Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuğu getirdi kapıya hayırlı olsun çocuğun oluyormuş dedim gözleri biraz doldu gibi sanki emin değilim ama teşekkür ederim ikiside benim evlatlarım ikisinide eşit canımdan çok sevicem kaygı duyma sakın çok calıscam eksik etmem oğlumu dedi bende dayanamadım onu yapmadan düşünseydin altına yapıyor çocuk dedim kendi dedi psikoloğa götürcwm çocuğa söylemedim psikolog eşliğinde söylemeyi düşünüyoruz ama eşimle yapmam daha doğru olur dedi biz anne baba gitseydik dedim bir tane psikologla konuşmuş yeni eşinizle beraber gelin ikiniz bu haberi verin demiş birlikte gideceklermiş bu kadın iyice kafayı yedi
Aboooo🥲

Çünkü hamile olan sen değilsin. Babasından bir kardeşi olacak ve bunu babası ve kardeşinin annesinden duyması senin evladın için daha sağlıklı.

Benim eşimin çocuğunun da annesinden kardeşi oldu. Bu haberi eşim ve annesi vermedi çocuğa. Annesi ve yeni eski eşi verdi. Babasını ilgilendiren bir durum yoktu çünkü.

Size komple çocuğu bıraksa yaşarmıydınız çocukla? Ben evlensem çocuğu benden zaten kendi alır eski eşim
Bak bazı şeyler en başta konuşulur. Biz evlenirken eşim " annesi yaşadığı sürece annesiyle yasayacak" dedi. Ki annesi de " çocuğumu kimseye vermem" demiş bosanirlarken. Ha eşim deseydi bizimle yaşayacak o zaman evlenip evlenmeliyiz düşünürdüm. Çünkü kimse annesi gibi bakamaz bir çocuğa. O masumun annesinin kokusuna bile ihtiyacı var.

Size komple çocuğu bıraksa yaşarmıydınız çocukla? Ben evlensem çocuğu benden zaten kendi alır eski eşim

emin ol almaz, yeni kadın istemez. eşin 6 ay bile dayanamamış velayeti alırım annemde kalır diyor. hayal dünyasından uyan artık ya kaç yaşında kadınsın

Hamile olan kişiden ve babasından duyması olayı somutlaştırması ve bebekle bağ kurması açısından daha doğru olduğu için. Olayın tarafları onlar . Zaten hamileye de bazı önerilerde bulunacak psikolog, karnınızı sevdirin, ultrason fotoğraflarını ona da gösterin, bir zamanlar sen de bebektin diyin vs. gibi. Ama çocuğun annesi olarak alıştırma sürecinde size de birtakım şeyler düşüyordur bence de , onlar için psikolog sizle de bir görüşmek isteyebilir belki özellikle alt ıslatma noktası mevzusu önemli.

Üzülmeyin bir şey kaçırmadınız herkes doğruyu göstermeye çalıştı musakka burada yazıklarından farklı hiçbir şey söylemedi 5k mesajda merak etmeyin
Yok artık... Yüzlerce sayfa, binlerce mesaj... Hala eşşek gibi bakacak, ev bizim, nerde köfte mi diyor gerçekten?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X