onlara vermeyi düşünüyorum diyorsunuz çocuğun yaşadıklarına rağmen yani beyin yavasca yol aldı gitti resmen. Kadın çocuklu olduğunu bildiği halde eşinizle evlenmiş çocuğa iyi davranması, istemesi lazımdı ama ne yazikki istemiyor işte yapacak bişey yok. Çocuğunuza kötü davranirsa eğer buna yüreğiniz dayanacakmi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X