Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuklu adamla evlenmeyi kendi tercih etti diye dedim bende bakmazdım başkasının çocuğuna o yüzden ben bekar çocuksuz adamla evlenmiştim alnımın akıyla
Evli barklı adamla evlenmemiş, bekar adamla evlenmiş, alnımın akıyla evlendim ne demek ya, evlendiği kisi çocuklu olunca alnın ak olmuyor mu tövbe estağfurullah.

Adam çocuğunuza baktığınız için babasının evinde oturmanıza müsaade ediyor. Babası ile vakit geçirmesi için değil çocuklu adamla evlendiği için pişman olması için kadının başına gönderiyorsunuz.
Başkasıyla evlenince mutsuz olacağınız adamlarla evliyken iyi geçinmek en iyi çözüm. Boşanınca eşşek gibi bakacaksın tabisi ne kadar çirkin. Elbette babası elbette onun da sorumluluğu var ama sırf ona eziyet olsun kurduğu ailede huzursuzluk olsun diye çocuğunuzun psikolojisini bile hiçe sayıyorsunuz. Sadece hırslarını uğruna...

Evde yemek varken yeni bir yemek yapılmaz, ortalığa zarar verdiyse de tekrar yapılması için zaten uyarılır. Bunu öz anne de yapar. Üvey yapınca olay olur.

çalışmıyor muymuş konu sahibesi?

Öyle bir şey düşünmüyorum da bizim çocuğumuz var ben niye metres olayım 7 yıl nikahla karısıydım onun zaten bArısmayı düşünmem bende artık köprümün altından sular aktı

Öz kardeş yapabilirdi çocuğumuza istemedi çocuğumun içi buruk anne babayla büyümüyor çok üzülüyorum haline veremem ben çocuğumu sinirle öyle dedim zaten
Kardes kusura bakma çocuk değilde sizin psicolojiniz bozulmuş siz kıskanmissnız olmayan çocuğu.. yav bu adam.bir birey ve sizden ayrıldı hayatlariniz ayrıldı..sizinle ilişkisi bitti aradaki tek bağ evladınız ve onun iyiliği..çocuk yapmak isterse yapar artık boşandıktan sonra ki hayatı onu ilgilendirir siz saygı duymasını öğrenmediginiz sürece 1 arpa boy yol gidemezsiniz..eski eşinizin ne yaptığı yapacağı sizi ilgilendirmez ...sizi alakadar etmez..

Yahu çevre falan hikaye, eski eşiniz evliyken de eve doğru düzgün gelmeyen bir adam ve babaymis. Şimdi de yoğun çalışıyor belli ki. Siz nasıl evde keyiflice otururken, oğlunuzu tanımadığınız bir kadının yanında bırakıp duruyorsunuz? Sürekli de bir şey yaptı mı etti mi diye tetiktesiniz güya. İnsan evladına kıyar mi ya? Özel bir durumunuz olur, çocuğa bakacak gücünüz olmaz ayrı da sırf evlendiler,mutlu olmasınlar diye kendi evladınız ateşe atıyorsunuz. Kardeşi olursa da olur. Çocuğu resmen daha olmayan kardeşine düşman ediyorsunuz.
Konuya inanasım gelmese de hâla doğru olduğunu varsayarak yazıyorum cocukla beraber sizde bir terapi alın. Evladınızò siz varken ortada kalmış pozisyonuna sokmaktan vazgecin. Siz duymuyor desenizde çocuk her şeyi anlar.
Ben çocuklarıma babası azıcık ters davransa onu boğacak gibi oluyorum siz tanımadığınız kadının oğlunuzu istemediğini bile bile tüm gun onun yanında bırakıyorsunuz. Sokakta buldunuz acaba kendinisi?

Son düzenleme:
Öz kardeş yapabilirdi çocuğumuza istemedi çocuğumun içi buruk anne babayla büyümüyor çok üzülüyorum haline veremem ben çocuğumu sinirle öyle dedim zaten
Sen kocanı istiyorsun canım. Ama kocan çoktan gittttiiii. Önce bunu idrak et. Ne kadar çabuk kabullenirsen o kadar hayırlı olur sizin için.

kesinlikle terapi alması lazım. hiç sağlıklı bi düşünce yapısı yok.
ben adamın karısı yerinde olsam cikarttiririm
derdi çocuğu olsa elin kadınına eşek gibi bakacak demez. adam bütün gün evde yok kadın adamin çocuğuna bakacak. niye? eski eş öyle buyurdu çünkü.

bu haliyle evlenmesin ama iki sene sonra ben evlenmedim ben evlenemedim diye de konu açar

Ben çalışıyordum ama çalışmıyorum Suan babamdan kalan dükkanım var gelirim var oradan geçiniyorum nafaka dışında

hazıra dağ dayanmaz gir bi ise çalış. çocuğun için birikim yap ya da kendin için yatırım yap.
gelirin de varsa bi seneye kadar seni çıkarırlar ordan boşuna bekleme o evde

hazıra dağ dayanmaz gir bi ise çalış. çocuğun için birikim yap ya da kendin için yatırım yap.
gelirin de varsa bi seneye kadar seni çıkarırlar ordan boşuna bekleme o evde
Tekrar iş başvurusu yapmaya baslicam bende düşünüyorum çocuğum okula gidiyor zaten tüm gün yok

Çocuğu hastalanınca ilk işi balayındaki eski eşi arayacağına taksi tutup çocuğu hastaneye götürmeyi bile akıl edemeyen biri işe girip çalışır mı sizce?Evle,nafaka elinden gidecek diye korkuyor,çocuğu değil.

Ben çalışıyordum ama çalışmıyorum Suan babamdan kalan dükkanım var gelirim var oradan geçiniyorum nafaka dışında

yahu her mesajında seni bir silkeleyip sarsmak istiyorum.
bütün gün evde olup çocuğu niye elalemin kadınına baksın diye gönderiyorsun?
kıskançlığın ve hırsın çocuğuna olan sevginden fazla. Allah içine merhamet versin.

Tekrar iş başvurusu yapmaya baslicam bende düşünüyorum çocuğum okula gidiyor zaten tüm gün yok

o zaman geri dönüş olana kadar git bi terapist bul başla.
iş de çocuk da sana yetmez. kaybolup gitmişsin kendi kafanda.
başlayacaksın da iki ayda falan anca etkisini görmeye başlarsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…