Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annem genelde bende biz evliyken de sık kalırdı eşim geç gelirdi çocuk için destek olurdu bana boşanınca da bana geldi arada gidiyor ablam başka ilçede ama haftasonları buraya gelir kalmaya genelde
Ha maaile adamın evine çöreklendiniz yani bir de kendi evindeki huzuruna göz diktiniz.

Kadın bas bas bağırdı çocuğunu istemiyorum bu eve göndermeyeceksin çocuğun evi değil burası ben çocuğunu görmek istemiyorum asla bir daha dedi

Çocuk elde tablet önde bilgisayar abur cubur gitmeyi o yüzden istiyor kadın ilgili değil aksine tüm gün telefonda televizyonda kadın programları izleyen biri birde çocuk yapmayı düşünüyor
Senden daha ilgili ki ona baktirmaya calisiyosun, yoksa baba yokken niye cocugu illa kadina paslamanin derdind düşesin ki

İyi olsa ev + nafaka elinden gidecek diye ödün kopmaz

Bi de bunlar türedi;

para için yapmadıkları şebeklik yok, yüzüne vurunca da, hepsinin durumu çok iyi,hepsinin aileden gelirleri var, aileleri zepzengin

Bizi s. çalışıyorlar yalanlarıyla

Kadın bas bas bağırdı çocuğunu istemiyorum bu eve göndermeyeceksin çocuğun evi değil burası ben çocuğunu görmek istemiyorum asla bir daha dedi
Agzina saglik onun, çocuğu hepten toptan basimdan aticam, size postaliycam da eve nafakaya konmaya devam edebilir miyim emin değilim, konuyu da o yüzden actim demeyi unuttun. Kocam blöfümü gormedi, alip anama baktiricam cocuk orda kalicak diyince lan ev elden gidiyo diye panikledim, yivrim yivrim diye yalandan agladim bunlari da unuttun

Bi de bunlar türedi;

para için yapmadıkları şebeklik yok, yüzüne vurunca da, hepsinin durumu çok iyi,hepsinin aileden gelirleri var, aileleri zepzengin

Bizi s. çalışıyorlar yalanlarıyla
Durumları çok iyi ama annesi, kardeşi, kendi adamın evi olmasa dımdızlak ortada gibi.

Maaile iyi yere dükkan açmıştık, kaybetmemek için sınırları zorluyoruz desen anlardık, boşa konuştuk 56 sayfa.
Kimsenin evine çökmedi benim ailem ,kayınvalidem çocuğumun güvenli alanı olduğu için gitmemi istemiyor evden oda tek şartı erkek gelmeyecek o kadar aileme bisey demiyorlar

oturduğumuz ev sitede güvenlikli havuzlu çocuğum oynayabiliyor aşağıda annemin evi kötü bir ilçede sokak arasında kayınvalidem istemiyor torununun gitmesini

E yalan söylememiş ki ev onun. Kocasının evini siz gasp etmişsiniz şimdi de kadının evine oğlunuzu yerleştirme peşindesiniz yazık sabiye doğuran bile onu sigorta olarak görüyor gram sevmiyor doğurmayan neden sevsin? sevse süper olurdu ama sevmiyorsa da yapacak bir şey yok anası olarak siz sevin siz yapın köftesini bakımını. 7 yaşında çocuğunuz neden çalışmıyorsunuz akşama kadar elin kaynanasının kısır partilerinde kös kös oturmak yerine çalışıp bilgisayar alın evinizi oğlunuz sevecek hale getirin kan emici vampirsiniz yeminle,eski eşin evinde otur nafaka ye eşşek kadar çocuğu var okul çağında bir işe girip çalışma e edebinle otur bari embesil gibi yaymışınız ne ala memleket.
banlanırsam da banlanayım sizin iğrenç bir insan olduğunuzu söyleyim de gam yemem ohhh içimde kalmasın

Kimsenin evine çökmedi benim ailem ,kayınvalidem çocuğumun güvenli alanı olduğu için gitmemi istemiyor evden oda tek şartı erkek gelmeyecek o kadar aileme bisey demiyorlar
Sülaleni getirseydin.. Çökmüşsünüz işte, yapışmış kalmışsınız, size ses etmiyorlarsa onların da layığı sizsiniz demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…