Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşşek gibi bakacak ne demek? Kadın senin çocuğuna bakmak zorunda değil. Üsluba bak hele, çocuğu resmen kullanıyorsun, kıskançlıktan çatlıyorsun bari bu kadar belli etme. Pes doğrusu.
Çocuklu adamla evlenmeyi kendi tercih etti diye dedim bende bakmazdım başkasının çocuğuna o yüzden ben bekar çocuksuz adamla evlenmiştim alnımın akıyla

pff geeçekten kafan basmıyor mu yoksa salağa mı yatıyorsun çocuğu dışlayan sensin asıl. ne alaka çouğunu kadına gönderip duruyorsun? ne mana yani?

Zeynep güven gibi hızlı dimi.
Bi bakmışsın kadın meğerse hamileymiş/ stresten hemen erken doğuma girivermiş. Koca da senin yüzünden diye koltuk yakmış fln
Haha evet.
Ama bu mevzu, konu sahibin oğlundan, kaldığı evden olmasıyla biter bence, durum ona doğru gidiyor. Yarına alırız haberini.

Ne işi ne yapacak bir şeyi var evde oturuyor öylece. Ex ailesi hala kadına bakıyor. Demiyor ki bunlar bana ne kadar bakacak kendi başımın çaresine bakayım ama yok KV ve kp gazıyla kocasının ona döneceği günü bekliyor

Siz böyle davranmaya devam ederseniz çocuğunuzda o kadının karşısında değersiz olacak ve kendini değersiz hissedecek. Kadın kötü biri değil olması gerektiği gibi bence. Sıkıntı sizde farkında değilsiniz.

Bak canım aklını başına topla, hem kendi hem oğlunun geleceğini düşünerek hareket et. Bak oğlun erkek çocuğu, 5-6 yıla boyun kadar olacak, bu şekilde devam ederse bu çocuk sorunlu halde büyürse sen bu oğlunla baş edemezsin. Alır başını çeker gider.

Bugün özel okulda okuyor, başını soktuğu evi var. Azıcık aklını kullan sakin davran kendi hayatına bak. Senin yerinde başkası olsa daha sakin davranır.

Merak etme eski kocan gibi beceriksiz adama aklı başında kadın tahammül etmez. Eski kocada çok değişik bir tip, hem parası var hem yeni evlendiği genç kadının evine yerleşiyor. Çok mantıksız. Belki ev kiralıktır kirasını da ödüyordur bilemedim

Ama sen böyle saçmalıklara devam ettikçe oğlunla babası uzaklaşacak olan oğlunun geleceğine olacak.

şunu düşünmüyor şimdi hazır para tatlı da emeklilik olmayınca yaşlılığında kime dayanacak. su an çalışmamın en büyük motivasyonu emekli olmak ya. kimseye muhtaç olmadan kendi paramla hayatımı idame ettirmek.

biri çocuğun olursa araniz düzelir esin sana daha çok bağlanır dedi diye yaptıysa boşa konuşuyoruz biz zaten.
toksik ilişki kurmaya çok müsait. çocuğa en büyük kötülüğü sen yapıyorsun yazdık sayfalarca yazıldı. hala olmadığı biri gibi görüyo kendini kafasında

Çocuklu adamla evlenmeyi kendi tercih etti diye dedim bende bakmazdım başkasının çocuğuna o yüzden ben bekar çocuksuz adamla evlenmiştim alnımın akıyla
Alnımın akıyla ne ya. Çocuklu adamla evlenen alnının karasıyla mı evleniyor. Kadın sizin yuvanızı yıkmamış bir şey yapmamış. İnsan gibi sevdiği adamla evlenmiş. Siz yarın bir gün birine aşık olursanız benim alnıma kara çalındı boşandım ben evlenemem dersiniz inşallah.

Öz kardeş yapabilirdi çocuğumuza istemedi çocuğumun içi buruk anne babayla büyümüyor çok üzülüyorum haline veremem ben çocuğumu sinirle öyle dedim zaten
Öz kardeşi oluyor zaten baba bir. Siz bu kafayı degiştirmedikçe çocuğunuzun içi daha çok burulur.

Ben vermek istemiyorum haklısınız çocuğumu o kadına vermek iyi fikir değil gözüm açıldı ama eşim anneme vericem babaannede kalacak yarın alıyorum dedi
Aslında çocuğu alınca sizi evden çıkarırlar diye mi korkuyorsunuz? Bu korkunuz olmasa huzurları kaçsın diye verirdiniz çünkü çocuğun velayetini. Zaten konuyu acarken de, çocuğu verirsem nafakam kesilir mi evden çıkarılır mıyım, diye sormuştunuz.

Cocuklu insanla evlenen alninin akiyla evlenmiyor mu? Seninle bir hata yapip evlenmis cocuk yapmis adam zaten ikinci cocugu yapmayarak cok iyi yapmis. Senden ne anne olur ne es

sonra çocuğa ben senin için saçımı süpürge ettim, ben senin için evlenmedim, ben senin için boşandıktan sonra bile babanın ailesini çektim, ben senin için.....

nedense başka bi ışık göremedim ben

Yaşı genç,çocuğu büyüdükten sonra tekrar evlenmek isteyebilir bu çok normal.O yüzden kendi hayatını kurup o evden taşınmalı.Zaten babası çocuğun masraflarını karşılıyor.Ömür boyu kayınvalide ile gezmeyle vakit geçer mi?

Kadin da evli adamla evlenmemiş zaten böyle bir şey mümkün değil alnının akıyla bekar adamla evlenmiş. Çocuk da yapacaklar mis gibi bir aile olmuşlar Allah daim etsin

Cocuklu insanla evlenen alninin akiyla evlenmiyor mu? Seninle bir hata yapip evlenmis cocuk yapmis adam zaten ikinci cocugu yapmayarak cok iyi yapmis. Senden ne anne olur ne es
Yok ben bakamam başka birinin çocuğuna o yüzden temiz sorumluluğu çocuk olmayan biriyle evlendim demek istedim

Evet konuşucam beraber gitmeliyiz çocuğum hala arada kaçırıyor
Hahah bu bahaneyi buldun He şimdi de
Barısmayacağımızı biliyorum beklentim yok hiç..
Ben ikna oldum şahsen

Kızım sen de hiç mi gurur yok? Düşsene adamın yakasından?

Eski eşine metres olmaya çalışıyorsun resmen eski eşinde olsa o artık evli, görüşemezsin artık öyle canının istediği zaman

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…